Литвин

Популяризація української мови має бути природною – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що популяризація української мови шляхом заборони інших матиме протилежний результат. 

Програма «Доступні ліки» повноцінно не працює – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа «Воля народу») звернувся до голови уряду Володимира Гройсмана щодо неналежного функціонування державної програми з відшкодування вартості ліків для хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет II типу. Програма стартувала 1 квітня 2017 року.

Володимир Литвин наполягає на проведенні інвентаризації землі перед зняттям мораторію на її продаж

Народний депутат із групи «Воля народу» Володимир Литвин переконаний, що відкрити ринок землі сільськогосподарського призначення можливо лише після проведення її інвентаризації. Адже, за його словами, сьогодні продаж землі відбувається за тіньовими схемами.

“Ринок землі існує. У тіньовий спосіб. Є низка підходів для того, щоб прибрати землю у приватні руки”, - заявив він в ефірі телеканалу “News One”.

Верховна Рада має більше питати з Кабміну – Володимир Литвин

Верховна Рада несе повну відповідальність за ситуацію в країні, тому має активніше питати у Кабміну за його діяльність. На цьому наголосив народний депутат із групи «Воля народу» Володимир Литвин. 

“У правовому вимірі ми маємо парламентсько-президентську форму правління, тому 100-відсоткову відповідальність несе Верховна Рада. Вона не повинна демонструвати угодовство, вона повинна питати з Кабміну”, - зауважив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Володимир Литвин стурбований закриттям інтернатів для дітей з особливими потребами

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) стурбований тим, що під загрозою закриття опинився Довбиський інтернат для дітей з особливими потребами. 

“Скрізь кажуть, місцеві бюджети мають небачені доходи. Якщо доходи величезні, то чому закривають лікарні, ФАПи, амбулаторії? Чому почали закривати інтернати для дітей з особливими потребами?”, - заявив він, виступаючи на пленарному засіданні ВР.

Пересічні українці не відчувають покращення від реформ – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що пересічний українець не відчуває покращення від реформ. 

“Усюди заявляють, що в країні все зростає, але зростало б більше, якби не війна з Росією і внутрішні вороги. Разом з тим, жоден не обмовився, як почуває себе від цих реформ пересічний українець”, - сказав політик, виступаючи на пленарному засіданні ВР.

Володимир Литвин обурений тим, що оновлений текст Меморандуму з МВФ досі не оприлюднили

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) обурений тим, що текст Меморандуму співпраці з МВФ досі приховують.“Коли розповідають, що у тексті Меморандуму немає нічого такого, то чому не опублікувати цей документ ? Чому примушувати людей користуватися інформацією на рівні чуток?”, - заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Питання коаліції у ВР для більшості пов’язане з розподілом посад – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що питання коаліції у ВР для більшості пов’язане з розподілом посад. “У нас коли говорять про коаліцію, насамперед, говорять про розподіл посад, а не дотримання Конституції”, - заявив він в ефірі Житомирської ТРК. 

Як приклад, він нагадав ситуацію після парламентських виборів 2014 року: «Тоді сформувалася коаліція, поділивши посади по квотам. Поділили країну включно до районного рівня, де визначили, хто буде голова РДА, а хто облради. Потім розсварилися, продемонструвавши повну некомпетентність»

Жодна країна від співпраці з МВФ не стала успішною – Володимир Литвин

Народний депутат із групи «Воля народу» Володимир Литвин наголосив, що жодна країна, яка співпрацювала з МВФ, не стала від цього успішнішою.

“За останні три роки країна обвалилася під гаслами реформ і співпраці з МВФ. Жодна країна, яка співпрацювала з МВФ, не стала навіть країною, що розвивається, не кажучи вже успішною”, - заявив він в ефірі телеканалу “Рада”.

Сторінки

Підписатися на RSS - Литвин