Завдяки Степану Івахіву на Волині відреконструювали операційний блок ЦРЛ

6 Липень, 2016 - 13:06

У Старовижівській центральній районній лікарні, що на Волині, завершився капітальний ремонт операційного блоку. Усі роботи здійснені за фінансування благодійного фонду заступника голови депутатської групи "Воля народу" Степана Івахіва. 

Протягом року в хірургічному відділенні Старовижівської районної лікарні оперують до 360-ти пацієнтів. Проблема операційного блоку існувала в нашій лікарні давно, - розповідає головний лікар Старовижівської ЦРЛ Тетяна Свіржевська. - Умови праці наших хірургів були, м'яко кажучи, не на рівні. А тому ми звернулися до народного депутата Степана Івахіва з проханням допомогти. З благодійного фонду “Патріоти Волині” на капітальний ремонт операційного блоку нам виділили 280 тисяч гривень. Ми закупили необхідні матеріали, знайшли кваліфікованих будівельників. А сьогодні вже можна наочно побачити результат нашої співпраці...”

"Найприємніше в роботі депутата – звітувати про виконання доручень громадян", - у свою чергу, наголосив Степан Івахів.

Відремонтовані приміщення операційного блоку виблискують свіжістю та чистотою. Тут повністю замінили облицювальну плитку на підлозі та стінах, змонтували освітлення, встановили нову сантехніку та меблі.
“Уже й не віриться, що тут колись “відскакувала плитка” на підлозі та сипалися стіни, - пригадує головна медсестра районної лікарні Оксана Цехош. - Тепер це зовсім інша естетика приміщень, де створено належні умови праці для наших хірургів”.

За статистикою в хірургічному відділенні Старовижівської райлікарні оперують мінімум одного пацієнта щодня протягом року. Хірург вищої категорії Валентин Тараканець віддав професії майже сорок років життя. Каже: раніше про такі умови праці міг тільки мріяти.

На новосілля до старовижівських медиків завітав директор благодійного фонду “Патріоти Волині” Денис П'ятигорець. Помічник Степана Івахіва позитивно оцінив якість проведеного ремонту, подякував медикам за ініціативність та господарський підхід до справи. Для потреб хірургічного відділення від благодійного фонду “Патріоти Волині” медики отримали в подарунок 10 хірургічних халатів. Ще одна приємна несподіванка чекала на них після оглядин пологового відділення лікарні.

“Той факт, що ви розпочали ремонт даного відділення власними силами, викликає повагу, - зауважив Денис П'ятигорець. - Ви робите це з душею, і це одразу відчувається. Ми ж хочемо підтримати вашу ініціативність і подарувати вам кондиціонер, який знадобиться в кімнаті для пологів: самі відчуваєте, яка спека за вікном, але майбутні мами повинні народжувати в комфортних умовах.

Теги: