Фельдман

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Організовано збір гуманітарної допомоги для жителів Балаклії

Народний депутат від Харківщини, представник депутатської групи "Воля народу" Олександр Фельдман організував збір гуманітарної допомоги для постраждалих в результаті серії вибухів на території військового складу в м Балаклія Харківської області, що відбулися 23 березня 2017 року.

Олександр Фельдман пропонує захистити громадян, які вклалися в будівництво житла

Захистити права інвесторів житлового будівництва у випадку банкрутства кампанії-забудовника пропонує народний депутат із групи "Воля народу" Олександр Фельдман. Відповідний законопроект «Про внесення змін до статті 42 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту прав громадян-інвесторів житла у випадку банкрутства) №6077 зареєстровано в Верховній Раді 13 лютого.

Треба прощатися з міфом «Захід нам допоможе» і переходити до політики «Ніхто крім нас» – Олександр Фельдман

«Топ-тема виборів у США поглинула весь наш інформаційний простір і відволікає українців від власних проблем, - заявив  Олександр Фельдман в інтерв'ю виданню timeua.info. – Однак я бачу у всьому, що сталося, позитивні моменти. Об'єктивно «українське питання» для нового президента США не є пріоритетним. Тому треба прощатися з міфом «Захід нам допоможе» і переходити до політики «Ніхто крім нас».

Олександр Фельдман приєднався до депгрупи "Воля народу"

Народний депутат Олександр Фельдман увійшов до складу депутатської групи "Воля народу". Відповідне оголошення на пленарному засіданні зробив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Відповідно  до частини третьої статті 60 Закону України про Регламент Верховної Ради України повідомляю  про входження до складу депутатської групи "Воля народу"  народного депутата України Фельдмана Олександра Борисовича", - заявив спікер.

Також, було офіційно оголошено про вихід із групи народного депутата Юрія Шаповалова 

Підписатися на RSS - Фельдман