Джига

Микола Джига: "ДАІ необхідно ліквідувати"

ДАІ необхідно ліквідувати. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат, член депутатської групи "Суверенна європейська Україна", заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Микола Джига.

Микола Джига: «На території Донбасу сконцентровано центр світового тероризму»

Народного депутата Украины, представителя депутатской группы «Суверенная европейская Украина», бывшего губернатора Винницкой области и экс-заместителя министра МВД, генерал-полковника милиции Николая Джигу особо представлять не нужно. Его имя всегда на слуху.

В нашей беседе для Всеукраинского интернет-издания «Вероятно» мы затронули темы коррупции, его видения урегулирования ситуации на Донбассе и предстоящих выборах в парламент.

Микола Джига: "Одними правовими та каральними заходами ми не зможемо боротися з корупцією"

Прощавай, корупція у митниці! Фіскальна служба України має намір звести до мінімуму контакт митників і бізнесменів у момент декларування товарів. Рішення одне – впровадження інформаційних технологій. Про це заявив керівник Фіскальної служби Ігор Білоус. За його словами, це дасть можливість зменшити корупційні ризики. Чи зможе це знизити рівень корупції в митниці та в інших державних органах.

Микола Джига у програмі "Hard Talk" з Наталією Влащенко на каналі "112 Україна"

Наталья Влащенко: Никогда еще, пожалуй, не говорили столько о милиции, спецслужбах, армии, силовых структурах, никогда еще столько не говорили в нашем обществе, как последние месяцы. Сегодня у нас в гостях человек, который знает об этом все или почти все, который так или иначе был причастен к этому последние годы. Народный депутат Украины Николай Васильевич Джига. Здравствуйте, Николай Васильевич  

Николай Джига:  Здравствуйте.  

Микола Джига: "Міліцію на Сході не можна звинувачувати у бездіяльності"

Народний депутат України, представник депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Микола Джига переконаний, що українська міліція, яка працює на Сході нашої держави, не має намірів бездіяти у питанні захисту українських громадян. Про це політик заявив у програмі "Країна online" на телеканалі Ера.

Микола Джига: "Суспільство не готове до вільного носіння зброї"

Генерал-полковник міліції, член депутатської групи «Суверенна європейська Україна» Микола Джига переконаний, що потрібно не лише роззброїти воєнізовані формування, але й відмовитися від ідеї узаконення носіння зброї в Україні. Про це він заявив у коментарі Радіо Свобода.

Микола Джига: "Треба забезпечити безпеку громадян"

Влада разом із суспільством мають забезпечити виконання Постанови ВР про негайне роззброєння незаконних збройних формувань в Україні, оскільки від цього залежить збереження державності. Таку думку журналістам в кулуарах парламенту висловив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Микола Джига.

Він констатував, що останнім часом кількість незареєстрованої зброї збільшилася у рази. "Це загрожує національній безпеці нашої держави", - сказав політик.

"Якщо ми хочемо згуртуватися і мати стабільну державу, то треба забезпечити безпеку громадян", - додав М.Джига.

Микола Джига: "Кандидатури керівників міліції на місцях мають узгоджуватись з громадою"

Необхідно провести структурну реформу української міліції, наблизивши її до громадян. Про це в ефірі Радіо Ера заявив нардеп депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Микола Джига.

"Кадри мають призначатися з урахуваням думки громадськості на місцях. Щоб люди знали, хто призначається начальником районної чи обласної міліції. Вони мають затверджувалися на сесіях відповідних рад", - наголосив він.

Микола Джига: "Генпрокуратура має дослідити спецоперацію по затриманню Сашка Білого"

Потрібно провести процесуальне розслідування спецоперації по затриманню Олександра Музичка, під час якої його було вбито. Про це в ефірі "Шустер live" заявив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Микола Джига. 

"Замість журналістських розслідувань потрібно провести процесуальне розслідування. Генеральна прокуратура повинна достеменно і об'єктивно дослідити особливо останні хвилини, коли були зроблені постріли", - заявив він.

Микола Джига: "Нацгвардія стане гарантом державної громадської безпеки"

Національна гвардія - це новий тип силової структури, яка має стати гарантом загальної державної громадської безпеки. На цьому у програмі "Сьогодні про головне" наголосив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Микола Джига.

Парламентарій не бачить жодних заперечень щодо залучення у Національну гвардію активістів Майдану. "Це наші громадяни. Хай служать, немає проблем. Тим більше у них є патріотизм, вони проявили себе", - сказав політик. 

Підписатися на RSS - Джига