Мельничук

Попри передвиборчі обіцянки війна триває – Сергій Мельничук

Українці сподівалися на швидке закінчення війни, але цього не сталося. На цьому в ефірі телеканалу «112» наголосив народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Мельничук.

За його словами, усі, хто перед виборами обіцяв закінчити війну, не дотрималися слова. «Сталося так, як, на жаль, ми і передбачали, – сказав він. – Ми казали, що спочатку підуть жертви, а потім буде лише суха статистика. Саме це ми тепер і спостерігаємо».

Сергій Мельничук не вірить у перспективу вступу України до НАТО

Україна прагне колективної безпеки, але вступ країни до НАТО залишається під питанням. Про це в ефірі телеканалу News One заявив народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Мельничук. 

«Ми хочемо бути в якійсь системі, і щоб нам допомагали. Але за три роки нам так і не допомогли тим озброєнням, яке б могло реально виграти війну. Слід задуматись – а чи потрібен нам такий альянс? Нам потрібні партнери, які б справді допомагали нам», – вважає він.

Потрібно покроково популяризувати українську мову – Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) вважає цілком нормальним, що українська мова має все більше панувати в державі, а прийнятий нещодавно закон щодо мовних квот на ТБ – логічним кроком. “Потрібно покроково популяризувати українську мову, якщо навіть доводиться “відвойовувати” ефіри. Є перехідний період. Він поступовий. Всі зможуть підлаштуватися”, – зазначив він в ефірі телеканалу “Рада”. 

“Прийняття законопроектів не означає, що все запрацює. Надалі потрібно буде відслідковувати, щоб ці квоти виконували і своєчасно карали порушників”, – додав політик. 

Сергій Мельничук повідомляє про закриття україномовних шкіл на Сході України

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) заявив про закриття україномовних шкіл у Маріуполі. “Попри тотальну боротьбу з русифікацією у Маріуполі закривають українську школу №23. Ця школа за всіх часів, навіть радянських, була україномовною”, – повідомив парламентар на брифінгу. 

“Аргументують це низьким рівнем учнівської підготовки і перспективою побудови нової школи. Взагалі у Маріуполі 68 шкіл, з яких 20 українських. Тому це злочин закривати бодай одну з них”, – вважає Сергій Мельничук.

Сергій Мельничук закликав владу зробити все можливе для досягнення миру

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) провів брифінг, на якому закликав владу до рішучих дій для досягнення миру на Сході країни.

“Почати розбудовувати нову країну потрібно із закінчення війни. А це залежить від діючої влади – не тільки від президента, а й парламенту, уряду та влади на місцях”, – вважає політик.

“Це прохання не тільки моє. Це прохання хлопців з окопів, батьків, які лишилися дітей, усіх постраждалих”, – резюмував він.

Сергій Мельничук закликав парламент не погоджуватися на відкриття ринку землі

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) закликав колег з трибуни парламенту не відкривати ринок землі. 

“Поки не буде закінчена війна, доти парламент не має погоджуватися і знімати мораторій на продаж землі. Передусім цю землю потрібно облікувати. Ми ж зараз не знаємо де, що і в кого знаходиться, хто її орендує і платить за неї. Ще землю потрібно оцінити”, – заявив політик.

Також С.Мельничук нагадав, що згідно з Конституцією земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Сергій Мельничук виступив на захист прав дітей

Парламент має захистити права малолітніх дітей. На цьому наголосив народний депутат із групи "Воля народу"  Сергій Мельничук під час розгляду законопроекту 5101 про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо забезпечення дотримання житлових прав дитини.

"Ми повинні захистити наших дітей, наше майбутнє, особливо зважаючи на той стан, в якому зараз перебувають українські сім’ї. Адже батьки розлучаються, батьки гинуть, батьки переїздять. Батьки не можуть виплатити банківські кредити, і до них приходять рейдери, виселяють малолітніх дітей", - зауважив він.

Сергій Мельничук пропонує перенести урядовий квартал за межі Києва

Народний депутат Сергій Мельничук (група «Воля народу») пропонує перенести урядовий квартал в Києві за межі населеного пункту. Таку думку політик висловив в ефірі телеканалу “News One”.

“Взагалі, як на мене, весь урядовий квартал треба винести за межі міста”, – заявив він.

На думку С.Мельничука, це позитивно відіб’ється на транспортній ситуації в столиці.  «Цим самим розвантажиться центр» – переконаний він.  

Поїздки в ЄС залишаються недосяжним для більшості українців через низький рівень життя – Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) наголошує на необхідності підвищити рівень життя українців, аби вони могли скористатися безвізовим режимом з ЄС. “Безумовно, безвіз нам потрібен. Нам є, чого повчитися і взяти з Європи. Але він залишається недосяжним через сьогоднішній рівень життя українців”, – сказав він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Я не зміг пояснити знайомій середньостатистичній сім’ї, як вони можуть скористатися безвізом, коли після оплати комунальних послуг в кишені лишається 500 грн. І це стосується більшості наших людей”, – зазначив політик.

Судовий процес над Януковичем затягнеться на роки – Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) прогнозує багаторічне затягування судового процесу над Віктором Януковичем. 

“На мою думку, процес тягнутиметься роками, швидкого рішення не буде. Чиновники гальмуватимуть його. Будуть піаритися”, – заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

«Приміром одна із сторін процесу заявила близько 80 свідків. Ви уявляєте, скільки пройде часу, щоб допитати їх?», - додав він.

Сторінки

Підписатися на RSS - Мельничук