Івахів

В Україні можуть посилити відповідальність для боржників зі сплати аліментів

У парламенті зареєстровано законопроект 8296 щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання. Серед авторів документу - народні депутати групи «Воля народу» Євген Рибчинський, Сергій Шахов, Степан Івахів та Сергій Мартиняк.

Однією з найбільш нагальних проблем у сфері захисту прав дітей є їхнє належне матеріальне забезпечення. Найбільш гостро вона стоїть для тих, хто виховується у неповних сім’ях. Тож автори пропонують удосконалити та узгодити між собою відповідні положення законів. 

Народні депутати закликають пришвидшити створення Єдиної Помісної Церкви в Україні

Депутатська група «Воля народу» висловила підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію православної церкви в Україні. Заступник голови групи, народний депутат Степан Івахів став співініціатором проекту звернення Верховної Ради №8284, яке також підписали керівництво парламенту та очільники фракцій та груп.

Справжнім локомотивом економічного зростання в Україні є бізнес - Степан Івахів

Заступник голови депутатської групи "Воля народу" Степан Івахів закликав Верховну Раду згуртуватися заради економічного розвитку країни та створити всі необхідні умови для розвитку вітчизняного бізнесу. Про це він заявив під час Погоджувальної ради.

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

На Волині відбудеться Відкритий турнір з боксу пам'яті Ігоря Єремеєва

Десятки спортсменів з усієї Волині з'їдуться 1 квітня в містечко Любешів. Тут відбудеться Відкритий турнір з боксу пам'яті Ігоря Єремеєва. Організовують дійство місцеві спортсмени за підтримки благодійного фонду «Волинська родина» ім. Ігоря Єремеєва.

Керівник фонду Олена Палагута розповіла, що в 2015 році під час зустрічі у Любешівському технічному коледжі Ігор Єремеєв пообіцяв громадській організації «Спортивний клуб «УДАР» допомогти придбати боксерський ринг. Свою обіцянку він виконав, ринг придбали і встановили, але відкрити його Ігорю Мироновичу не судилося.

Збережи життя солдату: В Ірпені відкрили відділення для комплексної реабілітації військових з ампутаціями

Сьогодні, 24 грудня, в Ірпені Київської області відбулося урочисте відкриття відділення Клініки реабілітації професійної патології та нетрадиційних методів лікування Військово-медичного клінічного центру професійної патології особового складу ЗСУ. Створення комплексу, профінансованого за позабюджетних кошт, стало можливим завдяки меценатам, народним депутатам із групи "Воля народу" Ярославу Москаленку та Степану Івахіву в рамках кампанії "Збережи життя солдату".

У продовження традиції, започаткованої Ігорем Єремеєвим, школи і дитсадки отримали 23 тисячі солодких подарунків

Школи і дитсадки 23 округу на Волині отримали до Дня Святого Миколая 23 тисячі солодких подарунків.

Акцію, яку започаткував покійний Ігор Єремеєв, продовжили представники Волинського обласного благодійного фонду "Волинська родина". Подарунки отримали школи та дитсадки Маневицького, Ківерцівського, Любешівського та Камінь-Каширського району, а також села Острожець, де народився колишній нардеп. А в ДНЗ №1 смт Маневичі та навчальні заклади села Старий Чорторийськ керівник благодійного фонду Олена Палагута навідалася особисто.

Військомим передадуть черговий позашляховик від Степана Івахіва

Незабаром автомобіль Nissan Terrano 2, придбаний за допомогою заступника голови депутатської групи "Воля народу" Степана Івахіва, поїде до Краматорська. 

Морські піхотинці отримали чергову допомогу від Степана Івахіва

Військовослужбовці 36-ї бригади морської піхоти ім. Костянтина Ольшанського, яка дислокується в Миколаєві, отримали від команди народного депутата Степана Івахіва та компанії «WOG» продуктові набори. 

Як відомо, з початку агресії проти України Степан Івахів разом з іншими народними депутатами в рамках кампанії "Збережи життя солдату" активно підтримує військових, які служать в зоні АТО. 

Командування бригади вкотре висловило вдячність Степану Івахіву, без допомоги якого нічого б не відбувалося – хлопцям дуже важливо відчувати турботу та увагу.

Після дворічної паузи державні кошти нарешті прийдуть на Волинське Полісся - Степан Івахів

У 2014 році Верховна Рада сформувала новий Кабінет Міністрів, який одразу взявся за скорочення всіх державних програм, щоб Україна не збанкрутувала. Потім Росія розпочала бойові дії на сході України, тож в 2015 році також довелося всі державні програми мінімізувати, залишаючи лише ті, від яких залежить життєдіяльність країни.

Сторінки

Підписатися на RSS - Івахів