Лабазюк

Новим траншем МВФ країна просто гасить попередній – Сергій Лабазюк

Депутатська група «Воля народу» переконана в необхідності відмови від подальших кредитів МВФ. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк. 

“Позиція “Волі народу” в цілому – нам потрібно відмовлятися від співпраці з МВФ. У нашому випадку ми через транші МВФ втрачаємо свободу”, - сказав він в ефірі телеканалу “News One”.

Сесійна зала перестала бути політичним майданчиком для дискусій – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає появу сторонніх осіб у залі ВР на пленарному засіданні у середу порушенням регламенту. “Сесійна зала – це майданчик обговорення переважно для парламентарів, політиків, представників уряду у відповідних рамках. Силовики могли висловити свою позицію на прес-поінті або їхню думку міг озвучити хтось із народних депутатів. І це було б нормально, бо трибуна ВР – це місце для політичних дискусій. А так відбулося порушення не тільки регламенту, а ми переступили межу”, - заявив він в ефірі телеканалу “Україна 112”. 

Питання запровадження ринку землі слід винести на референдум - Сергій Лабазюк

Питання запровадження ринку землі слід винести на референдум, аби зняти напругу в суспільстві. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк (група "Воля народу") під час Міжнародного молочного конгресу в Києві під час обговорення питання щодо запровадження ринку землі в Україні. За словами політика, тема запровадження ринку землі – надто заполітизована.

В Україні потрібен закон про відкликання народного депутата – Сергій Лабазюк

Представник депутатської групи «Воля народу» Сергій Лабазюк вважає, що в Україні потрібен закон про відкликання народного депутата у разі невиконання ним взятих на себе обов’язків. Про це політик заявив в ефірі телеканалу “TV7+”.

Проблеми на Сході блокадою не вирішити – Сергій Лабазюк

Представник депутатської групи «Воля народу» Сергій Лабазюк вважає помилковим влаштовувати транспортну блокаду в прифронтовій зоні для вирішення наявних проблем в зоні АТО. Про це він заявив в ефірі News One.

«Проблемні питання потрібно вирішувати іншим шляхом. Це позиція і моя, і групи “Воля народу”. Блокада не вплине на завершення війни. А на добробут українських громадян – точно» - підкреслив політик.

Сергій Лабазюк: “Ключове для нас – зберегти землю у власності українців”

Ринок землі не запрацює, поки не приймуть відповідні закони, що захищатимуть інтереси українців. Про це в ефірі телеканалу “Рада” наголосив представник групи “Воля народу”, член аграрного комітету ВР Сергій Лабазюк. 

Порядок денний ВР не відповідає запитам суспільства – Сергій Лабазюк

Народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк в ефірі телеканалу «112 Україна» розкритикував продуктивність Верховної Ради нинішнього скликання. 

“Насправді, якщо на цій сесії не запрацює зала, не буде реальної роботи на благо держави, залишиться популізм, то цю ВР потрібно буде розігнати або нехай сама себе розпускає, і йде на перевибори. Чи буде наступна краще – коментувати навіть не хотілося б. Але так як працює зараз  – то не голосуємо ряд питань, то закриваємося раніше – бути не може і така ВР не потрібна”, - заявив він.

Сліпо слідуючи волі МВФ, українське село буде знищено – Сергій Лабазюк

Виступаючи на пленарному засіданні ВР представник депгрупи «Воля народу» Сергій Лабазюк закликав не приймати поспіхом вимоги МВФ, не вирішивши ключові проблеми, серед яких і умови функціонування ринку землі.

Студентам пропонують повернути стипендії і встановити їх на рівні 1700 гривень

У Верховній Раді зареєстровано альтернативний законопроект №5654-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відновлення прав студентів на стипендію)». Співініціатором законопроекту виступив народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Лабазюк.

Верховній Раді пропонують скасувати ПДВ з лікарських засобів вітчизняного виробництва

У парламенті зареєстровано законопроект про скасування оподаткування ПДВ операцій з продажу та постачання на території України лікарських засобів вітчизняного виробництва до 31 грудня 2018 року. З відповідною ініціативою виступила група народних депутатів, зокрема представники "Волі народу" Ярослав Москаленко, Сергій Лабазюк і Володимир Литвин.

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк