Мошенський

"Суверенна європейська Україна" пропонує зобов'язати нардепів і високопосадовців оприлюднювати декларації про доходи

Народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" пропонують зобов'язати парламентаріїв і високопосадовців оприлюднювати декларації про доходи. Відповідний законопроект №4378а зареєстровано у Верховній Раді, повідомив нардеп Сергій Лабазюк на своїй сторінці у facebook.

Разом із Сергієм Лабазюком ініціаторами виступили Володимир Литвин, Віктор Тимошенко, Ігор Єремеєв, Валерій Мошенський, Степан Івахів, Сергій Мартиняк і Микола Баграєв.

ВР створила ТСК з розслідування знищення літака Іл-76

У вівторок, 17 червня, Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин знищення військово-транспортного літака повітряних сил Збройних сил України Іл-76, який заходив на посадку в аеропорту Луганська, передає кореспондент НБН.

За постанову №4095а проголосували 274 народних депутата.

Головою ТСК обрано Олександра Чорноволенка ("Батьківщина"), заступником став Валерій Мошенський ("Суверенна європейська Україна").

Валерій Мошенський: "Кордон з Росією потрібно закрити на замок"

Народний депутат від Луганщини Валерій Мошенський (депутатська група "Суверенна європейська Україна") переконаний у необхідності закрити кордон з РФ, в той же час констатує брак людських ресурсів для реалізації цього завдання.

"Луганський прикордонний загін, у ньому за штатним розписом нараховується 1700 чоловік, із них 30% - це жінки. Тому що цей кордон будувався і як пропускний пункт, і як митниця. Бійців по суті там 1200 чоловік. Протяжність кордону 760 км. Можна цей кордон захистити? Ні, не можна", - сказав він.

Валерій Мошенський: "Вибори на Донбасі відбулися"

Наявність законно обраного Президента дуже важливе для Донбасу. Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський.

Політик висловив сподівання, що новий Глава держави зможе покрасти край війні на Сході. "Йде війна. Там вже тисячі найманців не тільки з Росії, а й зі всього світу. Потрібно приймати відповідні міри, що входить до обов'язків Гаранта Конституції", - сказав він.

Валерій Мошенський пропонує скасувати святкування Дня Києва через війну

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський вважає недоречним організовувати розважальні заходи з нагоди Дня Києва через нинішню тяжку ситуацію у державі. Парламентарій звернувся  до в.о. Президента Олександра Турчинова, глави уряду Арсенія Яценюка і голови КМДА Володимира Бондаренка з пропозицією відмовитись від цьогорічних святкувань.

Валерій Мошенський: "На Луганщині кримінальний бунт"

Події у Луганській області стали наслідком відсутності влади протягом останніх двох місяців. Про це в ефірі ТВі заявив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський.

За його словами, фактично у регіоні відбувається кримінальний бунт. "Якщо подивитися, хто очолює так званий сепаратистський рух, то це люди з криміналом", - зауважив він.

"Чому це відбувається? Тому що повна бездіяльність влади", - додав політик. 

Валерій Мошенський: "Партія регіонів і КПУ не пройшли тест на вірність Донбасу"

Сьогодні Верховна Рада не підтримала проект Закону щодо посилення відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин (№2855).

Під час розгляду законопроекту народний депутат із Луганщини, представник депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський закликав нардепів від ПР і КПУ підтримати ініціативу, а отже і Донбас.

Валерій Мошенський: "На Луганщині не сепаратизм, а кримінальна революція"

На Луганщині практично немає сепаратистських настроїв серед населення, а те, що зараз відбувається в області, - це кримінальна революція. Про це у коментарі Gordonua.com заявив народний депутат від групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський.

Валерій Мошенський: "Коли немає влади, владу заповнює бандитизм"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський вважає, що у Луганській області бандитизм починає замінювати владу через фактичну відсутність останньої. Про це він заявив в ефірі телеканалу ТВі.

"Люди кажуть, що влади немає в регіоні. Владу беруть бандити, хто захоче. Вони копіюють бандформування, які були в Києві, і прикриваються самообороною. А насправді ходять рекетири, намагаються кришувати, йдуть пропозиції директорам шахт. Завжди, коли немає влади, владу заповнює бандитизм", - сказав нардеп. 

Валерій Мошенський: "Влада повинна стати владою"

Для стабілізації ситуації на Сході України нинішня влада повинна показати свою міць, чого вона не робить дотепер. Про це в ефірі Радіо Ера заявив народний депутат від Луганщини, представник депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський.

На його думку, влада фактично бездіє, а її позицію можна охарактеризувати як саботаж. "Таке враження, що влади немає, а є лише ті, хто заповнюють це місце", - сказав він. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Мошенський