Доній

Олесь Доній не бачить бажання влади ввести воєнний стан

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній вважає, що влада не збирається вводити в Україні воєнний стан за жодних умов.

“Я не бачу бажання влади ввести воєнний стан. Бо про це говорили військові спеціалісти бозна-коли. Його потрібно було вводити не зараз, а кілька місяців тому, відразу, ще в травні потрібно було”, - сказав Доній в ефірі телеканалу новин “24”.

Олесь Доній: "Ніякої реалістичності проведення референдуму щодо НАТО під час виборів я не бачу"

Порушення питання щодо вступу України в НАТО абсолютно справедливо і потрібно, заявив в коментарі "ГОРДОН" уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній.

Олесь Доній пропонує оголосити персонами non grata депутатів Держдуми РФ, які голосували за приєднання Криму до Росії

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній звернувся до Голови СБУ Валентина Наливайченка із пропозицією заборонити в'їзд на територію нашої держави депутатів Державної Думи РФ, які підтримали приєднання АР Крим до складу Росії.

Олесь Доній: "Україні буде складно протистояти РФ без захисту НАТО"

Україні буде складно протистояти РФ без захисту НАТО. Таку думку висловив уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній під час круглого столу в рамках проекту "Схід+Захід", ініційованого інформаційним агентством УНІАН, телеканалом УНІАН-ТБ і Телевізійною службою новин каналу "1+1".

Олесь Доній вимагає нарешті призначити Секретаря РНБО

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній вимагає призначити Секретаря Ради національної безпеки і оборони, чиє крісло вже порожнє протягом 20 днів. Про це політик написав на своїй сторінці у facebook.

Олесь Доній пропонує призначати на керівні посади бійців добровольчих батальйонів

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній запропонував новий підхід до призначення на керівні посади Таку ідею він озвучив в ефірі Еспресо.TV.

"Добровольчі батальйони – золотий фонд нації. Їх потрібно призначати керівниками місцевих, обласних рад. Якщо їм не вистачатиме знань, призначати їм заступників з гуманітарної, економічної політики. Це люди, які будуть відстоювати Україну, а не дбати за власну кишеню", - сказав він

Олесь Доній: "Перевибори варто було проводити після закінчення війни на Сході"

З парламентськими виборами можна було трохи почекати. Таку думку висловив у коментарі телеканалу "112 Україна" уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній.

Він вважає, що, незважаючи на об'єктивну необхідність виборів, перевибори повинні були пройти після закінчення "війни на сході", щобу велику політику ввести членів добровольчих батальйонів.

Олесь Доній у спецпроекті "Шлях України до незалежності: історія та причини"

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній взяв участь у спецпроекті Радио Вести "Шлях України до незалежності: історія та причини".

Олесь Доній: "Незрозуміло, чому потрібно вести переговори з Росією з приводу ратифікації Угоди з ЄС"

"Пояснень, чому досі не ратифікована Угода з ЄС, немає ні у кого, крім влади", - повідомив у коментарі "ГОРДОН" уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній.

Олесь Доній організував зустріч матерів армійців 80-тої дивізії із керівництвом Міноборони

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній організував зустріч матерів військовослужбовців 80-тої дивізії із керівництвом Міноборони. Про це політик повідомив у facebook.

Сторінки

Підписатися на RSS - Доній