Лабазюк

Сергій Лабазюк наполягатиме на внесенні важливих поправок до закону “Про освіту”

“Прийнятий закон “Про освіту” не відповідає запитам освітян”, – вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“До закону було внесено більше 50 моїх поправок. Частина з них була врахована. Але, на жаль, надзвичайно важливі з них не взяли до уваги. А саме ті, які пропонували і на яких наполягали освітяни, з якими я зустрічався протягом останніх двох місяців”, – заявив він під час брифінгу у Верховній Раді.

Закон “Про реінтеграцію Донбасу” потрібно було приймати давно – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що законопроект “Про реінтеграцію Донбасу” потрібно було приймати давно, бо цей документ регулюватиме всі дії стосовно тимчасово окупованих територій. 

“Воля народу” пропонує відкрити ринок землі через три роки – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк озвучив позицію депутатської групи “Воля народу” стосовно відкриття ринку землі в Україні. “Ми наполягаємо на тому, що потрібно на три роки подовжити мораторій, але з чіткими нормами: що ми маємо зробити за цей період. А через три роки автоматично почати продаж землі”, – розповів парламентарій в ефірі телеканалу “Рада”. 

“Воля народу” наполягає на проведенні реальної індексації мінімальної пенсії і зарплати – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) озвучив питання, на розгляді яких наполягатиме депутатська група при розгляді пенсійної реформи. 

“Воля народу” внесла вже більше 20 правок до законопроекту пенсійної реформи. З-поміж питань, які пропонуємо розглянути серед перших - це проведення реальної індексації мінімальної пенсії і зарплати. Відповідний законопроект депутатська група подавала ще у 2015 році”, – нагадав він в ефірі телеканалу “News One”.

Влада і аграрії мають об’єднати зусилля для протидії рейдерам - Сергій Лабазюк

Питання протидії рейдерським захопленням в аграрній сфері вдасться «зрушити з мертвої точки» лише завдяки об’єднанню зусиль влади та учасників ринку. Таку думку висловив народний депутат, представник аграрного комітету у Верховній Раді Сергій Лабазюк під час Антирейдерського форуму в Броварах Київської області. 

Сергій Лабазюк пропонує зробити одноразове розмитнення завезених “євроавтомобілів” і ліквідувати прогалину в законодавстві

Виходячи із ситуації, яка склалася, коли люди використали прогалину у законі і завезли сотні тисяч нерозмитнених авто, владі потрібно терміново зупиняти цей потік і змінювати правила. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

Сергій Лабазюк проінспектував підготовку шкіл округу до нового навчального року

Масштабні ремонти для покращення умов навчання підростаючого покоління.  У Волочиську Хмельницької області вже за кілька місяців два навчальних заклади міста повністю змінять свій зовнішній вигляд. Дати нове  життя школам вдасться завдяки реформі децентралізації влади.  Директор Волочиської ЗОШ №5 каже, таке оновлення в школі відбувається вперше за кілька десятків років. За літні канікули тут планують замінити покрівлю, вікна та утеплити фасад.

Атмосфера роботи у Верховній Раді неефективна – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає неефективною атмосферу роботи у Верховній Раді. Про це він заявив в ефірі телеканалу “News One”.

“Як ми презентуємо свою роботу – це не піддається критиці. Тут я маю на увазі крики, бійки, штовханини, блокування трибуни та взаємні образи. У такій атмосфері нереально щось приймати і взагалі працювати. Це заважає”, – сказав політик. 

“Якщо порівняти наш парламент з робочою атмосферою у ПАРЄ – це небо і земля, абсолютно різні речі. Там зовсім інше сприйняття”, – розповів він. 

Дефіцит Пенсійного фонду можна ліквідувати лише відродженням виробництва - Сергій Лабазюк

Єдиний результативний шлях ліквідації дефіциту Пенсійного фонду - це відродження вітчизняного виробництва. Таку думку в ефірі News One висловив народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Лабазюк.

"Буде виборництво, будуть робочі місця, будуть відрахування до Пенсійного фонду", - констатував парламентарій.

"Воля народу" вимагає від уряду внести до парламенту пенсійну реформу

Депутатська група "Воля народу" вимагає від уряду внести до парламенту пенсійну реформу, схвалену раніше Нацрадою реформ. Про це з трибуни Верховної Ради заявив представник групи, народний депутат Сергій Лабазюк.

"Днями Національна рада реформ підтримала проект пенсійної реформи. На жаль, попри обіцянки голови уряду проект не був внесений і зареєстрований у Верховній Раді. Ми наполягаємо на якнайшвидшому внесенні пенсійної реформи до парламенту для того, аби ми могли ознайомитись і підготуватись до розгляду", - заявив політик.

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк