Лабазюк

Сергій Лабазюк вважає, що нинішня влада збереже курс на євроінтеграцію і досягнення миру

Стратегічні плани на майбутнє у нинішньої української влади лишатимуться такими ж і кардинально змінюватися не будуть. Ключовими позиціями будуть вирішення конфлікту на Донбасі мирним шляхом та проєвропейский вектор. У цьому переконаний народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“План Президента суттєво відрізнятися не буде. Вектор буде європейський – це факт. Те, що питання відновлення миру буде – це факт”, – сказав він в ефірі телеканалу “News One”. 

Україна має тримати курс до НАТО, але без поспішних кроків – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що Україна має тримати курс на НАТО, і саме законопроект про національну безпеку й оборону є одним із дієвих кроків. 

«Законопроект про нацбезпеку є надзвичайно важливий. Він дуже на часі. Особливо напередодні засідання НАТО – ми матимемо форму звіту. Нам потрібно показати, що ми зробили ті кроки, які обіцяли», – прокоментував політик в ефірі «4 каналу». 

«Нам однозначно потрібно рухатися до стандартів НАТО, можливо до членства НАТО у майбутньому. А без цього закону це неможливо фізично», – уточнив він. 

Сергій Лабазюк провів особистий прийом громадян у Верховній Раді

19 червня народний депутат України – член депутатської групи “Воля народу” Сергій Лабазюк у приймальні Верховної Ради України прийняв 13 відвідувачів – жителів Донецької, Київської, Львівської, Сумської, Чернігівської областей та м. Києва. До народного депутата України звернулися особи з інвалідністю, пенсіонери, ветерани праці, учасники бойових дій, особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, та внутрішньо переміщені особи.

Закон про національну безпеку й оборону допоможе країні стати міцніше – Сергій Лабазюк

Закон про національну безпеку й оборону є комплексним питанням, з яким зволікати неможна. Адже Україна має показати, що вона не змінює курс у намірі вступити до НАТО і вміє виконувати свої домовленості. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “Рада”.

“Ми давно взяли маршрут на те, що хочемо стати учасниками НАТО. Нам потрібна підтримка. І треба пам’ятати, як у перші проблемні роки на Сході України саме учасники НАТО багато допомагали: навчанням, озброєнням тощо”, – нагадав політик.

У парламенті хочуть відстояти право споживача на достовірну інформацію щодо харчів

У парламенті хочуть законодавчо удосконалити право українського споживача отримувати достовірну інформацію щодо продуктів харчування. Відповідний проект закону «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» зереєстрований у Верховній Раді. Співавторами документу стали народні депутати від депгрупи «Воля народу» Сергій Мартиняк та Сергій Лабазюк.

Законопроектом пропонується встановити правові засади надання споживачам інформації про продукти, а також вимоги стосовно маркування продуктів і зобов’язати операторів ринку доводити всю інформацію до споживачів.

В Україні достатньо ресурсів, щоб не допустити дефолту навіть без траншу МВФ – Сергій Лабазюк

Транш від МВФ не є панацеєю для української економіки, та у будь-якому випадку країна має ресурси для того, щоб втриматися на плаву і без нього. Так запевняє народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“Сьогодні ми дійсно маємо непросту ситуацію з бюджетом, але я б не казав, що все надзвичайно складно і погано. І я вважаю, якщо ми б не отримали ще один транш від МВФ, то ніякого дефолту у нас не було і не буде”, – заявив він в ефірі телеканалу “Прямий”. 

Пряма допомога регіонам через депутатів-мажоритарщиків має бути, бо є результативною – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) абсолютно не погоджується з тим, що очільник міністерства фінансів називає програму субвенцій на соціально-економічний розвиток регіонів суто роздачею грошей мажоритарникам. 

“Це не “гречка” для народних депутатів. Нехай спитає на територіях, коли вперше почали щось робити там, на периферії: школи будувати, садочки ремонтувати, водогони, вуличне освітлення. Це добре чи погано?”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “News One”.

У четвер є можливість прийняти закон про Вищий антикорупційний суд – Сергій Лабазюк

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що процес створення Вищого антикорупційного суду затягнуто, але завтра є можливість нарешті прийняти цей законопроект.

“Вийти на голосування ми могли ще два тижні тому. Але насправді є штучне затягування. По-іншому не назвати те, що відбувається з даним законопроектом. Це сьогодні досить актуально і важливо”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

Для відкриття ринку землі зроблено максимум 10% - Сергій Лабазюк

Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення потрібен до прийняття законодавства, яке врегулює діяльність відповідного ринку. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “Рада”. 

Об’єднаним територіальним громадам потрібно передати у користування землі за межами населених пунктів – Сергій Лабазюк

Об’єднаним територіальним громадам потрібно передати у користування землі за межами населених пунктів. На цьому наголосив народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк під час розгляду законопроекту 7060 про підтримку фермерських господарств.

Сторінки

Підписатися на RSS - Лабазюк