Мельничук

«Воля народу» закликає призначити аудитором НАБУ українця – Сергій Мельничук

Депутатська група «Воля народу» підтримує обидві запропоновані кандидатури на посаду аудитора НАБУ від парламенту з метою якнайшвидшого розблокування відповідного питання. Водночас на майбутнє цю посаду має займати українець. Про це заявив народний депутат Сергій Мельничук

«Потрібно, щоб процес запустився: пройшов аудит і почала працювати система», - сказав він, виступаючи на пленарному засіданні.

Через блокаду програла вся Україна – Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) вважає, що від конфлікту з блокадою програла вся Україна. “Програли всі політичні сили. Програли всі українці. Конфлікту не можна було дати розгорітися”, - заявив він в ефірі телеканалу “Інтер”. 

Мовні питання потрібно розпочинати з виховання молоді - Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) вважає корисним запровадження мовних квот на телебаченні. «Останнім часом, слухаючи радіо, мені подобається те, що стало більше української мови та українських пісень у порівнянні з минулим часом. На мою думку, це подобається суспільству», - заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Сергій Мельничук закликав депутатів об’єднатися і вирішити у парламенті питання блокади

На пленарному засіданні ВР народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) закликав колег консолідуватись у парламенті навколо вирішення питання транспортної блокади зони АТО. «Ми маємо об’єднатися. Об’єднатися в цій залі і вирішувати все тут, у парламенті. А не підбурювати бійців-добровольців і розхитувати ситуацію в країні», - закликав він з трибуни. 

Сергій Мельничук пропонує розширити доказову базу в позові проти Росії у міжнародному суді ООН

Народний депутат Сергій Мельничук (група “Воля народу”) закликає розширити доказову базу в позові проти Росії у міжнародному суді ООН. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

На міжнародній арені ми маємо бути єдиним цілим – Сергій Мельничук

“Якщо є чвари в країні, то на зовнішній арені ми маємо бути єдиним цілим. Тим паче, коли це стосується справи у Гаазі, до якої потрібно підходити обережно і консолідовано”, - вважає народний депутат Сергій Мельничук (група “Воля народу”). Про це він заявив в ефірі телеканалу “News One”. 

За його словами, будь-яка необережність може дорого коштувати Україні, зокрема бути використаною Росією у своїх цілях. 

Сергій Мельничук наполягає на необхідності прийняття закону про окуповані території

В ефірі телеканалу “112 Україна” народний депутат із групи «Воля народу»  Сергій Мельничук наголосив на необхідності прийняття закону про окуповані території. 

“Потрібен чіткий перелік товарів, які необхідно поставляти із окупованих територій, щоб не зупинилися підприємства по всій Україні”, - пояснив він. 

Сергій Мельничук засуджує народних депутатів із подвійним громадянством

Народний депутат Сергій Мельничук (група “Воля народу”) обурений тим, що народні депутати вдаються до подвійного громадянства, чим грубо порушують Конституцію.

 “Є Конституція України, де вказано, що ми (депутати) не маємо права мати подвійне громадянство. А у нас такі є. Це вже порушення”, - заявив він в ефірі телеканалу News One.

Сергій Мельничук пропонує ВР посилити контроль за торгівлею з окупованими територіями та Росією

Народний депутат Сергій Мельничук (група «Воля народу») ініціює створення міжфракційного депутатського об’єднання задля контролю торговельних відносин з окупованими територіями та РФ. “Я подав заяву на створення міжфракційного депутатського об’єднання. Ми візьмемося за контроль торгівлі з РФ та окупованими територіями. Почнемо з енергоресурсів”, - повідомив він ефірі телеканалу “Рада”. 

У парламенті вимагають відновити в повному обсязі державну субвенцію на освіту і охорону здоров’я

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №6108 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо освітньої та медичної субвенцій, ініціаторами якого виступили народні депутати із групи "Воля народу" Володимир Литвин, Сергій Шахов, Сергій Мельничук і Володимир Бандуров та представники інших сил. Парламентарії вимагають відновити в повному обсязі державну субвенцію на зазначені сфери, зокрема для оплати праці технічних працівників, а також комунальних послуг і енергоносіїв.

Сторінки

Підписатися на RSS - Мельничук