Москаленко

Об’єднання територіальних громад пропонується завершити до 2020 року – законопроект

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко зареєстрував законопроект №6739 «Про внесення змін до Розділу IV «Прикінцеві положення» Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо встановлення кінцевих термінів)».

У Верховній Раді вирішують проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців

Парламентарі пропонують вирішити проблеми з пенсійним забезпеченням переселенців. До Верховної Ради надійшов законопроект №6692 «Про внесення змін до деяких законів України щодо права на отримання пенсій окремим категоріям громадян». Його розроблено на основі спільної роботи депутатського корпусу з моніторинговою місією на Донбасі, співавторами якого стали народні депутати із групи «Воля народу» Ярослав Москаленко та Ігор Молоток.

Україна має стати членом НАТО - "Воля народу"

Верховна Рада має зробити все від себе залежне, аби Україна стала членом НАТО. На цьому на Погоджувальній раді заявив лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко.

"Збройні сили України до 2020 року планують перейти на стандарти НАТО. Натомість, разом з урядом ми маємо забезпечити надійне підґрунтя та економічний ріст", - наголосив політик. 

"Воля народу" ініціює публічну дискусію у питанні добровільного об'єднання територіальних громад

Депутатська група "Воля народу" ініціює публічну дискусію щодо необхідності встановлення дедлайну у питанні добровільного об'єднання територіальних громад. Про це заявив лідер групи, народний депутат Ярослав Москаленко. 

Він повідомив, що з цією метою вже підготовлено відповідний законопроект. "Зрозумійте, цього хочуть не депутати, цього вимагають на місцях самі ж люди. Так і кажуть на нарадах: «приберіть із закону слово «добровільні» і наведіть порядок в країні»", - заявив він.

"Воля народу" вимагає доопрацювати медичну реформу до другого читання у парламенті

Верховна Рада мусить доопрацювати до другого читання прийнятий сьогодні за основу законопроект 6327 щодо медичної реформи. На цьому під час свого виступу з трибуни наголосив лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко. 

Він зауважив, що "більш сирого законопроекту до першого читання ще не пропонували". 

"Чому медичний комітет не доповідає по медичній реформі? Виникає й інше запитання - що буде із страховою медициною, про яку ми так довго говорили?", - сказав він.

«Воля народу» вимагає дати старт медичній реформі та призначити профільного міністра

Депутатська група «Воля народу» виступає розгляд на цьому пленарному тижні законопроектів щодо медичної реформи. Про це на Погоджувальній раді заявив лідер групи Ярослав Москаленко. 

«Позиція депутатської групи «Воля народу» - одностайно голосувати за старт медичної реформи. По суті, нам не важлива кожна буква чи кома в цих законопроектах. Важливо, щоб ми нарешті зрушили з місця», - наголосив він. 

Не можна допустити провалу пенсійної реформи - Ярослав Москаленко

Верховна Рада має взяти активну участь у напрацюванні пенсійної реформи. На цьому на Погоджувальній раді наголосив голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко. 

"Досі Верховна Рада не долучалась до активної роботи по пенсійній реформі. Ми наполягаємо, щоб Голова Верховної Ради взяв ініціативу в свої руки і вже на цьому тижні ми активно включилися до цієї роботи. Тим більше, що завтра Місія МВФ приступає до роботи з урядом. Чому парламенту досі немає в цій робочій групі?", - зауважив він.

Ярослав Москаленко вшанував пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Голова чорнобильського підкомітету Верховної Ради, очільник депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко взяв участь у пам'ятних заходах з нагоди 31-річниці аварії на ЧАЕС, що відбулися у місті Славутич 

За годину до опівночі у Свято-Іллінському храмі відбулася літургія за загиблими ліквідаторами наслідків аварії. Опісля 31 раз вже традиційно прозвучав дзвін храму. 

Пам'ятною ходою славутичани та гості міста пройшли до меморіального знаку "Героям Чорнобиля", а о 00:23 - точний час аварії - відбулася хвилина мовчання. 

Ярослав Москаленко: «Артек» лишився вірним своєму духу»

Народний депутат України, президент дитячо-юнацького спортивного клубу «Діназ» Ярослав Москаленко взяв участь у відкритті багатофункціонального міні-футбольного майданчика міжнародного дитячого центру «Артек». 

Ярослав Москаленко вимагає відновити Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

Голова Чорнобильського підкомітету парламенту, лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко вимагає прийняти Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи по аналогії з тією, яка діяла до 2010 року. Про це він заявив на зібранні чорнобильців Київщини з нагоди 31-шої річниці аварії на ЧАЕС.

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко