Лабазюк

Ми не маємо реального права запустити ринок землі на цьому етапі - Сергій Лабазюк

Народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Лабазюк наголошує на тому, що для відкриття ринку землі сільгосппризначення потрібен додатковий час. На цьому він наголосив у коментарі для AgroPolit.com.

Земля завжди буде цінним капіталом – Сергій Лабазюк

Народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк вважає неминучим відкриття ринку землі. Водночас політик підкреслює, що для його запровадження потрібно нівелювати низку ризиків на законодавчому рівні.

Земельна реформа заполітизована і залякує людей – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вбачає у земельній реформі дві проблеми – заполітизованіть теми і заляканість людей. “Народ думає, якщо буде продаватися земля, то вони втратять останнє. Тому й не готові не під якою призмою розглядати продаж землі. На сьогодні ринку землі в Україні не існує. Є тіньовий ринок”, - заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Сергій Лабазюк пропонує запозичити європейський досвід у питанні оплати праці народних депутатів

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) пропонує використовувати європейський досвід у питанні оплати праці парламентаріїв. “Це коефіцієнт 1:3 або 1:4 до середньої зарплати у державі”, - заявив він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

«Воля народу» закликає до консолідації у питанні медичної реформи

Депутатська група «Воля народу» закликає усі політичні сили об’єднатися заради прийняття в парламенті пакету законопроектів для  комплексного реформування системи охорони здоров’я України. Про це заявив народний депутат  Сергій Лабазюк у ході спеціальної наради з питань медичної реформи за участі керівництва Міністерства охорони здоров’я, народних депутатів та представників громадськості.   

ВР має підтримати законопроект про передачу земель у користування місцевим громадам – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) закликає Верховну Раду прийняти у другому читанні законопроект №4355 “Про передачу заміських земель сільськогосподарського призначення місцевим громадам”, співавтором якого він є. 

“Я переконаний, що під цим законопроектом з’явиться конституційна більшість голосів тому, що всі мажоритарники і більшість сумлінних “списочників” за це проголосують”, - заявив він в ефірі телеканалу “Ексклюзив”. 

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Обидві кандидатури в аудитори НАБУ були внесені не парламентарями – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) пояснив, чому парламент не підтримав кандидатури Р. Сторча і Н. Брауна. “Де-юре, парламент не зміг визначитися. Де-факто – вкотре відбулося голосування в залі не за те, за що хотіли голосувати парламентарі”, - заявив він в ефірі телеканалу “ZIK”.

“Ці кандидати були внесені на минулому сесійному тижні. А до того не було можливості у парламентарів ознайомитися, подивитися резюме, розібратися, хто це такі. Тому, що насправді обидві кандидатури були внесені не парламентарями”, - сказав політик.

Проблеми об'єднаних територіальних громад не вирішуються – Сергій Лабазюк

Неефективна робота Верховної Ради створює низку проблем у роботі об'єднаних територіальних громад. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) разом із керівниками ОТГ Хмельниччини на брифінгу у ВР.

Новим траншем МВФ країна просто гасить попередній – Сергій Лабазюк

Депутатська група «Воля народу» переконана в необхідності відмови від подальших кредитів МВФ. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк. 

“Позиція “Волі народу” в цілому – нам потрібно відмовлятися від співпраці з МВФ. У нашому випадку ми через транші МВФ втрачаємо свободу”, - сказав він в ефірі телеканалу “News One”.

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк