Дудка

Звіт щодо реалізації спільної ініціативи депутатів ДГ «СЄУ» - «Збережи життя солдату»

«Збережи життя солдату» - спільна ініціатива народних депутатів України фракції «Суверенна європейська Україна». Основне завдання ініціативи - забезпечити наших військових модернізованими засобами персонального захисту задля безпечного виконання завдань під час служби і успішного повернення додому.  Це не перша ініціатива представників "Суверенної європейської України" стосовно допомоги армії.

Профільний комітет підтримав ініціативу Володимира Дудки направити частину доходів від ПДВ на ліки для лікування тяжко хворих

Комітет ВР з питань охорони здоров’я ухвалив рішення про прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо спрямування доходів від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення)» (реєстр.№4623) у першому читанні. Ініціатор законопроекту народний депутат із групи «Суверенна європейська Україна» Володимир Дудка.

Володимир Дудка про поїздку до 51-ої бригади: «Хлопці вже більш впевнені у собі, адже розуміють, що їх підтримують»

Народний депутат України із групи «Суверенна європейська Україна» Володимир Дудка поділився враженнями від своєї поїздки до армійців із 51-ої бригади у зону АТО.

Як повідомлялося, 22 серпня народні депутати із групи «Суверенна європейська Україна» Ігор Єремеєв, Володимир Дудка і Степан Івахів  відвідали місце дислокації 51-ої механізованої бригади і надали військовим допомогу у рамках програми «Збережи життя солдату».

І.Єремеєв, С.Івахів і В.Дудка привезли чергову партію допомоги для 51 бригади

Сьогодні, 22 серпня, народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Володимир Дудка вчергове відвідали місце дислокації 51-ої механізованої бригади.

За ініціативи Володимира Дудки ще одна група журналістів навчилась надавати домедичну допомогу в умовах бойових дій

За ініціативи народного депутата із групи «Суверенна європейська Україна», голови Всеукраїнської громадської організації «Український фонд «Здоров’я» Володимира Дудки  15 серпня 2014 року відбувся другий практичний тренінг з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій для журналістів, операторів та фотокореспондентів. За словами В.Дудки, Український фонд «Здоров’я» вже четвертий рік реалізовує проект «Я можу врятувати життя!», в рамках якого вчить навичок домедичної допомоги школярів та студентів.

Парламент дозволив спрощену реєстрацію ліків для тяжко хворих та ввезення незареєстрованих ліків для військових у зоні АТО

Сьогодні парламент ухвалив Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо удосконалення порядку забезпечення населення лікарськими засобами, призначеними для лікування соціально небезпечних та тяжких хвороб» (№3818). За відповідне рішення проголосувало 287 народних депутатів.

Суть закону полягає в тому, щоб забезпечити українським пацієнтам, які страждають на рідкісні, тяжкі і соціально небезпечні захворювання, як то онкологічні, ВІЛ/СНІД, туберкульоз, вірусні гепатити, доступ до лікування.

В.Дудка наполягає на невідкладному прийнятті законопроекту щодо зняття обмеження на сертифікацію ліків, необхідних в зоні АТО

Народний депутат із групи «Суверенна європейська Україна», член Комітету ВР з питань охорони здоров’я Володимир Дудка наполягає на невідкладному прийнятті законопроекту щодо зняття обмеження на сертифікацію ліків, необхідних в зоні АТО відповідно до доручення Президента України. «На цю проблему звернув увагу Президент», – написав В.Дудка на своїй сторінці у Facebook.

Володимир Дудка: «Виплати за добровільним медстрахуванням надаватимуть напряму лікарням»

Неофіційні гонорари медперсоналу досягли у 2013 році 10,3 мільярда гривень (в середньому на одного мешканця України припадає 240 гривень). Таку оцінку зробили розробники законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання добровільного медичного страхування (ДМС)» до інфляції та стрибка курсу долара. 

Володимир Дудка: "Це в найкращому випадку безвідповідальність"

При всьому тому, що нинішня Рада, починаючи з законів 16-го січня і закінчуючи "переможним" скасуванням закону про мови, наламала немало дров, розпускати її ЗАРАЗ - це безвідповідальність, а то й злочин.

Сторінки

Підписатися на RSS - Дудка