За результатами звернень до Віктора Развадовського діти Житомирщини отримали п'ять дитячих майданчиків

24 Листопад, 2016 - 11:18

За результатами звернень до депутата від групи «Воля народу» Віктора Разводовського дитячі навчальні заклади Житомирщини отримали нові ігрові майданчики.

У Житомирі батьки дитсадка "Дюймовочка" були ініціаторами звернення до нардепа за допомогою. У цьому закладі виховують понад триста дошкільнят, серед яких є діти з вадами зору та мови. "Міська влада подбала про теплоізоляцію приміщення, виділила кошти на ремонт пральні, харчоблоку та на благоустрій території, - розповіла завідуюча дитсадка Тетяна Казмерчук. - А за спорудження ігрових майданчиків ми дуже вдячні Віктору Развадовському, адже власними силами нам би не вдалося звести таке ігрове середовище". 

Аналогічний ігровий майданчик тепер є і в Барашівському дитсадку "Пролісок", який відвідує 14 дітей. Крім цього за допомоги нардепа у приміщенні садочка встановлені сучасні металопластикові віконні блоки і придбано оргтехніку. 

Завдяки співпраці освітян та районних депутатів з Віктором Развадовським, дитячі ігрові майданчики були зведенні у селах Василівка та Лука. Причому на території Луківського дитсадка "Малятко" майданчик з'явився раніше, ніж ввели в експлуатацію нове приміщення садочка. 

А у селі Ліщин ігрове містечко зробили на березі ріки Гуйва – тож майданчик став надбанням не лише дошкільнят чи учнів школи, а усіх дітей місцевості.