Лабазюк

Сергій Лабазюк проінспектував підготовку шкіл округу до нового навчального року

Масштабні ремонти для покращення умов навчання підростаючого покоління.  У Волочиську Хмельницької області вже за кілька місяців два навчальних заклади міста повністю змінять свій зовнішній вигляд. Дати нове  життя школам вдасться завдяки реформі децентралізації влади.  Директор Волочиської ЗОШ №5 каже, таке оновлення в школі відбувається вперше за кілька десятків років. За літні канікули тут планують замінити покрівлю, вікна та утеплити фасад.

Атмосфера роботи у Верховній Раді неефективна – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає неефективною атмосферу роботи у Верховній Раді. Про це він заявив в ефірі телеканалу “News One”.

“Як ми презентуємо свою роботу – це не піддається критиці. Тут я маю на увазі крики, бійки, штовханини, блокування трибуни та взаємні образи. У такій атмосфері нереально щось приймати і взагалі працювати. Це заважає”, – сказав політик. 

“Якщо порівняти наш парламент з робочою атмосферою у ПАРЄ – це небо і земля, абсолютно різні речі. Там зовсім інше сприйняття”, – розповів він. 

Дефіцит Пенсійного фонду можна ліквідувати лише відродженням виробництва - Сергій Лабазюк

Єдиний результативний шлях ліквідації дефіциту Пенсійного фонду - це відродження вітчизняного виробництва. Таку думку в ефірі News One висловив народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Лабазюк.

"Буде виборництво, будуть робочі місця, будуть відрахування до Пенсійного фонду", - констатував парламентарій.

"Воля народу" вимагає від уряду внести до парламенту пенсійну реформу

Депутатська група "Воля народу" вимагає від уряду внести до парламенту пенсійну реформу, схвалену раніше Нацрадою реформ. Про це з трибуни Верховної Ради заявив представник групи, народний депутат Сергій Лабазюк.

"Днями Національна рада реформ підтримала проект пенсійної реформи. На жаль, попри обіцянки голови уряду проект не був внесений і зареєстрований у Верховній Раді. Ми наполягаємо на якнайшвидшому внесенні пенсійної реформи до парламенту для того, аби ми могли ознайомитись і підготуватись до розгляду", - заявив політик.

"Воля народу" вимагає врахувати її пропозиції під час підготовки медреформи до другого читання

Депутатська група "Воля народу" розробила ряд змін і пропозицій до медичної реформи, прийнятої за основу. Про це повідомив народний депутат Сергій Лабазюк з трибуни Верховної Ради.

"Наша група розробила ряд змін і пропозицій. Вважаємо їх прийняття критично необхідними для дієздатності всієї реформи загалом. Ми вимагаємо, щоб наші поправки і пропозиції були враховані", - заявив він.

Дискусія довкола газових контрактів має бути переведена з політичної в юридичну площину – Сергій Лабазюк

Сьогодні варто не стільки копатися в минулому, скільки думати про майбутнє, переконаний народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Лабазюк. Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна», відповідаючи на питання щодо дискусії навколо газових контрактів 2009 року між Нафтогазом і Газпромом.

«Газова угода була далеко не в інтересах України, і це є фактом, – зазначив він. – Однак сьогодні не час перебирати брудну білизну, потрібно робити висновки і жити далі, думати про наступний опалювальний сезон». 

Відкладати пенсійну реформу далі неможливо – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що відкладати пенсійну реформу далі неможливо. “Структура пенсійної системи, що є сьогодні, себе вже вичерпала. Накопичувальна програма – єдина правильна. Ми не можемо перейти на неї за один день. Але відкладати реформу теж неможливо”, – сказав він в ефірі телеканалу “TV 7 plus”. 

У парламенті запропонували законопроект, що сприятиме збільшенню власного видобутку нафти та газу

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа «Воля народу») став співавтором законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі».

Цим законопроектом пропонується спростити процедуру оформлення дозвільної документації для набуття прав на земельні ділянки підприємствам, які здійснюють розвідувальні роботи та роботи з будівництва та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту, нафтових і газових свердловин, виробничих споруд, під’їзних доріг, ліній електропередач та зв’язку.

Рішення про візовий режим з РФ має ініціювати МЗС – Сергій Лабазюк

В ефірі телеканалу “ZIK” народний депутат Сергій Лабазюк повідомив позицію групи “Воля народу” щодо питання можливого введення візового режиму з Росією. “Ініціатором питання має бути МЗС. Якщо міністерство внесе комплексні пропозиції та чіткі аргументації до парламенту, ми готові підтримати дане питання”, – повідомив він.

Сергій Лабазюк підбив підсумки розгляду аграрного блоку в парламенті

На цьому тижні Верховною Радою прийнято рад важливих аграрних законопроектів. За словами народного депутата від групи «Воля народу» Сергія Лабазюка, особливо очікуваним стало прийняття у повторному другому читанні проекту закону №0906 «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин».

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк