Благодир

Юрий Благодир щодо Проекту Закону про очищення влади

Закон дуже широкий і дуже системний. Він передбачає неможливість для певної категорії громадян обіймати посади в державних органах управління. Закон чітко регламентує, хто відноситься до цієї категорії людей. 

Є категорії людей, які мають бути звільнені і не можуть протягом 10 років займати державні посади. До них відносяться кілька великих груп: 

Юрій Благодир: "Міф про ворога"

Хто б міг подумати ще зовсім недавно, що головним пріоритетом в європейській інтеграції України стане не вступ до Європейського союзу чи налагодження співпраці з фінансово-економічним організаціями, а тісна кооперація з НАТО. Наша держава опинилася в такій ситуації, що співпраця з оборонною організацією країн Заходу стала нашою першочерговою метою.

Юрій Благодир: "Як зробити, щоб війна більше ніколи не повторилася"

Все, що зараз відбувається на Донбасі - це, на жаль, прогнозована ситуація. Щойно вічний опонент західного світу в особі Росії набрав мінімальних обертів та почав претендувати на світове визнання, наша країна знову стала ареною самоствердження для нашого північного сусіда та його еліт.

Юрій Благодир: "Ключовою проблемою ратифікації Угоди про асоціацію є непрозорість процесу"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Юрій Благодир під час останнього засідання Комітету ВР з питань євроінтеграції заявив, що підписання угоди з ЄС потрібно сприймати, як цивілізаційний вибір, а її ратифікацію, як незворотність процесу.

Він підкреслив, що ключовою проблемою у ратифікації угоди з Європейським Союзом є непрозорість процесу, повідомляє UKRLIFE.TV.

 

Юрій Благодир: "Першочергове завдання ВР - ратифікувати Угоду про асоціацію з ЄС"

Зараз перед українським парламентом стоїть надважливе завдання - ратифікувати Угоду про асоціацію з Європейським союзом. Сподіваюсь, що цього тижня це відбудеться і наша держава вже остаточно встане на рейки європейського шляху.

Юрій Благодир: "Війна не може бути виправданням відсутності реформ"

Україна не має відмовлятися від реформ у час війни, навпаки - від їхнього проведення залежить цілісність держави. Таку думку в ефірі телеканалу Рада озвучив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Юрій Благодир.

"Не може бути війна виправданням тому, що ми не проводимо реформи. Не може війна бути виправданням тому, що ми не боремося з корупцією", - наголосив він.

За словами парламентарія, саме сьогодні і варто запускати комплексні реформи. "Відсутність реформ підштовхують частину суспільства до сепаратистських настроїв", - зауважив він.

Юрій Благодир здійснив візит до українських солдат на Кримському перешийку

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Юрій Благодир відвідав українських військовослужбовців на Кримському перешийку у Херсонській області. Про це політик написав на своїй facebook-сторінці.

"Серце особливо тисне коли зустрічаєш значну кількість мобілізованих чоловіків віком біля 50р. в одному строю з двадцятирічними хлопцями. Жінок. А коли тобі розказують: ось служать чоловік та дружина, ось - батько та син, безпосередньо в зоні АТО воюють батько з сином, чоловік в бою, дружина в мед.палатці – розумієш – перед нами справжні ГЕРОЇ", - наголосив парламентарій.

Юрій Благодир: "Боротьби з корупцією поки що не бачимо"

Так, президент Порошенко вже понад місяць є повноцінним керівником держави і багато в чому, ми рухаємось у правильному напрямі: Угоду про асоціацію з ЄС остаточно підписано, а АТО проходить все більш успішно, але при цьому маю констатувати, що про реальну боротьбу з корупцією ще говорити зарано.

Юрій Благодир: "Черговий крок у побудові успішної України!"

Сьогодні президент підписав економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Не буду оригінальним та скажу, що це вирішальний та прогресивний крок для нашої держави. За часів незалежності у нас було не так багато подій, які реально мали би таку ж важливість, як ця. Для того, щоб розуміти куди ми рухаємось, просто скажу, що Євросоюз – це високотехнологічний, а не сировинний ринок з 500 мільйонним населенням, річним внутрішнім валовим продуктом в майже 13 трлн євро та середнім ВВП на душу населення в 25.700 євро.

"Суверенна європейська Україна" вітає підписання Угоди про асоціацію

Народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" вітають підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Так, уповноважений депутатської групи СЄУ Ярослав Москаленко назвав сьогоднішній день мрією, яка стала реальністю. "Звичайно, це не манна небесна, але це НАШ вибір - українського народу! Вірю - ми зробили ще один крок до побудови Європи в Україні", - написав він у facebook.

Сторінки

Підписатися на RSS - Благодир