Єремеєв

Добрі справи в пам'ять про Ігоря Єремеєва

В селищі Острожець Млинівського району Рівненської області благодійний фонд "Волинська родина імені Ігоря Єремеєва" встановив дитячий ігровий майданчик.

Селище Острожець - мала батьківщина покійного нардепа та засновника благодійного фонду Ігоря Єремеєва. Місцеві мешканці кажуть, що ще за життя Ігор Миронович пообіцяв облаштувати тут дитячу зону. Однак здійснити це вдалося лише зараз. 

"В селищі дуже не вистачало такого дитячого майданчика. Дітям не було, де гратися. Раніше нам з сином доводилося гуляти вздовж дороги", - каже місцева жителька Ірина.

Відбувся перший турнір з міні-футболу пам`яті Ігоря Єремеєва

У селі Острожець, Млинівського району, що на Волині, відбувся перший турнір з міні-футболу пам’яті Ігоря Єремеєва. 

Нагадаємо, український бізнесмен і політик, народний депутат України 4-го, 7-го і 8-го скликань, голова депутатської групи "Воля народу" загинув рік тому.

14 серпня чимало людей прийшло на футбольний майданчик його рідного села.

Організатори обіцяють цей турнір зробити щорічним. 

"ВЛАДА МЕНЕ НЕ ЗАТЯГЛА І НЕ ЗІПСУВАЛА" - неопубліковане інтерв'ю Ігоря Єремеєва

13 серпня минає рік з дня трагічної загибелі Ігоря Мироновича Єремеєва - Політика, Громадського діяча, Бізнесмена. 

Вічна пам'ять про  велику Людину, яка залишила яскравий слід в історії України та Волині, назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав.

Це останнє інтерв’ю Ігоря Мироновича, яке було взяте журналістом 19 червня 2015 року, підготовлене до публікації, але так і не встигло вийти. Його мудрі, влучні думки і вислови про життя, державу, політику, економіку актуальні і через рік і залишаться такими ще довго. 

Офіційне повідомлення про стан здоров'я Ігоря Єремеєва станом на другу половину вівторка 28.07.2015

На даний період стан Ігоря Єремеєва залишається стабільним, але важким. Після консиліуму лікарів було дозволено його транспортування літаком за кордон.

Наразі Ігор Єремеєв доставлений до європейської клініки для проходження лікування та подальшої реабілітації.

Прес-служба народного депутата України І.М. Єремеєва

Ситуація щодо здоров’я Ігоря Єремеєва станом на другу половину понеділка, 27.07.2015

Офіційно повідомляємо, що стан Ігоря Єремеєва стабільно покращується. Він повністю готовий для транспортування за кордон для подальшого лікування та реабілітації. Наразі очікується підтвердження готовності його прийняття від закордонної клініки. Необхідність у оперативному хірургічному втручанні  -  відсутня.

Продовжуємо закликати журналістів користуватися у своїх інформсюжетах виключно офіційною інформацією від прес-служби, а не посилатися на незрозумілі джерела у гонитві за сенсацією.

Прес-служба народного депутата України І.М.Єремеєва

Офіційне повідомлення про стан здоров'я народного депутата України І.М.Єремеєва

Зважаючи на численні інформаційні запити від ЗМІ, прес-служба народного депутата повідомляє, що Ігор Миронович в результаті невдалого падіння з коня отримав закриту черепно-мозкову травму. На даний період його стан стабільно важкий. Ведеться інтенсивна терапія і на даний період немає необхідності в оперативному втручанні. Проводяться постійні консиліуми провідних українських і зарубіжних лікарів. Єремеєв перебуває на території України та вирішується питання про можливість і доцільність його транспортування за кордон.

Ігор Єремеєв зустрівся з представниками Світового банку в Україні

Голова депутатської групи «Воля народу» Ігор Єремеєв провів зустріч із директором представництва Світового банку в Україні, Молдові та Білорусі Чімяо Фаном, керівником програм з питань сталого розвитку та інфраструктури Тамарою Сулухією, а також керівником служби зовнішніх зв’язків СБ Дмитром Деркачем, на якій було обговорено економічну ситуацію в нашій країні та можливість реалізації проектів Світового банку.

Ігор Єремеєв під час розгляду змін до Конституції: "Децентралізація влади - це питання, яке назріло протягом 25 років"

Питання децентралізації влади - це питання, яке назріло протягом 25 років незалежності України. Не було за 25 років в цій країні влади, яка б не хотіла мати абсолютної влади. І те, що ми сьогодні завдяки тим трагічним подіям, які відбулися в Україні, змушені і приймаємо це рішення - це те, що хоче український народ. 

Ігор Єремеєв: "Події в Мукачеві - це трагедія українського народу"

Події в Мукачеві - це трагедія українського народу. Коли йде війна на фронті, коли на Сході десятки тисяч українських бійців ціною власного життя захищають Україну від агресора, за тисячу кілометрів від кордону, від лінії фронту озброєні до зубів люди на дорогих джипах у новій військовій формі по суті вчиняють бандитські розбої. Ми як завгодно можемо це називати. Ми можемо як завгодно прикриватись патріотичними лозунгами. Але назва цьому - розбій. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Єремеєв