Гіршфельд

Без промислового розвитку Україна не має шансу вибратися з економічної ями – Анатолій Гіршфельд

Народний депутат Анатолій Гіршфельд (депгрупа “Воля народу”) переконаний, що держава має розвивати свій промисловий потенціал. Про це він заявив на прес-конференції в Києві.

Виробляти в Україні має знову стати престижно – Анатолій Гіршфельд

Верховна Рада підтримала за основу законопроект 7206 “Купуй українське, плати українцям”. За словами одного із співавторів народного депутата Анатолія Гіршфельда (депгрупа “Воля народу”), це дасть поштовх для розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва. 

В Україні потрібно серйозно зайнятися формуванням промислової політики - Анатолій Гіршфельд

Народний депутат із групи "Воля народу", виконавчий директор Нацкомітету з промислового розвитку Анатолій Гіршфельд взяв участь у VIII Національному експертному форумі Інституту Горшеніна. Обговорення відбулось 28 листопада у Києві. Політик відкрив панельну дискусію «Стратегія промислового зростання як основа зростання економіки». 

Публічні закупівлі мають бути орієнтовані на національного виробника – Анатолій Гіршфельд

Народний депутат (депгрупа “Воля народу”) та виконавчий директор Національного комітету з промислового розвитку України Анатолій Гіршфельд вважає, що можна значно скоротити залежність України від зовнішнього фінансування, якщо законодавчо врегулювати систему публічних закупівель. Але поки працюватиме принцип “дозволено все, що не заборонено законом”, нераціональне використання бюджетних коштів триватиме й далі.

У Раді пропонують ввести "зелений тариф" на електроенергію зі сміття

Група народних депутатів з різних фракцій, зокрема представник "Волі народу" Анатолій Гіршфельд, пропонують ввести "зелений тариф" на електроенергію зі сміття і розширену відповідальність виробників упаковки за її утилізацію.

Відповідні пункти містяться в проекті закону №4835-д "Про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії", зареєстрованому в парламенті 31 липня.

Аграрії отримають якісну і недорогу техніку від українського виробника – Анатолій Гіршфельд

В Україні розпочато реформу у галузі сільгоспмашинобудування. Першим етапом реформи стало виділення урядом 550 млн грн на компенсацію 20% вартості техніки та обладнання для АПК. Її отримуватимуть покупці сільгосптехніки за умови, що продавець і його товар відповідатимуть певним критеріям. Вигоду від такого починання матимуть кілька мільйонів людей. Про це у своїй статті в Урядовому кур'єрі повідомив виконавчий директор Національного комітету з промислового розвитку, народний депутат із групи «Воля народу» Анатолій Гіршфельд.

Анатолій Гіршфельд заявив про необхідність "воєнного стану" в промисловості

Народний депутат із групи "Воля народу" Анатолій Гіршфельд вважає, що необхідно посилити захист вітчизняного виробника. Про це він сказав на круглому столі в Інституті Горшеніна.

Українські вагони можуть експортувати до Угорщини - Ярослав Москаленко

Народні депутати із групи "Воля народу" Ярослав Москаленко та Анатолій Гіршфельд у Кременчуці Полтавської області взяли участь у виїзному засіданні Національного комітету з промислового розвитку України під головуванням Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Учасники засідання разом із гендиректором Угорської державної залізниці Давидом Ілоною та очільником Угорських залізничних пасажирських перевезень Андрашем Чепке відвідали Крюківський вагонобудівний завод. 

Анатолій Гіршфельд допоміг 193 ветеранам Харківщини

193 члени ветеранської організації Лозівського ковальсько-механічного заводу, що у Харківській області, отримали сертифікати на придбання медикаментів із рук нардепа від групи «Воля народу» Анатолія Гіршфельда.

Анатолій Гіршфельд побажав ветеранам здоров’я та наголосив, що працівники ковальсько-механічного заводу можуть розраховувати на його підтримку. «Вкрай важливо, щоб люди відчували підтримку та знали, що завжди можуть розраховувати на своєчасну допомогу», - зазначив депутат.

Сторінки

Підписатися на RSS - Гіршфельд