Лабазюк

Мають бути жорсткі дії з боку української влади до ситуації, що відбулася на Закарпатті - Сергій Лабазюк

У конфлікті з Угорщиною навколо її втручання на Закарпатті маємо рухатися жорстким дипломатичним шляхом. У цьому упевнений народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

“Маємо рухатися дипломатичним шляхом і використати всі можливі інструменти жорсткого впливу”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “News One”.

За словами політика, у деякій мірі ситуація на Закарпатті нагадує кримський досвід. 

Бюджет-2019 очікується надзвичайно складний, але його треба приймати – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) прогнозує складний бюджет на 2019 рік, ставку у якому варто робити на розвиток бізнесу. “Бізнес потрібно підтримувати, бо розвиток економіки і є наш бюджет завтра”, – наголосив він в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Бюджет на наступний рік очікується надзвичайно складний, тому що у нас найбільше погашення зовнішнього боргу, який зібраний за останні 20 років”, – зазначив він. 

Сергій Лабазюк пропонує запровадити дуальну систему освіти у Хмельницькій області

Нестача професійних кадрів – це проблема бізнесу та освіти. Докорінно змінити ситуацію можливо впровадженням дуальної системи освіти. Вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).  

“Держава, інвестуючи у ті чи інші напрямки вищої освіти, не отримує зворотнього результату. Маємо ситуацію, коли практично професійних кадрів середньої ланки знайти неможливо. Втратили як престижність окремих професій, так і втратили професійну підготовку”, – зазначив він під час брифінгу у Верховній Раді. 

Сергій Лабазюк закликав колег об’єднатися і захистити українців під час опалювального періоду

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) закликав колег продемонструвати згуртованість у вирішенні проблеми з опаленням українців так само, як українська делегація злагоджено відпрацювала на останній сесії ПАРЄ. Парламентарій вкотре озвучив позицію групи прийняти проект постанови 8108, яким забороняється відключати населення від компослуг в опалювальний період.

Народні депутати вимагають повернути фінансування «чорнобильських» програм

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови 9174, що спрямована на відновлення конституційних прав громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед авторів – народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Сергій Лабазюк і Володимир Бандуров. 

Парламентарі пропонують підвищити базову зарплату педагогів

Народні депутати пропонують підвищити престижність праці педагогічних працівників шляхом збільшення базової зарплати освітян. Саме з цією метою був розроблений проект закону 9175. Серед авторів народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Сергій Лабазюк і Володимир Бандуров. 

Санкції до телеканалів – це не компетенція Верховної Ради - Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) не підтримує звернення про санкції щодо двох загальнонаціональних телеканалів, бо вважає, що це питання не у компетенції Верховної Ради, а у повноваженнях Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Про це він заявив в ефірі телеканалу “Рада”.

“Якщо є претензії або порушення, то Нацрада має всі права й інструменти для цього. Дане питання не потрібно перекладати у політичну площину”, – вважає парламентарій.

Парламент має попрацювати над бюджетом-2019, аби отримати якісний документ - Сергій Лабазюк

Уряд вчасно подав на розгляд парламенту проект бюджету, тому є всі шанси його вивчити і внести корективи, аби документ не став “бюджетом проїдання”. Адже у ньому практично не закладено статей на розвиток економіки, промисловості та виробництва, а також на соціальний сектор. Про це під час брифінгу сказав народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

Скасування депутатської недоторканності має стосуватися кримінальної відповідальності – Сергій Лабазюк

Якщо найближчим часом законопроект про зняття депутатської недоторканності у другому читанні потрапить до сесійної зали, то однозначно буде прийнятим. У цьому переконаний народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“Текст, поданий президентом про те, що депутатська недоторканність буде знята з наступного скликання, – є правильним. Це рішення потрібно рано чи пізно приймати”, – заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

Сергій Лабазюк вказав на проблемний старт Нової української школи

Реформа Нової української школи повинна була дати можливість по-новому підійти до освіти. Однак через низки пунктів, у тому числі на законодавчому рівні, реформі не вдалося повноцінно запрацювати. Про це заявив під час брифінгу народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“Зарплата освітянам підвищиться тільки з липня 2019 року. Отже, мотиваційний інструмент не запрацював. Те, що сьогодні недофінансована освіта, думаю, відчули всі: 1 вересня діти, прийшовши до школи, не отримали підручники. Десь не довезли шкільне обладнання”, – констатував політик. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк