Москаленко

Закон про мову обов’язково потрібно приймати – Ярослав Москаленко

Голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко закликає продовжувати укріплювати державницькі позиції, зокрема, шляхом прийняття закону про мову. 

“У нас на порядку денному залишається дуже важливий державницький закон про мову. Я впевнений, що вчора цей закон був би прийнятий в 300 голосів. Але вже сьогодні в парламенті стіни зашептали, що закон не на часі і вже все робиться, щоб закон не набрав потрібних для прийняття 226 голосів. Це не припустимо. Бо є фундаментальні речі для української нації. І мова – це один із постулатів”, – переконаний політик. 

Ярослав Москаленко наполягає на внесенні готових до розгляду “чорнобильских” законопроектів до порядку денного

Надважливі “чорнобильські” законопроекти, на які зачекалися ліквідатори та постраждалі від катастрофи на ЧАЕС, давно готові до розгляду, але з різних причин відкладені. На доцільності їхнього прийняття саме цього пленарного тижня наполягає народний депутат і голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко. 

“Президенти змінюються, а ставлення влади в країні до ліквідаторів та постраждалих від катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції у всіх однаково байдуже. У цю п’ятницю ми вшановуємо 33 річницю Чорнобильської катастрофи”, – зазначив він на Погоджувальній раді. 

Ярослав Москаленко застеріг Володимира Зеленського від появи в його команді носіїв «битих цінностей»

Президентські вибори в Україні чітко продемонстрували досягнення держави, тенденції внутрішніх помилок, настрої та запити суспільства. Результат виборів – це результат діяльності всіх політиків протягом 27 років. Треба зробити висновки і йти далі. На цьому наголосив народний депутат голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко під час Погоджувальної ради. 

Ярослав Москаленко: «Ми зберегли найголовніше – демократію в нашій країні»

Перший тур президентських виборів продемонстрував суспільству реальну картину сьогодення країни з її досягненнями і недоліками. Вибори не мають послаблювати ситуацію як всередині, так і зовні. Україні потрібно обирати президента, паралельно продовжуючи розпочаті реформи та рух в обраному проєвропейському напрямку. На цьому наголосив голова депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко на засіданні Погоджувальної ради. 

Ярослав Москаленко закликав забезпечити конституційну більшість для прийняття закону про українську мову

Законопроект про функціонування української мови обов’язково має бути прийнятим. У цьому переконаний народний депутат голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко. 

“Друге читання законопроекту про функціонування української мови ми мусимо пройти гідно і прийняти 5670-д в цілому. Це вимога людей, це наш обов’язок перед нашими дітьми і майбутнім всієї держави”, – зазначив він під час пленарного засідання.

“Воля народу” вимагає від правоохоронних органів негайно провести розслідування щодо скандалу навколо “Укроборонпрому”

Депутатська група “Воля народу” наполягає на тому, щоб правоохоронні органи провели розслідування оприлюдненої днями інформації стосовно корупційних схем та розкрадань в “Укроборонпромі”. Про це повідомив голова депутатської групи Ярослав Москаленко. 

Ярослав Москаленко наполягає на прийняті у другому читанні законопроекту про функціонування української мови

Голова депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко закликав прийняти у другому читанні проект закону про забезпечення функціонування української мови як державної. Про це він заявив під час засідання Погоджувальної ради: “Вважаю, що закон про мову як ніколи на часі. І хочу просити відповідально підійти до розгляду”. 

Парламентарій пояснив, що вагомість цього законопроекту є не меншою, ніж прийняті нещодавно зміни до Конституції щодо курсу на ЄС і НАТО. 

Ярослав Москаленко пропонує призначити місцеві вибори у 200 громадах разом із другим туром президентських виборів

На Погоджувальній раді голова депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко запропонував призначити місцеві вибори у 200 громадах разом із другим туром президентських виборів, а також встановити дедлайн для добровільного об’єднання територіальних громад.

Парламентарі пропонують створити ефективну державну систему контролю за станом довкілля

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким пропонується створити Державну природоохоронну службу. Серед авторів народний депутат, голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко.

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко