Москаленко

В країні потрібно швидше провести нові кадрові призначення, підпорядковані Президенту – Ярослав Москаленко

Голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко звернувся до Президента України, аби прискорити призначення кадрів у підпорядкованих йому профільних відомствах, зокрема, оборони, закордонних справ, СБУ, голів облдержадміністрацій. Оскільки для повноцінної роботи не вистачає взаємодії усіх гілок влади.

Верховна Рада має забезпечити якісну організацію виборів – Ярослав Москаленко

Народний депутат, голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко пропонує включити до порядку денного і прийняти законопроект про публічні закупівлі, аби забезпечити якісну організацію проведення дострокових парламентських виборів. На цьому він наголосив під час Погоджувальної ради.

“Дострокові вибори в парламент – це факт. Наше завдання з вами максимально конструктивно відпрацювати і забезпечити якісну організацію волевиявлення. Треба вміти йти з честю. Бо інакше – це розгойдування країни”, – вважає політик.

Ярослав Москаленко виступає проти ліквідації музичних шкіл

Очільник депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко розкритикував наказ Міністерства культури, яким фактично ліквідовуються музичні школи. 

“Нещодавно держава ще більше спантеличила ще однією неприємною несподіванкою. Наказ Міністерства культури №353 від 24 квітня знищує музичні школи як за формою, так і за змістом. Днями я вже долучився до петиції стосовно скасування цього наказу, пропоную і парламентському комітету втрутитися зі своїми рекомендаціями”, – наголосив Ярослав Москаленко на Погоджувальній раді.

Ярослав Москаленко: Повернення закритих партійних списків на дочасних виборах до ВР є найгіршим форматом

На позачерговому засіданні Верховної Ради, що відбудеться 22 травня, мають прийняти зміни до закону про вибори народних депутатів із введенням пропорційної системи із закритими партійними списками та зменшенням прохідного бар'єру. Такою була домовленність на консультаціях з Президентом Зеленським щодо розпуску Верховної Ради. Про це повідомив голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко на своїй сторінці Фейсбук. 

Ярослав Москаленко: Люди дали новому Президенту повний карт-бланш на зміни

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко називає прогнозованим і логічним рішення Президента Володимира Зеленського щодо проведення дострокових парламентських виборів. Тим паче, що у своєму виступі новий Глава держави дав зрозуміти, що з чинним урядом та парламентом працювати не буде. 

«Інавгураційна промова нового Президента Зеленського мало кого могла лишити байдужим. Треба віддати йому належне – він говорив те, що хотіли почути люди. І врешті зробив свій перший політичний крок, якого від нього чекало суспільство», – зазначив він на своїй сторінці Фейсбук. 

У Лозанні триває Діалог Моне

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко та народний депутат Євген Рибчинський продовжують перебувати у Швейцарії, де триває шостий раунд Діалогів Моне з метою обговорення реформи парламенту.

Сьогодні лідери парламентських фракцій та груп, керівництво Верховної Ради та європарламентарі дискутують щодо прав та обов'язків опозиції, недоторканності народних депутатів, реформи виборчого законодавства та інші теми.

Ярослав Москаленко та Євген Рибчинський напрацьовують реформу Верховної Ради в рамках Діалогу Моне

У швейцарській Лозанні розпочався Шостий раунд Діалогу Моне, де продовжується дискусія керівництва Верховної Ради, лідерів фракцій і груп та представників Європарламенту щодо подальшої реформи найвищого законодавчого органу України.

Від депутатської групи "Воля народу" беруть участь голова групи, народний депутат Ярослав Москаленко та народний депутат Євген Рибчинський.

Закон про мову обов’язково потрібно приймати – Ярослав Москаленко

Голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко закликає продовжувати укріплювати державницькі позиції, зокрема, шляхом прийняття закону про мову. 

“У нас на порядку денному залишається дуже важливий державницький закон про мову. Я впевнений, що вчора цей закон був би прийнятий в 300 голосів. Але вже сьогодні в парламенті стіни зашептали, що закон не на часі і вже все робиться, щоб закон не набрав потрібних для прийняття 226 голосів. Це не припустимо. Бо є фундаментальні речі для української нації. І мова – це один із постулатів”, – переконаний політик. 

Ярослав Москаленко наполягає на внесенні готових до розгляду “чорнобильских” законопроектів до порядку денного

Надважливі “чорнобильські” законопроекти, на які зачекалися ліквідатори та постраждалі від катастрофи на ЧАЕС, давно готові до розгляду, але з різних причин відкладені. На доцільності їхнього прийняття саме цього пленарного тижня наполягає народний депутат і голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко. 

“Президенти змінюються, а ставлення влади в країні до ліквідаторів та постраждалих від катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції у всіх однаково байдуже. У цю п’ятницю ми вшановуємо 33 річницю Чорнобильської катастрофи”, – зазначив він на Погоджувальній раді. 

Ярослав Москаленко застеріг Володимира Зеленського від появи в його команді носіїв «битих цінностей»

Президентські вибори в Україні чітко продемонстрували досягнення держави, тенденції внутрішніх помилок, настрої та запити суспільства. Результат виборів – це результат діяльності всіх політиків протягом 27 років. Треба зробити висновки і йти далі. На цьому наголосив народний депутат голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко під час Погоджувальної ради. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко