Молоток

Парламентарі пропонують керувати ВНЗ з елементами корпоративного управління

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 8385, що передбачає комплексні зміни у системі управління закладами вищої освіти. ВНЗ пропонується посилити свою управлінську спроможність та здійснювати діяльність максимально прозоро і більш ефективно. Серед співавторів проекту – народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Ігор Молоток та Євген Рибчинський. 

Парламентарі вимагають забезпечити компенсації населенню об’єднаних тергромад, розташованих у зоні спостереження АЕС

Народні депутати вимагають внести зміни до закону про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку для надання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження в об’єднаних територіальних громадах. Відповідний проект №8323 зареєстровано у Верховній Раді. Серед співавторів - народні депутати з групи “Воля народу” Володимир Бандуров та Ігор Молоток.

Закон про концесії допоможе вирішити проблему переробки побутових відходів у країні - Ігор Молоток

Народний депутат Ігор Молоток (депгрупа «Воля народу») вважає, що прийняттям закону 8125 про концесії країна одразу вирішить декілька нагальних питань, зокрема щодо поводження з побутовими відходами. Про це він заявив під час пленарного засідання Верховної Ради.
 

Уряд відреагував на вимогу «Волі народу» у питанні відновлення українських доріг

Кабінет міністрів України на останньому засіданні затвердив Державну цільову програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки із запланованим фінансуванням 300 млрд грн. Таким чином уряд відреагував на вимогу депутатської групи “Воля народу” щодо розроблення програми відновлення українських доріг.

Маємо зміцнювати і розвивати аграрне виробництво – Ігор Молоток

Народний депутат Ігор Молоток (депгрупа “Воля народу”) взяв участь у роботі підкомітету з питань видатків державного бюджету. На засіданні розглянули ряд питань, пов’язаних із розподілом коштів держбюджету у рамках програми «Державна підтримка галузі тваринництва». Про це політик повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Потрібно об’єднати зусилля над відновленням українських доріг – Ігор Молоток

Депутатська група «Воля народу» закликає консолідувати зусилля всієї вертикалі влади та органів місцевого самоврядування у питанні відновлення українських доріг. Про це заявив представник групи, народний депутат Ігор Молоток з трибуни Верховної Ради. 

«З початком весни народ спостерігає, як сходять рештки доріг, які ремонтувалися 30-40 років тому. Це точно не сприяє інвестиційному клімату нашої держави», - зауважив він.

Держбюджет частково фінансуватиме технікуми та коледжі – Ігор Молоток

Верховній Раді запропонують проголосувати за державний бюджет у другому читанні, в якому майже вдвічі збільшено видатки на програму фінансування Державного фонду регіонального розвитку (з 3,5 млрд грн до 6 млрд грн). А по-друге, держбюджет частково, але все ж таки фінансуватиме технікуми та коледжі, що входять до структур університетів. Про це повідомив член комітету з питань бюджету, народний депутат Ігор Молоток (депгрупа “Воля народу”) на своїй сторінці у Фейсбук.

Ігор Молоток ініціював питання ремонту траси Суми – Київ

На Сумщині відбулося виїзне засідання комітету ВР з питань бюджету,  за результатами якого регіон отримає додаткове фінансування на вирішення низки важливих питань. Про це народний депутат Ігор Молоток (депгрупа “Воля народу”) розповів телеканалу “Рада”.

У Верховній Раді вирішують проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців

Парламентарі пропонують вирішити проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців. До Верховної Ради надійшов законопроект №6692 «Про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян». Його розроблено на основі спільної роботи депутатського корпусу з моніторинговою місією на Донбасі, співавторами якого стали народні депутати із групи «Воля народу» Ярослав Москаленко та Ігор Молоток.

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Сторінки

Підписатися на RSS - Молоток