Бандуров

Володимир Бандуров закликав першочергово розглянути законопроекти, які вирішать соціальні проблеми енергетиків

Народний депутат Володимир Бандуров (депгрупа “Воля народу”) наполягає на першочерговому розгляді законопроекту 7390 (щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом). Адже, як заявив парламентарій під час засідання Верховної Ради, цей документ має вирішити долю конкретних людей. 

Парламентарі вимагають забезпечити компенсації населенню об’єднаних тергромад, розташованих у зоні спостереження АЕС

Народні депутати вимагають внести зміни до закону про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку для надання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження в об’єднаних територіальних громадах. Відповідний проект №8323 зареєстровано у Верховній Раді. Серед співавторів - народні депутати з групи “Воля народу” Володимир Бандуров та Ігор Молоток.

Володимир Бандуров закликає розробити Державну довгострокову Програму розвитку атомної енергетики України

За ініціативою народного депутата із групи "Воля народу", голови підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Володимира Бандурова у парламенті відбувся «круглий стіл» на тему «Роль електроенергетики у посиленні енергетичної безпеки України». 

Метою «круглого столу» стало обговорення ключових викликів електроенергетичного сектору України, стратегічного бачення подальшого розвитку сектора та шляхів посилення енергетичної безпеки через вирішення існуючи проблем у галузі.

Володимир Бандуров та екс-голова Європарламенту Пет Кокс обговорили питання реформування Верховної Ради України

14 вересня у приміщенні Верховної Ради відбулася зустріч народного депутата від депутатської групи «Воля народу» Володимира Бандурова та очільника Місії з оцінки потреб реформування Верховної Ради України, екс-голови Європарламенту Пета Кокса. Спільно з народними депутатами Місія працює над реформуванням діяльності Верховної Ради вже більше року. За цей час напрацьовані дієві механізми, необхідні для покращення ефективності роботи українського парламенту, які ґрунтуються на досвіді парламентів країн ЄС.

Володимир Бандуров домагається перерахування повного обсягу атомної субвенції на місця

З 2010 року території, розташовані в 30-кілометровій зоні АЕС, отримують компенсацію за ризик проживання в зоні спостереження атомних енергоблоків. Кошти на ці заходи формуються за рахунок перерахування НАЕК “Енергоатом” 1% від обсягу реалізації електроенергії, яка виробляється атомними електростанціями України. Засоби від цього збору спрямовуються у вигляді субвенції в спеціальні фонди бюджетів обласних, районних, міських рад міст-супутників атомних станцій. Йдеться про бюджетах таких міст, як Енергодар, Кузнецовськ, Нетішин, Южноукраїнськ, Славутич.

Альтернативою продажу землі може стати модель вільного обігу права оренди землі – Володимир Бандуров

Впровадження земельної реформи в Україні є гострою суспільною проблемою, яка має консолідувати всі парламентські сили. На цьому під час погоджувальної ради наголосив народний депутат від «Волі народу» Володимир Бандуров. 

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Володимир Бандуров заперечує закиди у кнопкодавстві - заява

З подивом прочитав матеріал, опублікований 15 березня на сайті «Стоп корупція» нібито про моє голосування за народного депутата Олеся Довгого. Це не відповідає дійсності.

Уряд має прозвітувати ВР про остаточні вимоги, узгодженні з МВФ – Володимир Бандуров

На засіданні Погоджувальної ради народний депутат Володимир Бандуров (депгрупа “Воля народу”) висловив занепокоєння тим, що зміст оновленого проекту Меморандуму співпраці між Україною та МВФ досі нікому невідомий.

«Воля народу» наполягає на підвищенні мінімальної пенсії до 2500 грн – Володимир Бандуров

Депутатська група «Воля народу» наполягає на підвищенні мінімальної пенсії. Про це заявив представник групи Володимир Бандуров на засіданні Погоджувальної ради. 

За його словами, сьогодні мінімальна пенсія у два з половиною рази менша за фактичний прожитковий мінімум – 1247 грн проти 3200 грн. “Чи можна при постійному зростанні цін на їжу та ліки вижити пенсіонеру? Напевно, ні. Ми підтримували збільшення мінімальної зарплати, але і наполягаємо на поступовому підвищенні мінімальної пенсії. Ми вважаємо, що вже цього року вона має становити мінімум 2500 грн”, - заявив парламентар. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Бандуров