Москаленко

Парламентарі пропонують розподіляти посади у комітетах ВР за принципом д’Ондта

У парламенті зареєстровано законопроект №7550, яким пропонується розподіляти посади у комітетах Верховної Ради за принципом д’Ондта. Серед ініціаторів законопроекту – лідер депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. 

Принцип д'Ондта полягає у способі розподілу мандатів при пропорційному представництві. Свого часу його запропонував бельгійський математик Віктор д'Ондт. Цей спосіб сьогодні використовують у багатьох країнах світу – Японії, Шотландії, Аргентині, Бразилії, Туреччині, Данії, майже у всіх країнах Європи. 

Ярослав Москаленко закликав розвивати реальний сектор економіки, а не жити від кредиту до кредиту

Українська влада повинна змінити пріоритети, відмовившись від практики кредитів та співпраці з МВФ, натомість зосередитись на розвитку власної економіки. На цьому на Погоджувальній раді ВР наголосив лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко.

"Українська перспектива - це реальний сектор економіки, розвиток національного виробника, розбудова громад і покращення інвестиційного клімату. А не життя від кредиту до кредиту, які потім проїдаємо", - заявив політик.

Передача коштів на місця зробить їх використання максимально ефективним – Ярослав Москаленко

Прямі субвенції місцевим громадам завжди працюють ефективніше, ніж освоєння коштів обласними структурами, вважає народний депутат України, очільник МДО «Київщина» Ярослав Москаленко. Про це він заявив у рамках своєї робочої поїздки Поліським та Іванківським районами столичного регіону.

Держава має дати позитивний сигнал підприємцям – Ярослав Москаленко

Економічне зростання, про яке заявляє влада, на сьогодні залишається хитким, переконаний голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. На його думку, наразі час серйозно задуматися про повернення довіри підприємців до держави. Про це він заявив під час Погоджувальної ради у парламенті. 

«Воля народу» наполягає на перегляді стратегії реформування лісового господарства

Стратегія сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року, прийнята нещодавно урядом, має бути переглянута. Таку позицію депутатської групи «Воля народу» озвучив голова групи Ярослав Москаленко під час погоджувальної ради.

В Україні відбувається катастрофічний відтік робочих кадрів – Ярослав Москаленко

Україна стрімко втрачає свій кадровий потенціал і це загрожує національній безпеці. Про це під час погоджувальної ради заявив голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. 

Він навів дані цьогорічного дослідження Міжнародної організації з міграції в Україні, згідно з якими 12% громадян або вже знайшли роботу за кордоном, або планують виїхати найближчим часом. «На моїй рідній Київщині цей відсоток сягає 15% громадян», – зазначив нардеп. 

Проект бюджету-2018 у нинішньому вигляді є повним розворотом децентралізації в інший бік - Ярослав Москаленко

Депутатська група «Воля народу» не буде голосувати за бюджет у такому вигляді, в якому він зараз підготовлений Кабінетом міністрів. Про це під час погоджувальної ради заявив голова групи Ярослав Москаленко. 

«Прямий контакт і зворотній зв’язок з округами дає нам право і чітку аргументацію, чому ми сьогодні не готові голосувати за бюджет 2018 року, – зазначив він. – Ми не будемо освячувати своїми голосами повний розворот децентралізації в інший бік».

Кошти на реалізацію медичної реформи мають бути передбачені у бюджеті-2018 – Ярослав Москаленко

Розглядати медичну реформу потрібно в комплексі з проектом бюджету на наступний рік. Про це під час погоджувальної ради заявив голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко.

Ярослав Москаленко – новий голова КОФФ

21 вересня 2017 року народний депутат, голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко очолив Київську обласну федерацію футболу. У Києві відбулася ювілейна X позачергова конференція КОФФ, на якій було обрано новий склад керівних органів.

У Будинку футболу, де проходила конференція, зібралося більше ста делегатів – представники районних федерацій, громадських організацій, футбольної громадськості міст і районів. 

«Воля народу» вимагає пришвидшити розгляд судової реформи – Ярослав Москаленко

Парламент має пришвидшити темп розгляду низки реформ, переконаний голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. 

За його словами, у Верховній Раді зарано почали керуватись у своїх діях майбутніми виборами, натомість парламент має продовжувати працювати для країни і людей. «Це буде для кожного з нас найкращим звітом і найкращою передвиборчою програмою», – сказав народний депутат під час погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко