Лабазюк

Верховна Рада продовжила мораторій на продаж землі

Верховна Рада в цілому підтримала законопроект 7350, яким пропонується подовжити дію мораторію на продаж землі на один рік – до 1 січня 2019 року. Його ініціювали народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк разом з колегами по аграрному комітету з інших фракцій.

«За цей період, до 1 січня 2019 року, потрібно зробити інвентаризацію землю, залучити до співпраці профільних фахівців, запропонувати реальний план дій», – пояснив Лабазюк під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради. 

Сергій Лабазюк сподівається, що влада діятиме у законній площині у справі Саакашвілі

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що країні не вистачає стабільності всередині. “Нам потрібна стабільність. Розхитувати країну і робити щомісяця революції – до добра не призведе. У нас хронічне захворювання: щороку восени нам потрібно починати якісь події”, – зазначив політик в ефірі телеканалу “News One”. 

“Воля народу” закликає не знімати мораторій на продаж землі – Сергій Лабазюк

На пленарному засіданні Верховної Ради народний депутат Сергій Лабазюк заявив, що позиція депутатської групи “Воля народу” щодо відкриття ринку землі незмінна: “У питанні “Бути чи не бути ринку землі” Україна йде фактично по мінному полю. Одна помилка і через необачність буде знівельований весь потенціал, яким наразі володіє країна. В один момент можна знищити можливості держави завойовувати статус житниці Європи. Як у депутатській групі “Воля народу”, так і в профільному комітеті переконані – сьогодні Україна не готова до зняття мораторію на продаж землі.

Провал законопроекту щодо екопродукції відтермінував розвиток малого фермерства - Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що в парламенті занадто заполітизували і тому провалили законопроект, в якому йшлося про сертифікацію екологічної продукції, вирощеної у сільському господарстві. “Тим самим ми відтермінували розвиток малого фермерства та відкриття експорту для наших товарів”, – сказав він в ефірі телеканалу “Рада”.

Сергій Лабазюк прогнозує подальше зростання цін на продукти

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що соціальні стандарти в Україні не дозволяють повністю відмовитись від регулювання цін на продукти.

“Якщо дивитися з точки зору економіки, то нормальне явище, що не має бути ніякого регулювання цін. Має бути економічна ринкова ціна.  З точки зору наших соціальних стандартів, ми не можемо дозволити собі зняти регулювання цін на продукти. Мінімум доти, поки не виведемо економіку держави й не встановимо пенсії та зарплати на відповідному рівні”, – сказав політик в ефірі телеканалу «News One».

Україна має відстоювати свої економічні інтереси – Сергій Лабазюк

Україна на міжнародній арені має керуватися передусім власними національними та економічними інтересами. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

За його словами, ситуація з напрямком розвитку України за останні 25 років залежала від керівників держави, куди вони вели, у якому напрямку прокладали маршрут, до кого ми були лояльні і від кого отримували лояльність.

На бюджети об’єднаних територіальних громад перекладають непідйомні видатки – Сергій Лабазюк

Приймати проект бюджету на наступний рік у нинішньому стані категорично неможна, тому що бюджети об’єднаних територіальних громад не покриють всі скинуті на них витрати. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) під час проведення брифінгу у Верховній Раді. 

«Воля народу» закликає підійти до розгляду бюджету-2018 без політиканства – Сергій Лабазюк

Депутатська група «Воля народу» наполягає на тому, щоб парламент активно включився в процес опрацювання проекту бюджету на наступний рік. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа «Воля народу») під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради.

Пропорційна система з відкритими списками призведе до погіршення якісного складу депутатів - Сергій Лабазюк

Пропорційна система з відкритими списками – це краще, ніж партійні списки, але гірше, ніж мажоритарна система. В цьому переконаний народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Лабазюк.

"У партійні списки потрапляють люди, які не знають, що таке звичайне життя людей, і вони ні перед ким ні за що не звітують, це - солдати своєї партії", - наголосив він сайту Главком.

Парламенту пропонують удосконалити законодавство щодо поводження з тваринами

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №7220 щодо запровадження обліку домашніх та безпритульних тварин. Співавтором документу став народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк