Молоток

Держбюджет частково фінансуватиме технікуми та коледжі – Ігор Молоток

Верховній Раді запропонують проголосувати за державний бюджет у другому читанні, в якому майже вдвічі збільшено видатки на програму фінансування Державного фонду регіонального розвитку (з 3,5 млрд грн до 6 млрд грн). А по-друге, держбюджет частково, але все ж таки фінансуватиме технікуми та коледжі, що входять до структур університетів. Про це повідомив член комітету з питань бюджету, народний депутат Ігор Молоток (депгрупа “Воля народу”) на своїй сторінці у Фейсбук.

Ігор Молоток ініціював питання ремонту траси Суми – Київ

На Сумщині відбулося виїзне засідання комітету ВР з питань бюджету,  за результатами якого регіон отримає додаткове фінансування на вирішення низки важливих питань. Про це народний депутат Ігор Молоток (депгрупа “Воля народу”) розповів телеканалу “Рада”.

У Верховній Раді вирішують проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців

Парламентарі пропонують вирішити проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців. До Верховної Ради надійшов законопроект №6692 «Про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян». Його розроблено на основі спільної роботи депутатського корпусу з моніторинговою місією на Донбасі, співавторами якого стали народні депутати із групи «Воля народу» Ярослав Москаленко та Ігор Молоток.

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Ігор Молоток очолив рейтинг активності серед депутатів-мажоритарників Сумської області

Громадянська мережа «ОПОРА» склала рейтинг активності народних депутатів-мажоритарників за жовтень 2016 року. За сукупністю усіх показників діяльності (законотворча діяльність та робота на окрузі) серед народних обранців Сумської області, у жовтні перше місце посів Ігор Молоток (група «Воля народу»). 

Прес-служба Ігоря Молотка підтверджує, що вночі у Києві сталася ДТП за участю його сина Дениса

Прес-служба народного депутата Ігоря Молотка підтверджує, що вночі на вул. Борщагівській м. Києва сталася ДТП за участю його сина Дениса. 

Як пише у Facebook народний депутат України Ігор Молоток: "Незалежно від того, з чиєї вини сталося ДТП, висловлюю щире співчуття постраждалим. Лікування постраждалих беру на себе. Поряд з цим, жодним чином не перешкоджатиму об'єктивному розслідуванню обставин ДТП".

Ігор Молоток відвідав новоприбулих до Конотопа військових

Народний депутат Ігор Молоток (група "Воля народу") перевірив правдивість чуток щодо незадовільних умов проживання мотопіхотинців.

У ході візиту Ігор Молоток оглянув майже всі приміщення, якими користуються військові. Вони розташувалися на території колишнього навчального закладу. Оскільки це буде постійним місцем дислокації мотопіхотинців, то облаштовуватися їм ще доведеться багато. Парламентар упевнився, що умови та побут військових сьогодні на нормальному рівні, тож плітки не відповідають дійсності. 

Уряд має показати джерела фінансування підняття мінімальної заробітної плати - Ігор Молоток

Як член бюджетного комітету скажу декілька слів про ініціативу Президента та Уряду вдвічі підняти мінімальну зарплату. Шкода, що про неї бюджетний комітет дізнається з телеекрану. Проект держбюджету-2017, поданий урядом, ретельно розглядався комітетом, коли готувався до першого читання… І ось такі зміни...

Ігор Молоток: “На Сумщині у листопаді добудують асфальтобетонний завод, а нову дорогу наступного року”

Народний депутат із групи «Воля народу» Ігор Молоток продовжує контролювати будівництво Кролевецького асфальтобетонного заводу та будівництво дороги Шостка – Кролевець.

“Терміни завершення будівництва Кролевецького заводу перенесені через бюрократичні перепони. Його зведення завершать у листопаді. Отже, обіцяну дорогу Шостка – Кролевець у зв’язку з погодніми умовами доремонтують у наступному році. Адже ця пора року не дозволяє проводити якісний ремонт дорожнього покриття”, - повідомив обранець.

До другого читання у бюджеті-2017 треба знизити навантаження на громади – Ігор Молоток

У ході підготовки проекту державного бюджету на 2017 рік до другого читання необхідно зняти непомірне фінансове навантаження на місцеві бюджети. Про це заявляє народний депутат від групи «Воля народу», член бюджетного Комітету ВР Ігор Молоток. 

«Під час шаленого росту тарифів уряд перекладає на місцеві бюджети оплату комунальних послуг закладів охорони здоров’я. Це – прямий шлях до зростання заборгованості. І не тільки за комунальні послуги, але й на виплату заробітної плати медикам», – зазначив він на своїй сторінці в Фейсбуці.

Сторінки

Підписатися на RSS - Молоток