Гіршфельд

У парламенті хочуть підтримати вітчизняних виробників енергетичного обладнання для сонячних та вітрових електростанцій

Парламентарі пропонують підтримати конкурентоспроможність українських виробників енергетичного обладнання. Відповідний законопроект №10219 зареєстрований у Верховній Раді. Одним з авторів проекту є народний депутат Анатолій Гіршфельд (депгрупа “Воля народу”).

У парламенті ініціюють повну енергомодернізацію будівель бюджетних установ

У Верховній Раді пропонують зробити повну енергомодернізацію будівель бюджетних установ. З цією метою зареєстровані законопроекти 9386 та 9387. Серед авторів народні депутати Сергій Шахов, Анатолій Гіршфельд та Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

Держава надаватиме фінансову підтримку для розвитку інновацій – Анатолій Гіршфельд

В Україні промисловці не отримують ніякої державної допомоги на інновації. Однак сьогодні вже зроблені перші кроки для бюджетної підтримки розробок з боку держави. Про це повідомив народний депутат (депгрупа “Воля народу”), виконавчий директор Національного комітету з промисловго розвитку Анатолій Гіршфельд.

Анатолій Гіршфельд закликає створити Міністерство промислово-інноваційного розвитку

В Україні стрімко спадає інноваційна діяльність, що може негативно вплинути на конкурентну спроможність країни не лише на зовнішньому ринку, але й внутрішньому. Про це у своїй статті на Lb.ua відзначив народний депутат Анатолій Гіршфельд (депгрупа “Воля народу”). 

Лозова отримає 18 млн грн на реконструкцію аварійного колектора – Анатолій Гіршфельд

Народний депутат Анатолій Гіршфельд (депгрупа «Воля народу») повідомив, що на найближчій сесії Харківської облради планується розглянути питання про виділення 18 млн грн на реконструкцію Південного каналізаційного колектора, що на Харківщині. 

Це стало можливим завдяки депутатським запитам політика з проханням виділення коштів для капітального ремонту об'єкта до прем'єр-міністра, голів Харківської облдержадміністрації та облради, а також активної роботи чиновників міста Лозова, яке саме і залишилося без води.

Анатолій Гіршфельд добивається фінансування реконструкції аварійного колектора в Лозовій

Народний депутат України Анатолій Гіршфельд (група "Воля народу") звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням допомогти з виділенням грошей для ремонту аварійного Південного колектора міста Лозової, що на Харківщині, та на чавунну водопровідну мережу вздовж 2 мікрорайону. 

Майже 18 мільйонів гривень обранець попросив з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища та майже 20 мільйонів з Державного бюджету України.

Анатолій Гіршфельд запропонував шляхи виходу із кризи інноваційної системи України

Народний депутат (депгрупа “Воля народу”) та виконавчий директор Національного комітету з промислового розвитку Анатолій Гіршфельд взяв участь у парламентських слуханнях, на яких обговорювали національну інноваційну систему України, її стан та забезпечення розвитку на законодавчому рівні.

У своєму виступі Анатолій Гіршфельд коротко виклав своє бачення, у чому полягають основні проблеми інноваційної галузі та шляхи виходу із кризи. Адже колись Україна була однією з перших у напрямках науки, технологій і знань, а сьогодні опинилася на узбіччі.

Форсована індустріалізація та передові технології врятують економіку України – Анатолій Гіршфельд

Народний депутат Анатолій Гіршфельд (депгрупа “Воля народу”) вважає, що форсована індустріалізація та передові технології – це саме те, що може стати основою стабільного зростання економіки та добробуту нації. При цьому важливо, аби Україна дотримувалася своїх стратегічних пріоритетів. 

Без промислового розвитку Україна не має шансу вибратися з економічної ями – Анатолій Гіршфельд

Народний депутат Анатолій Гіршфельд (депгрупа “Воля народу”) переконаний, що держава має розвивати свій промисловий потенціал. Про це він заявив на прес-конференції в Києві.

Виробляти в Україні має знову стати престижно – Анатолій Гіршфельд

Верховна Рада підтримала за основу законопроект 7206 “Купуй українське, плати українцям”. За словами одного із співавторів народного депутата Анатолія Гіршфельда (депгрупа “Воля народу”), це дасть поштовх для розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Гіршфельд