Литвин

Володимир Литвин стурбований закриттям інтернатів для дітей з особливими потребами

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) стурбований тим, що під загрозою закриття опинився Довбиський інтернат для дітей з особливими потребами. 

“Скрізь кажуть, місцеві бюджети мають небачені доходи. Якщо доходи величезні, то чому закривають лікарні, ФАПи, амбулаторії? Чому почали закривати інтернати для дітей з особливими потребами?”, - заявив він, виступаючи на пленарному засіданні ВР.

Пересічні українці не відчувають покращення від реформ – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що пересічний українець не відчуває покращення від реформ. 

“Усюди заявляють, що в країні все зростає, але зростало б більше, якби не війна з Росією і внутрішні вороги. Разом з тим, жоден не обмовився, як почуває себе від цих реформ пересічний українець”, - сказав політик, виступаючи на пленарному засіданні ВР.

Володимир Литвин обурений тим, що оновлений текст Меморандуму з МВФ досі не оприлюднили

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) обурений тим, що текст Меморандуму співпраці з МВФ досі приховують.“Коли розповідають, що у тексті Меморандуму немає нічого такого, то чому не опублікувати цей документ ? Чому примушувати людей користуватися інформацією на рівні чуток?”, - заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Питання коаліції у ВР для більшості пов’язане з розподілом посад – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що питання коаліції у ВР для більшості пов’язане з розподілом посад. “У нас коли говорять про коаліцію, насамперед, говорять про розподіл посад, а не дотримання Конституції”, - заявив він в ефірі Житомирської ТРК. 

Як приклад, він нагадав ситуацію після парламентських виборів 2014 року: «Тоді сформувалася коаліція, поділивши посади по квотам. Поділили країну включно до районного рівня, де визначили, хто буде голова РДА, а хто облради. Потім розсварилися, продемонструвавши повну некомпетентність»

Жодна країна від співпраці з МВФ не стала успішною – Володимир Литвин

Народний депутат із групи «Воля народу» Володимир Литвин наголосив, що жодна країна, яка співпрацювала з МВФ, не стала від цього успішнішою.

“За останні три роки країна обвалилася під гаслами реформ і співпраці з МВФ. Жодна країна, яка співпрацювала з МВФ, не стала навіть країною, що розвивається, не кажучи вже успішною”, - заявив він в ефірі телеканалу “Рада”.

Тему блокади використовують як підготовку до виборів – Володимир Литвин

Народний депутат із групи «Воля народу» Володимир Литвин вважає, що деякі політики вже готуються до позачергових виборів, використовуючи тему блокади як стартовий майданчик. 

“Чому сьогодні всі політики або на боці тих, хто організував блокаду, або займають обережно нейтральну позицію? Вони розраховують, що незабаром будуть дочасні вибори”, - заявив він в ефірі телеканалу “News One”. 

За словами парламентарія, таким чином окремі політичні сили та політики намагаються заручитись відповідною підтримкою виборців.

Будапештський меморандум має стати документом юридично зобов’язуючого характеру – Володимир Литвин

Народний депутат із групи «Воля народу» Володимир Литвин вважає, що Будапештський меморандум від 1994 року має стати документом юридично зобов’язуючого характеру.

“На мій погляд, потрібно, щоб країни-гаранти надали Будапештському меморандуму юридичного характеру, точніше юридично зобов’язуючого характеру у плані гарантування територіальної цілісності України”, - заявив він в ефірі телеканалу “Україна 112”. 

Через недостатню державну підтримку на місцях закриваються школи – Володимир Литвин

Народний депутат із групи «Воля народу» Володимир Литвин в ефірі Житомирської телерадіокомпанії  наголосив на недостатньому рівні державної підтримки закладів освіти. 

«Закон Савченко» приймали без професійного обговорення – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) висловив сподівання, що зміни до «закону Савченко» під час підготовки до другого читання будуть максимально опрацьовані. Про це політик заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

У парламенті вимагають відновити в повному обсязі державну субвенцію на освіту і охорону здоров’я

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №6108 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо освітньої та медичної субвенцій, ініціаторами якого виступили народні депутати із групи "Воля народу" Володимир Литвин, Сергій Шахов, Сергій Мельничук і Володимир Бандуров та представники інших сил. Парламентарії вимагають відновити в повному обсязі державну субвенцію на зазначені сфери, зокрема для оплати праці технічних працівників, а також комунальних послуг і енергоносіїв.

Сторінки

Підписатися на RSS - Литвин