Гайдош

Іштван Гайдош попросив президента внести поправки до Указу про мобілізацію

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Іштван Гайдош звернувся з письмовою заявою до президента України Петра Порошенка, у якій попросив внести поправки до Указу про військову мобілізацію.

Іштван Гайдош звернув увагу президента на те, що у закарпатців, у тому числі й угорців, з᾽явилися серйозні побоювання через нову хвилю мобілізації.

Іштван Гайдош: «Україна зробила новий важливий крок у напрямку досягнення безвізового режиму»

Верховна Рада днями внесла зміни до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус". Під час обговорення кілька поправок вніс і народний депутат Іштван Гайдош (група "Суверенна європейська Україна"). Ми попросили парламентаря розповісти про значення цього закону.

Іштван Гайдош зустрівся з керівниками Закарпаття та Берегівщини

Минулого тижня Іштван Гайдош провів ряд важливих зустрічей. Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна", зокрема, мав перемовини з губернатором Закарпаття Валерієм Лунченко, а також з міським головою Берегова Золтаном Бабяк і керівником Берегівської РДА Іштваном Петрушка. Про що йшла мова? — поцікавилися ми у парламентаря.

Заводу з переробки ТПВ у Закарпатті — бути!

17 липня на Берегівщині (Закарпаття) відбулася радісна подія: на майданчику біля с. Яноші заклали наріжний камінь під будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів (ТПВ). Участь в урочистостях взяли представники керівництва області, міста Берегово, району та села, депутати парламенту, обласної, районної та місцевих рад, представники громади і генерального підрядника будівництва.

Іштван Гайдош: "Україна повинна мати Конституцію європейського зразка з надійним захистом прав нацменшин"

В нашій країні жваво обговорюється проект внесення змін до Конституції нашої держави. Народний депутат Іштван Гайдош (група "Суверенна європейська Україна") теж поділився своїми думками стосовно цієї теми. 

Як зазначив парламентар, зміни до Конституції справді актуальні, адже у разі прийняття дійсно якісного, європейського за буквою та духом документу, забезпечимо законодавчий фундамент для реформ в Україні, котрі вкрай потрібні нашій державі.

Іштван Гайдош: «Люди виступають за ротацію військовослужбовців»

Народний депутат Іштван Гайдош (група «Суверенна європейська Україна») останнім часом декілька разів приймав громадян. Виборці із самими різними питаннями зверталися до народного депутата, просили його сприяння у вирішенні наболілих проблем. 

Батьки, рідні військовослужбовців, зокрема, висловили стурбованість з приводу подій на Сході України. Особливо переживають через те, що у збройному конфлікті загинуло чимало солдат, серед них закарпатці, у тому числі, мешканець Берегова. Вони просять провести ротації частин з тим, щоб повернути їх синів додому.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виходу з тіні малих та середніх підприємств виноробництва, що сприятиме росту конкурентоспроможності галузі та виведе її з кризи №4123а

Народні депутати Іван Бушко та Іштван Гайдош (депутатська група "Суверенна європейська Україна") 19 червня зареєстрували у Верховній Раді законопроект 4123а «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виходу з тіні малих та середніх підприємств виноробництва, що сприятиме росту конкурентоспроможності галузі та виведе її з кризи, що виникла у зв’язку з особливою економічною зоною в АРК».

І.Бушко та І.Гайдош пропонують зменшити ліцензійну плату для малих винарень

Народні депутати Іван Бушко та Іштван Гайдош (депутатська група "Суверенна європейська Україна") 19 червня зареєстрували у Верховній Раді законопроект 4123а «Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання виходу з тіні малих та середніх підприємств виноробництва, що сприятиме росту конкурентоспроможності галузі та виведе її з кризи, що виникла у зв’язку з особливою економічною зоною в АРК».

Іштван Гайдош: "Без об'їзної дороги центр міста Берегове руйнується"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Іштван Гайдош закликає уряд зробити все можливе для якнайшидшого завершення об'їзної дороги навколо міста Берегове у Закарпатті. Про це він заявив на пленарному засіданні ВР.

"Будівництво цієї дороги розпочато ще у 2008 році. Виконано чимало роботи. Але згодом все заморозили. Через її відсутність рух великовагових траснпортних засобів проходить через центральну частину міста Берегове. Внаслідок великого вантажопотоку руйнується не тільки архітектурна спадщина, але і дорожнє покриття", - зауважив парламентарій.

Іштван Гайдош підняв питання видачі двомовних українсько-угорських дипломів про отримання середньої освіти

Представник депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Іштван Гайдош сьогодні у парламенті під час години запитань до уряду підняв питання видачі двомовних українсько-угорських дипломів про отримання неповної середньої та середньої освіти, що є дуже важливим для угорської громади України.

Сторінки

Підписатися на RSS - Гайдош