Литвин

Суспільству потрібно пояснити пенсійну реформу на конкретних прикладах – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) наполягає на необхідності провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо Пенсійної реформи. “Пенсійну реформу потрібно обов’язково роз’яснювати на конкретних прикладах, беручи людей різних вікових категорій. У нас, як завжди, справу забалакують і по-злодійськи реалізовують”, – заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Найкраще донести суть реформи, на думку парламентаря, двома способами: доступно розповісти про неї, охопивши всі населенні пункти, та надати робочі місця. 

Державне фінансування парламентських партій стоїть на заваді приходу до парламенту нових сил – Володимир Литвин

Нинішня політична система України не сприяє входженню до парламенту нових політичних сил. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив народний депутат від групи «Воля народу» Володимир Литвин. 

Володимир Литвин вважає, що візовий режим з Росією вдарить по українських заробітчанах

Народний депутат із групи "Воля народу" Володимир Литвин висловив сумнів у доцільності запровадження візового режиму з Росією. На його думку, такі дії вдарять передусім по українських заробітчанах в РФ.

"Головне питання - як захистити українців - наших співвітчизників, які в силу різних обставин перебувають на заробітках в Росії", - зауважив він в ефірі телеканалу "112 Україна"

Володимир Литвин розкритикував бездіяльність влади у питанні забруднення річок Хомора і Случ

Люди налаштовані вийти на мітинг під уряд та Верховну Раду через бездіяльність влади у питанні забруднення річок Хомора і Случ на Житомирщині. Про це на пленарному засіданні ВР заявив народний депутат Володимир Литвин (група "Воля народу").

"Сьогодні люди у Баранівському та інших районах Житомирської області блокують дороги через те, що вчергове відбувається забруднення річок Хомора і Случ", - повідомив політик.

Скасування «закону Савченко» було потрібне для звіту до виборів – Володимир Литвин

Скасування так званого “закону Савченко” народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) трактує у політичній площині як підготовку деяких політичних сил до майбутніх виборів. “Це може стати пунктом передвиборчої програми”, – сказав він в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

“Усі політики, які себе поважають, і політичні сили, які мають рейтинги більші, ніж статистична похибка, уже стоять на низькому старті. Вони готуються, що сказати завтра своїм виборцям. Таким чином демонструють свою принциповість: злочинець має сидіти”, – пояснив парламентар. 

Демографічна криза має вирішуватися всебічно – Володимир Литвин

На переконання народного депутата Володимира Литвина (депгрупа “Воля народу”) демографічна проблема вирішується створенням сприятливих умов для народження дітей і збільшенням середньої тривалості життя. “Демографічна проблема – це не тема одного дня”, – заявив політик, виступаючи на пленарному засіданні Верховної Ради. 

Володимир Литвин: Факт позбавлення нардепа громадянства - прецедент для України

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає факт позбавлення нардепа Артеменка громадянства прецедентом. “Це вперше в Україні, коли людина такого високого посадового рангу, а саме народний депутат, позбавлений українського громадянства. Точніше його громадянство припинено. Це прецедент”, – сказав політик в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

На Житомирщині локальна екологічна катастрофа – Володимир Литвин

Масовий викид нечистот в басейн річок Хомора та Случ, який стався в ніч з 9 на 10 травня, призвів до неприпустимого забруднення води. Про це з трибуни Верховної ради повідомив народний депутат від «Волі народу» Володимир Литвин.

Параметри діяльності українського уряду визначає МВФ – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що український уряд працює не самостійно, а часто залежить від волі МВФ. “Не таємниця, що український уряд абсолютно не самостійний – параметри його діяльності визначає МВФ. Хто дає гроші – той висуває відповідні вимоги”, – заявив політик в ефірі телеканалу “News One”. 

Нормандський формат стоїть на паузі, а Мінський процес триває за інерцією – Володимир Литвин

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що наразі через вибори у низці європейських країн всі процеси з урегулювання конфлікту на Сході України призупинені. “Нормандський формат стоїть на паузі. Збиралися, а яке рішення прийняли? Зрозуміло, що вибори у Франції та Німеччині відволікають, і без того невелику, увагу лідерів цих країн до проблем України”, – заявив політик в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Литвин