Мартиняк

В Україні можуть посилити відповідальність для боржників зі сплати аліментів

У парламенті зареєстровано законопроект 8296 щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання. Серед авторів документу - народні депутати групи «Воля народу» Євген Рибчинський, Сергій Шахов, Степан Івахів та Сергій Мартиняк.

Однією з найбільш нагальних проблем у сфері захисту прав дітей є їхнє належне матеріальне забезпечення. Найбільш гостро вона стоїть для тих, хто виховується у неповних сім’ях. Тож автори пропонують удосконалити та узгодити між собою відповідні положення законів. 

Парламентарі хочуть законодавчо визначити аграрну політику держави на довгострокову перспективу

Відповідний законопроект № 8171 «Про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку» направлено на розгляд парламенту. Співініціаторами документу є народні депутати із групи “Воля народу” Сергій Мартиняк, Сергій Лабазюк та Василь Петьовка. 

Сергій Мартиняк провів прийом громадян у Верховній Раді

Народний депутат групи “Воля народу” Сергій Мартиняк провів особистий прийом громадян у Верховній Раді. До парламентарія звернулося майже два десятка відвідувачів зі столиці та різних областей України.

Деякі питання вирішувалися швидко на місці. Серед них – направлення на лікування (в тому числі і за кордон), допомога із забезпеченням медикаментами та протезами, надання матеріальної допомоги та ін. На деякі звернення депутат пропонував альтернативу. 

Сергій Мартиняк надав допомогу бійцям полку «Київ»

В рамках програми «Збережи життя солдату», заснованої Ігорем Єремеєвим, його послідовники продовжують надавати підтримку українським військовослужбовцям у зоні АТО. У березні Сергій Мартиняк закупив та передав полку особливого призначення «Київ» три баки для зберігання та транспортування великої кількості води.

«Воля народу» ініціює підвищення зарплат педагогічним та медичним працівникам

Народними депутатами – членами групи «Воля народу» ініційовано законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення мінімумів місячного доходу педагогічним та медичним працівникам. Авторами проекту, покликаного підвищити заробітні плати педагогів та медиків, стали народні депутати Володимир Бандуров, Ігор Молоток, Степан Івахів, Олександр Пономарьов та Сергій Мартиняк. 

Держава має виробити чіткий і зрозумілий механізм субсидіювання аграріїв

Уряд разом з депутатським корпусом та представниками агросектору мають розробити та прийняти механізм надання субсидій сільськогосподарським товаровиробникам. На цьому наголошувалося сьогодні під час наради з питань фермерства у Верховій Раді України. У заході взяли участь народні депутати, представники Міністерства фінансів, керівники сільськогосподарських підприємств.

Завдяки підтримці Сергія Мартиняка на Волині відкрили новий дитсадок

Малеча села Холонів, що на Горохівщині Волинської області, віднині має новенький дитячий садок. Урочисте відкриття навчального закладу відбулося 28 грудня.

Ще півроку тому дітки села Холонів Горохівського району займалися в напівзруйнованому приміщенні без нормальних умов. Тоді на місці, де мав би бути новий дитсадок, був тільки пустир.

Сергій Мартиняк допоміг бійцям АТО та постраждалим на сході більш ніж на мільйон гривень

Медикаменти у лікарні та на передову, харчі, одяг, іграшки в інтернати на сході країни, форму, взуття, рації, генератори, обігрівачі, спальники для волинських хлопців, які захищають мир, грошова допомога їхнім родинам. Загалом допомоги на понад мільйон гривень цьогоріч вже надав благодійний фонд "Європейський вектор" та його меценат нардеп із групи "Воля народу" Сергій Мартиняк учасникам АТО та їхнім родинам, а також соціальним закладам на сході країни.

"Воля народу" пропонує стимулювати розвиток зеленого туризму на селі

Народні депутати із групи "Воля народу" Ярослав Москаленко, Степан Івахів та Сергій Мартиняк пропонують Верховній Раді внести зміни до Податкового кодексу України для стимулювання розвитку екологічного туризму в сільській місцевості. Відповідна ініціатива під №3034 зареєстрована у парламенті.

Як йдеться у пояснювальній записці, на сьогодні не врегулювало питання надання послуг сільського зеленого туризму, що може розцінюватися як прогалина законодавства.

У Луцьку підсумували співпрацю Сергія Мартиняка з волонтерами

За п’ять місяців існування проекту «Сто тисяч в місяць», що проходить у рамках кампанії "Збережи життя солдату", на передову зібрали допомогу в сумі півмільйона гривень. Проект триватиме й далі.

Сторінки

Підписатися на RSS - Мартиняк