Завдяки Степану Івахіву у Ратному відновили операційний блок лікарні, а в Жиричах відремонтували лікарську амбулаторію

31 Березень, 2015 - 11:23

На ремонт операційного блоку районної лікарні в селищі Ратне, який розпочали торік, з благодійного фонду народного депутата із групи "Воля народу" Степана Івахіва “Патріоти Волині” виділили майже 429 тисяч гривень. За ці кошти закупили необхідні будівельні матеріали, оплатили роботу будівельників. Для зручності хірургів та пацієнтів лікарні тут змонтували багатофункціональний операційний стіл, про що просив головний лікар медичного закладу Михайло Бегаль.
 
“Операційне відділення саме по собі є досить затратним, щоб його відремонтувати. І у нас в лікарні, і в районі коштів на ремонт не було, а мова велась приблизно про 450-500 тисяч гривень. Тому ми звернулися за допомогою до Степана Петровича Івахіва. Це досить серйозний об'єм робіт, який не під силу ні нашій лікарні, ні Ратнівському району, який на даний час є дотаційним. І нам приємно, що Степан Петрович нас зрозумів і відгукнувся на наше прохання”, - розповідає головний лікар Ратнівської ЦРЛ Михайло Бегаль.

Як інженер-будівельник за фахом Степан Івахів оцінив якість ремонту та запевнив, що спільними зусиллями вдасться оновити і другу половину операційного блоку та реанімаційне відділення лікарні.

“Дуже приємно. Бо це дійсно знаковий і хороший момент, коли десь спільними зусиллями вдається відкрити нову групу в дитсадку, чи відремонтували якийсь клас. Я впевнений в тому, що ми спільними зусиллями зробимо ще багато. Зокрема, оновимо другу половину операційної та відремонтуємо реанімаційне відділення...”, - каже народний депутат України Степан Івахів.

Завдяки народному депутату України та благодійному фонду “Патріоти Волині” торік для лікарні придбали реанімобіль із додатковим медичним обладнанням. А ще благодійники закуповували медичне обладнання та побутову техніку, халати, ліжка та постільну білизну.

За статистикою ратнівських медиків у районній лікарні щороку оперують близько 700-ста хворих.

“Я думаю, приємніше буде хворому зайти в таку операційну, ніж в ту, де немає ремонту. Це радість не тільки для нас. А й для всього колективу. Для всієї лікарні, для всіх пацієнтів ратнівського району. І якби всі депутати працювали хоча б на 10 відсотків так, як це робить Степан Івахів - був би толк і по округах. І по Україні”, - говорить завідувач хірургічним відділення Ратнівської ЦРЛ Валерій Пась.

Хлібом-сіллю зустрічали народного депутата і в селі Жиричі, де за підтримки Степана Івахіва вдалося оновити фасад місцевої лікарської амбулаторії. За кошти благодійного фонду “Патріоти Волині” облицювали стіни медичної установи, встановили нові вікна та двері. Лікарська амбулаторія в Жиричах обслуговує понад 2 тисячі осіб.

“У нас сьогодні невеличке свято: завершився ремонт зовнішнього фасаду лікарської амбулаторії, і не без щедрої допомоги Степана Петровича Івахіва. Він нам дав перший поштовх нового життя такому старенькому лікувальному закладу. Хочу щиро подякувати від себе особисто, а також від колег своїх — жителів села Жиричі за таку спільну працю І хочу побажати йому всього найкращого. За те добро, яке він дарує людям, нехай йому повертається сторицею...”, - розповідає в.о. головного лікаря амбулаторії Лідія Соботович.

Степан Івахів запевнив медиків, що допоможе і з ремонтом всередині будівлі лікарської амбулаторії. Під час зустрічі з народним депутатом України жителі села попросили Степана Івахіва на державному рівні ініціювати дозвіл знову продавати ліки у сільських ФАПах і амбулаторіях, як це було колись. За підтримки народного депутата громада села спільно з благодійним фондом “Патріоти Волині” завершить і ремонт сільського клубу.

Теги: