Завдяки Володимиру Бандурову в гімназії Дніпрорудного відкрився оновлений спортзал

21 Січень, 2016 - 12:20

Січень для Дніпрорудненської гімназії «Софія» (Запорізька область) став справжнім святом, адже після капітального ремонту був відкритий спортивний зал. Проведення ремонтних робіт стало можливим завдяки допомозі народного депутата із групи "Воля народу" Володимира Бандурова, який зумів домогтися виділення коштів.

Шкільний спортзал потребував капітального ремонту вже давно. До того ж, через що протікає покрівлі стали відволожуватися стіни, відвалилася штукатурка, зіпсувалися двері і підлогове покриття - проводити уроки фізкультури стало просто неможливо. Ще в 2013 році було прийнято рішення про виділення на ремонт спортзалу близько 500 тисяч гривень, був навіть розроблений проект проведення робіт. Однак дестабілізація ситуації в країні стала причиною того, що кошти з Держказначейства так і не надійшли.

Багато часу і сил довелося докласти Володимиру Бандурова, щоб домогтися перерахування грошей. Неодноразово депутат вимагав від Кабінету Міністрів перерахувати атомні кошти на місця. Зусилля депутата увінчалися успіхом - в 2015 році кошти надійшли, і тепер спортзал в «Софії» виглядає, як новенький.

"Володимир Володимирович допомагає нам вже давно" - розповідає директор гімназії Валентина Пилипенко. "Вперше він побував у нас ще в 2012 році, коли балотувався у Верховну Раду. Побачив, в якому жалюгідному стані знаходиться спортзал, і обіцяв допомогти. Допомога надійшла вже на наступний рік - завдяки нашому депутату були замінені всі вікна в спортзалі. А тепер він допоміг і з капітальним ремонтом. Весь наш колектив, і вчителі, і учні, і батьки - всі ми дуже йому вдячні за допомогу. Розуміємо, які зусилля потрібні, щоб у такий складний для країни час домогтися виділення грошей на ремонт".

Ремонтні роботи були проведені масштабні. Насамперед, за новим, сучасним технологіям було відреставровано дах. Заново оштукатурені і пофарбовані стіни спортзалу, відремонтовані і пофарбовані підлоги, замінено всі двері. З'явилися підсобні приміщення, а у відремонтованих роздягальнях встановлені душові кабінки з гарячою водою.

Теги: