Лабазюк

Оновлення законодавства про кооперацію на селі відкриває новий шлях розвитку для фермерів України – Сергій Лабазюк

Під час обговорення законопроекту 6527-д народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) пояснив, чому був обраний шлях повного оновлення законодавства про сільськогосподарську кооперацію. Сьогодні вона існує лише на папері, адже із зареєстрованих тисячі кооперативів, функціонує лише половина. Це підтверджує те, що існуюча система є недосконалою і не дає розвиватися сільськогосподарській кооперації. 

"Воля народу" вимагає нарешті проголосувати за зняття депутатської недоторканності

Попри політичну турбулентність, Україна має проводити прогнозовану та послідовну політику на всіх рівнях.  Парламент має зосередитися на тих питаннях, вирішення яких очікує суспільство. Одним з таких питань є зняття депутатської недоторканності. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) під час засідання Верховної Ради.

Аграрії та місцеве самоврядування чекають на доопрацювання законодавчої бази – Сергій Лабазюк

Одна з успішних реформ – децентралізація, на меті якої дати більше повноважень на місця, і, відповідно, можливості розвиватися місцевим громадам. Для цього необхідні ресурси, найбільший з яких – це земля. Однак для користування цим ресурсом не вистачає законодавчої бази. На цьому наголосив під час брифінгу народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“Сьогодні на порядку денному стоїть завдання навчитися прозоро використовувати такий ресурс, як земля. І завдяки цьому залучати інвестиції, створювати робочі місця”, – заявив він. 

Ринку землі однозначно бути - Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа «Воля народу») вважає, що настав час розробити остаточну концепцію ринку землі, аби парламент наступного скликання зняв мораторій і відкрив прозорий ринок землі. «Повторюся, ринку землі однозначно бути. І говорити вкотре про те, що ми повинні його переносити ще на десятки років, нечесно. Ми повинні відпрацювати чіткі правила, які створять прозорий ринок для всіх гравців», – зазначив він у блозі на порталі «Агровері». 

Нинішній рік є ключовим у питанні боротьби з бідністю та протидії трудовій міграції українців - Воля народу

Нинішній рік є ключовим у питанні боротьби з бідністю та протидії трудовій міграції українців. На цьому наголосив представник депутатської групи "Воля народу", народний депутат Сергій Лабазюк на пленарному засіданні Верховної Ради.

Сергій Лабазюк закликав прийняти законопроекти, що стосуються завершення процедури децентралізації

Одна з найуспішніших в країні реформ – децентралізація – потребує логічного завершення у вигляді прийняття низки законопроектів. Важливо встигнути це зробити ще до проведення чергових місцевих виборів, що призначені на 2020 рік. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради.

Парламент та уряд мають спільно вирішувати проблему зростання боргів населення за комунальні послуги – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) заявив, що у співпраці парламенту та уряду варто шукати вирішення проблеми зростання боргів населення за комунальні послуги. 

Людям нема за що сплачувати надзвичайно високі тарифи - Сергій Лабазюк

Наявні тарифи на комунальні послуги не відповідають стану галузі ЖКГ. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

“В окремий період політичні сили піаряться на тому, як вирішити дану проблему. Але коли доходить до реальних, конструктивних дій – не підвищувати комунальні тарифи, врегулювати енергоефективну частину в комунальній галузі, провести модернізацію – цього не відбувається”, – зазначив він під час брифінгу у Верховній Раді.

“Воля народу” підтримує курс України до ЄС і НАТО

Депутатська група “Воля народу” підтримує зміни до Конституції щодо курсу до ЄС і НАТО. Хоча дане рішення мало б бути прийнятим ще на початку восьмого скликання. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк. 

“У 1993 році ще перше скликання Верховної Ради взяло напрямок на те, що Україна буде учасником НАТО та ЄС. Чому ми 25 років зволікали з даним питанням: воно щоразу мало політичний окрас”, – зазначив політик в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

На законодавчому рівні потрібно зберегти права українців на українську землю – Сергій Лабазюк

У поточному році потрібно встигнути врегулювати на законодавчому рівні низку аграрних питань, серед яких відродження родючості ґрунтів та відкриття ринку землі. Про це зазначив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “Рада”. 

“За останні декілька десятків років родючість ґрунтів знизилася. Ключова причина – це недотримання сівозміни. На законодавчому рівні ми повинні врегулювати дане питання”, – заявив політик.

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк