Фурсін

Військові Одещини відзначили Івана Фурсіна за системну допомогу

Нардеп із групи «Воля народу» Іван Фурсін отримав медаль за співробітництво з військовим комісаріатом. Нагороду вручив колишній командир другого батальйону 28-ї окремої механізованої бригади Сергій Щербина.

Іван Фурсін перевірив, як на Одещині освоєно кошти на соціально-економічний розвиток

Народний депутат від групи «Воля народу» Іван Фурсін відвідав соціальні об'єкти у Любашевському районі Одеської області з метою перевірити, як там освоїли кошти з держбюджету.

Нардеп відвідав учбові заклади у Любашівці та Троїцькому, а також Любашевську центральну районну лікарню – за сприяння Фурсіна ці об'єкти отримали із держбюджету 4,6 млн грн.

Верховна Рада підтримала розвиток в Україні ринку капіталу

Парламент прийняв за основу ряд законопроектів, спрямованих на регуляцію фінансового ринку. Зокрема, у першому читанні були підтримані проекти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регульованих ринків та деривативів)», «Про внесення зміни до Митного кодексу України (щодо регульованих ринків та деривативів)», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо регульованих ринків та деривативів)», «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регульованих ринків та деривативів)».

В парламенті хочуть дозволити на селі продавати ліки у місцях роздрібної торгівлі

Народні депутати Іван Фурсін (Воля народу) та Іван Мирний (ОБ) зареєстрували проект закону №2147а "Про внесення змін до деяких законів України щодо продажу лікарських засобів", яким пропонують дозволити роздрібний продаж окремих найменувань ліків у сільській місцевості.

Цільова допомога воїнам АТО

На прохання п’ятнадцяти бійців АТО, з військової частини №А-1875, яка знаходиться у смт. Раухівка Березівського району Одещини, фондом народного депутата із групи "Воля народу" Івана Фурсіна та волонтерським об’єднанням «Щит: Одеса – Північ» було придбано необхідні їм речі та продукти харчування.

У парламенті ініціюють удосконалення процедури видачі споживчих кредитів

Народні депутати Іван Фурсін (“Воля народу”), Денис Дзендзерський, Максим Поляков, Віктор Романюк (“Народний фронт”), Михайло Довбенко, Руслан Демчак, Олександр Жолобецький, Павло Різаненко (“Блок Петра Порошенка”) пропонують парламенту вдосконалити процедуру видачі споживчих кредитів.

Про це йдеться в законопроекті №2455, зареєстрованому 23 березня.

Основною метою документа є створення механізму споживчого кредитування, при якому потенційний позичальник буде в обов’язковому порядку повідомлений про розмір ефективної процентної ставки та всіх додаткових платежах.

Депутатська група "Воля народу" ініціює збільшення прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати

Депутатська група "Воля народу" пропонує збільшити рівень мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму у наступному році на суму не менше за прогнозований рівень інфляції у 2014-2015 роках. Відповідний проект постанови №1304 зареєстровано 9 грудня у Верховній Раді.

Верховній Раді пропонують посилити соціальний захист мобілізованих громадян

Народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" Іван Фурсін і Віктор Пилипишин внесли на розгляд Верховної Ради проект Закону №4319а «Про реструктуризацію кредитних зобов'язань громадян України, мобілізованих до лав Збройних сил України, Національної гвардії та інших військових формувань». 

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про Національний банк України" (щодо рефінансування) №4215а

Верховній Раді пропонують ввести зміни до закону про Національний банк України (НБУ), передбачивши можливість конвертації боргу банків перед НБУ в субординований борг або цінні папери, повідомляє finance.ua

Парламенту пропонують запровадити механізм конвертації боргу банків перед НБУ - в субборг або цінні папери

Верховній Раді пропонують ввести зміни до закону про Національний банк України (НБУ), передбачивши можливість конвертації боргу банків перед НБУ в субординований борг або цінні папери, повідомляє finance.ua

Сторінки

Підписатися на RSS - Фурсін