Лабазюк

Сергій Лабазюк не підтримує ідею нараховувати заробітчанам стаж та субсидії шляхом купівлі страхування

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) категорично не погоджується із ініціативою міністерства соцполітики щодо майбутньої пенсії тим, хто працює за кордоном. Як відомо, пропонується нараховувати їм субсидію та трудовий стаж шляхом купівлі страхування. 

“Я проти таких ініціатив людям, які офіційно не працюють в нашій країні й не сплачують  ані копійки до бюджету. Порівняйте: сплатити дві з половиною тисячі гривень і натомість отримай і стаж, і субсидії”, – заявив політик в ефірі “112 Україна”. 

Звітування Кабміну у Верховній Раді затягується через політичну гру – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що через політичні ігри затягується процес звітування урядом про результати своєї діяльності. Про це він заявив в ефірі телеканалу “News One”.

“Згідно регламенту Кабмін має обов’язково звітувати. Оскільки затверджує план роботи міністрів саме Верховна Рада. Тож у лютому Кабмін мав подати свій звіт. І мала бути призначена дата, коли звітуватимуть. Однозначно мали б бути поставлені питання і у дискусії, спілкуванні відкореговані подальші дії уряду”, – пояснив політик. 

Народні депутати пропонують оптимізувати систему управління сільськогосподарської галузі

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 4922-д, яким хочуть оптимізувати систему державного управління у сфері сільського господарства. Співініціаторами є народні депутати із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк та Василь Петьовка.

Рейдери не залишаться без покарання - Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа «Воля народу») констатував, що останнім часом рейдерство набирає обертів. Саме тому в парламенті вже зареєстровані інціативи на протидію цьому явищу.

Треба усунути прогалини у законодавстві, які сприяють процвітанню рейдерства – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) звернув увагу парламентарів на загрозливі масштаби, яке набуває рейдерство в аграрному секторі. І водночас нагадав, що відповідний законопроект протидії рейдерства вже готовий та очікує на своє прийняття. 

Сергій Лабазюк закликав колег відновити соціальну справедливість для аграріїв і прийняти законопроект 7403-2

На терміновому розгляді та невідкладній підтримці для аграрного сектору питання – законопроекту 7403-2 – наполягає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). Суть цього проекту полягає в тому, що він повністю повертає відшкодування ПДВ при експорті олійних культур. 

Стартує конкурс патріотичного малюнку «Моя сім’я – моя країна»

З 2-го квітня за ініціативи та повної підтримки нагородного депутата із групи "Воля народу" Сергія Лабазюка стартує конкурс дитячого патріотичного малюнку «Моя сім’я – моя країна», що приурочений до Дня Захисту дітей. Третій рік поспіль конкурс закликає підростаюче покоління до патріотизму та бути свідомим громадянином своєї країни. Підтримка дітей та молоді, виявлення їхніх здібностей та талантів, завжди були в пріоритеті народного обранця. Щороку автори найкращих малюнків про свою Батьківщину отримують від Сергія Лабазюка цінні подарунки.

Парламентарі хочуть законодавчо визначити аграрну політику держави на довгострокову перспективу

Відповідний законопроект № 8171 «Про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку» направлено на розгляд парламенту. Співініціаторами документу є народні депутати із групи “Воля народу” Сергій Мартиняк, Сергій Лабазюк та Василь Петьовка. 

Неможна робити зміни в країні шляхом вибухів чи вбивств – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає злочином розбалансування ситуації в країні підривними методами, але остаточні висновки щодо Надії Савченко парламентарій зробить лише після ознайомлення з конкретними доказами. 

Міністерство агрополітики не може ефективно працювати без очільника – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа «Воля народу») взяв участь у ХІ Молочному конгресі. Під час заходу парламентарій активно обговорював проблеми галузі, пояснював переваги та недоліки програми державної підтримки агрогалузі, спілкувався з представниками молочних підприємств.

На думку політика, відсутність очільників на керівних посадах негативно позначається на агрополітиці вцілому. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк