Москаленко

Кошти на реалізацію медичної реформи мають бути передбачені у бюджеті-2018 – Ярослав Москаленко

Розглядати медичну реформу потрібно в комплексі з проектом бюджету на наступний рік. Про це під час погоджувальної ради заявив голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко.

Ярослав Москаленко – новий голова КОФФ

21 вересня 2017 року народний депутат, голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко очолив Київську обласну федерацію футболу. У Києві відбулася ювілейна X позачергова конференція КОФФ, на якій було обрано новий склад керівних органів.

У Будинку футболу, де проходила конференція, зібралося більше ста делегатів – представники районних федерацій, громадських організацій, футбольної громадськості міст і районів. 

«Воля народу» вимагає пришвидшити розгляд судової реформи – Ярослав Москаленко

Парламент має пришвидшити темп розгляду низки реформ, переконаний голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. 

За його словами, у Верховній Раді зарано почали керуватись у своїх діях майбутніми виборами, натомість парламент має продовжувати працювати для країни і людей. «Це буде для кожного з нас найкращим звітом і найкращою передвиборчою програмою», – сказав народний депутат під час погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

"Воля народу" закликає підтримати освітню реформу - Ярослав Москаленко

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко з трибуни Верховної Ради закликав парламент підтримати у цілому освітню реформу. 

Об’єднання територіальних громад пропонується завершити до 2020 року – законопроект

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко зареєстрував законопроект №6739 «Про внесення змін до Розділу IV «Прикінцеві положення» Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо встановлення кінцевих термінів)».

У Верховній Раді вирішують проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців

Парламентарі пропонують вирішити проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців. До Верховної Ради надійшов законопроект №6692 «Про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян». Його розроблено на основі спільної роботи депутатського корпусу з моніторинговою місією на Донбасі, співавторами якого стали народні депутати із групи «Воля народу» Ярослав Москаленко та Ігор Молоток.

Україна має стати членом НАТО - "Воля народу"

Верховна Рада має зробити все від себе залежне, аби Україна стала членом НАТО. На цьому на Погоджувальній раді заявив лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко.

"Збройні сили України до 2020 року планують перейти на стандарти НАТО. Натомість, разом з урядом ми маємо забезпечити надійне підґрунтя та економічний ріст", - наголосив політик. 

"Воля народу" ініціює публічну дискусію у питанні добровільного об'єднання територіальних громад

Депутатська група "Воля народу" ініціює публічну дискусію щодо необхідності встановлення дедлайну у питанні добровільного об'єднання територіальних громад. Про це заявив лідер групи, народний депутат Ярослав Москаленко. 

Він повідомив, що з цією метою вже підготовлено відповідний законопроект. "Зрозумійте, цього хочуть не депутати, цього вимагають на місцях самі ж люди. Так і кажуть на нарадах: «приберіть із закону слово «добровільні» і наведіть порядок в країні»", - заявив він.

"Воля народу" вимагає доопрацювати медичну реформу до другого читання у парламенті

Верховна Рада мусить доопрацювати до другого читання прийнятий сьогодні за основу законопроект 6327 щодо медичної реформи. На цьому під час свого виступу з трибуни наголосив лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко. 

Він зауважив, що "більш сирого законопроекту до першого читання ще не пропонували". 

"Чому медичний комітет не доповідає по медичній реформі? Виникає й інше запитання - що буде із страховою медициною, про яку ми так довго говорили?", - сказав він.

«Воля народу» вимагає дати старт медичній реформі та призначити профільного міністра

Депутатська група «Воля народу» виступає розгляд на цьому пленарному тижні законопроектів щодо медичної реформи. Про це на Погоджувальній раді заявив лідер групи Ярослав Москаленко. 

«Позиція депутатської групи «Воля народу» - одностайно голосувати за старт медичної реформи. По суті, нам не важлива кожна буква чи кома в цих законопроектах. Важливо, щоб ми нарешті зрушили з місця», - наголосив він. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко