Мельничук

Потрібно запобігти можливим провокаціям у Маріуполі - Сергій Мельничук

У Маріуполі напередодні травневих свят ведеться значна підривна діяльність, якій намагається протидіяти громадський сектор. Про це в ефірі телеканалу Zik заявив народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Мельничук. 

За його інформацією, окремими політичними силами продовжується підготовка до провокацій з нагоди 2 та 9 травня. "Громадські активісти активно працюють і не дають вести підривну роботу", - сказав політик.

Сергій Мельничук вважає помилковим відкриття ринку землі під час війни

Відкриття ринку землі під час війни є загрозою національній безпеці України. Таку думку в ефірі News One висловив народний депутат Сергій Мельничук (група "Воля народу").

"Ринок землі потрібен, але для нього потрібно зробити підґрунття. Треба закінчити війну, зробити оцінку земельних ресурсів", - відзначив він.

С.Мельничук також наголошує на необхідності проведення інвентаризації землі: "Потрібно оцінити, скільки у нас запасів земель, яка кількість знаходиться в оренді, що перебуває у власності, скільки нерозпайованої землі. І таких питань дуже багато".

Сергій Мельничук виступає за продовження постачання води та електроенергії в ОРДЛО з гуманістичних міркувань

Народний депутат Сергій Мельничук (група "Воля народу") виступає за продовження постачання води та електроенергії на непідконтрольні території, виходячи з гуманістичних міркувань. Водночас він категорично проти торгівлі з сепаратистами. 

Політик нагадав, що із відповідною вимогою виступав Червоний хрест, не дивлячись на борги підприємствам ТКЕ у розмірі сотні мільйонів гривень. "Там живуть українці. І ми все одно будемо повертати ці території", - відзначив він в ефірі телеканалу "112 Україна".

Сергій Мельничук вимагає від антикорупційних органів перевірити діяльність голови НКРЕКП

Народний депутат Сергій Мельничук (група "Воля народу") з трибуни парламенту звернувся до НАБУ та САП з вимогою перевірити можливі ознаки корупції з боку голови НКРЕКП Дмитра Вовка. 

Парламентарія обурив той факт, що після запровадження ціноутворення вугілля за формулою "Роттердам+" отримала надприбутки компанія, в якій в 2009-2013 році віце-президентом працював нинішній очільник енергорегулятора. 

Держава має більше виділяти на розвиток спортивних шкіл та військово-патріотичне виховання - Сергій Мельничук

Народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Мельничук розкритикував нинішній стан справ із фінансуванням спортивних шкіл та клубів

"Ми маємо направляти державні кошти в розвиток спортивних шкіл та клубів. Зараз це все на голому ентузіазмі та спонсорстві людей. Спортсмени, вчителі, вихователі ходять з простягнутою рукою і просять кошти", - заявив він на пленарному засіданні. 

Сергій Мельничук вимагає провести всеукраїнський перепис населення

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) наполягає на необхідності провести перепис населення країни.  

“Починати зміни в країні потрібно. Приміром, з перепису населення. Скільки нас залишилось? Це однозначно потрібно. Бо з цього розпочинаються ті ж фальсифікації на будь-яких виборах. Необхідно знати, хто у нас взагалі є”, - заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

Паралельно із переписом, на думку політика, має змінитися склад ЦВК та виключатися можливість будь-якого політичного впливу на комісію. 

Сергій Мельничук не очікує найближчим часом прямого вторгнення з боку РФ

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) не виключає ймовірності, що ситуація у Сирії може відгукнутися на перебіг справ у зоні АТО, однак не в короткостроковій перспективі. 

“Аби нанести потужний удар по Донбасу, треба підготувати угрупування. А це означає – підтягнути сили і тили. Це ціла військова операція”, - заявив він в ефірі телеканалу “Інтер”. 

На його думку, багато недостовірної інформації на цю тему розповсюджується нефахівцями. “Тим людям, які не знають теми, краще не говорити про це”, - порадив парламентар.

Ми повинні провести чесний аудит НАЗК - Сергій Мельничук

Народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Мельничук під час заслуховування очільниці НАЗК Наталії Корчак вкотре оголосив позицію групи про необхідність незалежного аудиту Нацагенції. 

“Ми повинні провести чесний аудит НАЗК”, - заявив він на пленарному засіданні ВР.

“Потрібно розібратися в ситуації. Можливо не тільки керівника НАЗК потрібно знімати з посади, а й керівників інших відомств. І з’ясувати, чому це робилося”, - вважає політик. 

Україна має злізти з голки МВФ – Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) вважає, що Україні якнайшвидше потрібно відійти від співпраці з МВФ і сконцентруватися на проблемах пересічного українця.

“Потрібно якнайшвидше злізти з голки МВФ, на якій фактично сидить Україна. Бо українців не турбує відтермінування чергового траншу МВФ. Пересічного українця турбує, як він прогодує свою сім’ю”, - заявив він в ефірі телеканалу “News One”. 

У лавах українських спецслужб лишається багато завербованих агентів – Сергій Мельничук

“У лавах наших спецслужб залишилося дуже багато завербованих агентів. Це однозначно”, - стверджує народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”).

“Треба звернути більше уваги на Збройні Сили, на спецслужби, на їхню розбудову й оновлення. Потрібно, щоб прийшла нова хвиля і замінила старі кадри. Бо деякі посадовці СБУ перед війною працювали у Криму міліціонерами, а тут вже генерали”, - пояснив парламентарій в ефірі телеканалу ZIK. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Мельничук