Лабазюк

Нинішній рік є ключовим у питанні боротьби з бідністю та протидії трудовій міграції українців - Воля народу

Нинішній рік є ключовим у питанні боротьби з бідністю та протидії трудовій міграції українців. На цьому наголосив представник депутатської групи "Воля народу", народний депутат Сергій Лабазюк на пленарному засіданні Верховної Ради.

Сергій Лабазюк закликав прийняти законопроекти, що стосуються завершення процедури децентралізації

Одна з найуспішніших в країні реформ – децентралізація – потребує логічного завершення у вигляді прийняття низки законопроектів. Важливо встигнути це зробити ще до проведення чергових місцевих виборів, що призначені на 2020 рік. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради.

Парламент та уряд мають спільно вирішувати проблему зростання боргів населення за комунальні послуги – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) заявив, що у співпраці парламенту та уряду варто шукати вирішення проблеми зростання боргів населення за комунальні послуги. 

Людям нема за що сплачувати надзвичайно високі тарифи - Сергій Лабазюк

Наявні тарифи на комунальні послуги не відповідають стану галузі ЖКГ. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

“В окремий період політичні сили піаряться на тому, як вирішити дану проблему. Але коли доходить до реальних, конструктивних дій – не підвищувати комунальні тарифи, врегулювати енергоефективну частину в комунальній галузі, провести модернізацію – цього не відбувається”, – зазначив він під час брифінгу у Верховній Раді.

“Воля народу” підтримує курс України до ЄС і НАТО

Депутатська група “Воля народу” підтримує зміни до Конституції щодо курсу до ЄС і НАТО. Хоча дане рішення мало б бути прийнятим ще на початку восьмого скликання. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк. 

“У 1993 році ще перше скликання Верховної Ради взяло напрямок на те, що Україна буде учасником НАТО та ЄС. Чому ми 25 років зволікали з даним питанням: воно щоразу мало політичний окрас”, – зазначив політик в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

На законодавчому рівні потрібно зберегти права українців на українську землю – Сергій Лабазюк

У поточному році потрібно встигнути врегулювати на законодавчому рівні низку аграрних питань, серед яких відродження родючості ґрунтів та відкриття ринку землі. Про це зазначив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “Рада”. 

“За останні декілька десятків років родючість ґрунтів знизилася. Ключова причина – це недотримання сівозміни. На законодавчому рівні ми повинні врегулювати дане питання”, – заявив політик.

Приймати зміни до Конституції щодо європейського і євроатлантичного курсу потрібно було після Революції гідності - Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає потрібними внесення змін до Конституції щодо ЄС і НАТО, хоча це рішення приймається із запізненням. Про це він заявив в ефірі телеканалу “News One”.

“На все є свій час: коли і які питання краще приймати. Тема НАТО і ЄС не сьогодні виникла. Вона виникла в день початку Революції гідності. Відповідно п’ять років була можливість зафіксувати даний напрямок у змінах до Конституції”, – констатував політик. 

Сергій Лабазюк: Потрібно повернути престижність робітничих професій

Cьогодні втрачено престиж робітничих професій та, як наслідок, присутній брак робочих кадрів. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

Сергій Лабазюк закликав Верховну Раду завершити реформу децентралізації до 2020 року

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) закликав парламентарів розглянути і прийняти законопроекти, що дозволять протягом року завершити реформу децентралізації. “Давайте працювати на перспективу, не входити вже у передвиборчі перегони, які заблокують роботу на рік у державі”, – зазначив він під час засідання Верховної Ради. 

“Воля народу” закликає уряд вирішити питання із заборгованістю населення за послуги ЖКГ

Відбувся перший етап підвищення ціни на газ, що одразу позначилося на неспроможності населення сплачувати житлово-комунальні послуги за новими тарифами. У зв’язку з цим, депутатська група «Воля народу» закликала Кабінет Міністрів проінформувати, як діятиме уряд у цій ситуації. На цьому наголосив представник групи, народний депутат Сергій Лабазюк під час пленарного засідання парламенту.

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк