Гіршфельд

Аграрії отримають якісну і недорогу техніку від українського виробника – Анатолій Гіршфельд

В Україні розпочато реформу у галузі сільгоспмашинобудування. Першим етапом реформи стало виділення урядом 550 млн грн на компенсацію 20% вартості техніки та обладнання для АПК. Її отримуватимуть покупці сільгосптехніки за умови, що продавець і його товар відповідатимуть певним критеріям. Вигоду від такого починання матимуть кілька мільйонів людей. Про це у своїй статті в Урядовому кур'єрі повідомив виконавчий директор Національного комітету з промислового розвитку, народний депутат із групи «Воля народу» Анатолій Гіршфельд.

Анатолій Гіршфельд заявив про необхідність "воєнного стану" в промисловості

Народний депутат із групи "Воля народу" Анатолій Гіршфельд вважає, що необхідно посилити захист вітчизняного виробника. Про це він сказав на круглому столі в Інституті Горшеніна.

Українські вагони можуть експортувати до Угорщини - Ярослав Москаленко

Народні депутати із групи "Воля народу" Ярослав Москаленко та Анатолій Гіршфельд у Кременчуці Полтавської області взяли участь у виїзному засіданні Національного комітету з промислового розвитку України під головуванням Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Учасники засідання разом із гендиректором Угорської державної залізниці Давидом Ілоною та очільником Угорських залізничних пасажирських перевезень Андрашем Чепке відвідали Крюківський вагонобудівний завод. 

Анатолій Гіршфельд допоміг 193 ветеранам Харківщини

193 члени ветеранської організації Лозівського ковальсько-механічного заводу, що у Харківській області, отримали сертифікати на придбання медикаментів із рук нардепа від групи «Воля народу» Анатолія Гіршфельда.

Анатолій Гіршфельд побажав ветеранам здоров’я та наголосив, що працівники ковальсько-механічного заводу можуть розраховувати на його підтримку. «Вкрай важливо, щоб люди відчували підтримку та знали, що завжди можуть розраховувати на своєчасну допомогу», - зазначив депутат.

За сприяння Анатолія Гіршфельда виділено кошти для завершення ремонту двох дитячих басейнів на Харківщині

Народний депутат від групи «Воля народу» Анатолій Гіршфельд сприяв виділенню коштів, яких не вистачало на завершення ремонту басейну ДЮСШ «Юність» у місті Лозова, що на Харківщині. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Шахненко під час візиту у Лозову. 

Роз'яснення стосовно подання e-декларацій народних депутатів Анатолія Гіршфельда і Вячеслава Богуслаєва

Низка засобів масової інформації розмістила новину про те, що 7 народних депутатів, зокрема народні депутати Анатолій Гіршфельд і Вячеслав Богуслаєв, не подали вчасно е-декларації, як того вимагало законодавство. 

У зв'язку з цим прес-служба депутатської групи "Воля народу" просить журналістів врахувати, що декларація А.Гіршфельда буда подана до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у п'ятницю, 28 жовтня. Разом з тим, у зв'язку з технічними причинами не була врахована НАЗК. 

Україна - велика аграрна держава, а тракторні заводи простоюють - Анатолій Гіршфельд

Головне завдання України - вбудуватися в нові ланцюжки поставки на світових ринках не тільки з сировиною, а й з високотехнологічними товарами, якими завжди вирізнялася країна. Про це заявив народний депутат із групи "Воля народу" і член комітету з питань промислової політики і підприємництва Анатолій Гіршфельд.

"Ми сьогодні працюємо в низькотехнологічній сировинній базі, а нам потрібно перейти - як і всі розвинені країни - на високотехнологічний експорт товарів, який дозволить країні зовсім інші соціально-економічні показники", - зазначив нардеп.

Анатолій Гіршфельд: «Інфраструктурні проекти – локомотив розвитку економіки»

Останніми роками Україна втратила цілі галузі промисловості, і сьогодні настав час їх відроджувати, вважає депутат від групи «Воля народу» Анатолій Гіршфельд. 

Коментуючи законопроект щодо внесення змін до держбюджету, він наголосив, що будівництво доріг на території України має відбуватися з використанням вітчизняної дорожньо-будівельної техніки. 

«Воля народу» готова працювати разом з новим урядом над планом економічних реформ

Новий Кабінет міністрів повинен стати урядом, який створить умови для розвитку промисловості та модернізації України. На цьому наголосив народний депутат, член групи «Воля народу» Анатолій  Гіршфельд, виступаючи у Верховній Раді.

«Воля народу» готова разом з урядом працювати над планом економічних реформ, – заявив він. – Щоб наша країна зайняла достойне місце у міжнародному поділі праці, а наші люди мали достойні соціальні стандарти».

Парламентарі обговорили в Харкові шляхи розвитку промисловості

Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва провів у Харкові виїзне засідання. Його учасники обговорили пріоритети промислової політики та проблеми реального сектору економіки регіону та України в цілому. Участь у засіданні взяли голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко та член групи, народний депутат України Анатолій Гіршфельд.

Сторінки

Підписатися на RSS - Гіршфельд