Бушко

Іван Бушко звернувся до губернатора Закарпаття з проханням відремонтувати трасу Берегово-Виноградів

Народний депутат Іван Бушко (група "Суверенна європейська Україна") надіслав звернення до голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка, у якому порушив питання стану міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення (М-23) Берегово – Виноградів. Відрізок від с.Вілок (Виноградівський р-н) через с. Бене (Берегівський р-н) до с. Мужієво (Берегівський р-н) залишає бажати кращого, повідомили Новому Закарпаттю у прес-службі народного депутата України Івана Бушка.

Школи Виноградівщини отримали 10 комплектів для інтерактивного навчання від Івана Бушка

У новий навчальний рік окремі школи міста Виноградів та Виноградівського району увійдуть із новітньою технікою. Так, за сприяння народного депутата Івана Бушка (група «Суверенна європейська Україна») 10 подарункових мультимедійних комплектів  сприятимуть кращому навчанню дітей.

На початку року політик започаткував програму по забезпеченню шкіл району інтерактивними дошками. Так, наприкінці минулого навчального року, комплект, у який увійшли сама дошка, ноутбук і проектор, уже отримали гімназія та ЗОШ І-ІІІ ст. №8 у м. Виноградів.

Партія гуманітарної допомоги відправилася із Виноградівщини у зону АТО

Найзахідніша область України допомагає співвітчизникам на сході. 25 серпня з Виноградівщини Закарпатської області відправили три каміони гуманітарної допомоги для військових та мирних жителів у зоні проведення АТО.

Гуманітарний вантаж вагою більше 60 тон склали продукти харчування, гігієни та товари першої необхідності: крупи, паштети, консервація, миючі засоби тощо. Акцію гуманітарної допомоги організували підприємці та депутати різних рівнів з Виноградівщини, повідомляє Голос Карпат.

Іван Бушко вимагає ротації військових

Народний депутат Іван Бушко (група "Суверенна європейська Україна") звернувся до Президента України Петра Порошенка, в якому вказав на необхідність проведення ротації військових, які беруть участь у АТО.

У документі політик вказав три кроки, які, на його думку, мають запобігти нагнітанню ситуації в суспільстві, а також піднести бойовий дух армійців. 

І.Бушко: "Культура – наш духовний скарб, тому підтримую науковців, які вивчають вікові традиції Закарпаття"

У червні вже втретє за останні кілька років до Закарпаття з черговою науковою експедицією навідалися столичні етнографи - співробітники Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України Ольга Поріцька та Інна Щербак. Вони збирають матеріал для майбутнього 10-томного видання записів народної культури різних регіонів України. У Закарпатті їх передовсім цікавлять етнографічні, культурні та інші особливості районів Боржавської долини та Притисянщини.

Ужгородці завоювали в Києві на Чемпіонаті України з петанку дві золоті і дві срібні нагороди

У Києві відбулися фінальні ігри чемпіонату України з петанку. Закарпаття (згідно з квотою) представляли 7 учасників: 6 представників Ужгородського петанк-клубу та один Мукачівського петанк-клубу. 

Незаважаючи на те, що, приміром, Київський та Харківський петанк-клуби мали більші квоти, всі ужгородці повернулися з медалями. 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виходу з тіні малих та середніх підприємств виноробництва, що сприятиме росту конкурентоспроможності галузі та виведе її з кризи №4123а

Народні депутати Іван Бушко та Іштван Гайдош (депутатська група "Суверенна європейська Україна") 19 червня зареєстрували у Верховній Раді законопроект 4123а «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виходу з тіні малих та середніх підприємств виноробництва, що сприятиме росту конкурентоспроможності галузі та виведе її з кризи, що виникла у зв’язку з особливою економічною зоною в АРК».

І.Бушко та І.Гайдош пропонують зменшити ліцензійну плату для малих винарень

Народні депутати Іван Бушко та Іштван Гайдош (депутатська група "Суверенна європейська Україна") 19 червня зареєстрували у Верховній Раді законопроект 4123а «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виходу з тіні малих та середніх підприємств виноробництва, що сприятиме росту конкурентоспроможності галузі та виведе її з кризи, що виникла у зв’язку з особливою економічною зоною в АРК».

Іван Бушко: "Треба змінити принцип формування парламенту і прийняти новий виборчий кодекс"

Депутати Верховної Ради – єдині, хто пережив Майдан, на відміну від колишнього президента, уряду і навіть губернаторів. Чи настав їх час поступитися місцем новим обранцям або нинішній депутатський корпус переживе і чергового президента? Про це в розмові з народним депутатом від Закарпаття Іваном Бушком.

- Іване Івановичу, почнемо з уряду Яценюка. Його діяльність стартувала з обіцянок робити кожний день по одній справі, яка   покращуватиме життя українців. Як Ви вважаєте, це вдалося? 

Іван Бушко вважає, що русинський сепаратизм має нечисельну підтримку на Закарпатті

Русинські сепаратисти на Закарпатті мають низьку підтримку населення. Про це заявив народний депутат Іван Бушко (депутатська група "Суверенна європейська Україна") у коментарі журналу "Фокус".

У матеріалі "Хто і як намагається розпалити сепаратизм на заході України" видання зауважує, що протягом шести років існує самопроголошена Республіка Підкарпатська Русь, яку очолює "прем'єр-мінстр" Петро Гецко.    

Сторінки

Підписатися на RSS - Бушко