Москаленко

Парламентарі пропонують створити ефективну державну систему контролю за станом довкілля

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким пропонується створити Державну природоохоронну службу. Серед авторів народний депутат, голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко.

Ярослав Москаленко закликає створити ТСК для перевірки Нафтогазу і Укргазвидобування

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко переконаний в необхідності створення ТСК для перевірки діяльності державних НАК «Нафтогаз України» і дочірнього ПАТ «Укргазвидобування».

«Сьогодні вже на часі створення ТСК та проведення аудиту роботи в державних компаніях “Укргазвидобування” та НАК “Нафтогаз України”. Пора пролити світло на багатомільярдні махінації», – заявив він під час погоджувальної ради.

Ярослав Москаленко став на захист органів місцевого самоврядування у ситуації з опаленням

У проблемі зі стартом опалення народний депутат Ярослав Москаленко (голова групи “Воля народу”) став на захист органів місцевого самоврядування. На його думку, провина лежить на всій вертикалі, а не виключно мерах та владі на місцях. 

Ярослав Москаленко вимагає розглянути постанову про мораторій на підвищення ціни газу для населення

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про скасування рішення уряду щодо підвищення ціни на газ та запровадження мораторію на підвищення вартості природного газу для населення. Серед авторів голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко.

На сьогоднішньому пленарному засіданні парламенту Ярослав Москаленко висловив вимогу розглянути і прийняти постанову 9265: “Хай збереться комітет і розгляне цю постанову. Внесемо її в зал і проголосуємо. Коли ця постанова буде в залі, буде видно, хто сьогодні піклується про людей, а хто ні”.

Народні депутати вимагають повернути фінансування «чорнобильських» програм

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови 9174, що спрямована на відновлення конституційних прав громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед авторів – народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Сергій Лабазюк і Володимир Бандуров. 

Парламентарі пропонують підвищити базову зарплату педагогів

Народні депутати пропонують підвищити престижність праці педагогічних працівників шляхом збільшення базової зарплати освітян. Саме з цією метою був розроблений проект закону 9175. Серед авторів народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Сергій Лабазюк і Володимир Бандуров. 

Ярослав Москаленко закликав захистити українську ГТС від приватизації

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко вимагає від парламенту не допустити відчуження українських газових магістралей. 

"Керівництво Нафтогазу звертається до РНБО з питанням, що робити далі з Укртрансгазом з натяком на продаж іноземному інвестору. А вчора нам Коболєв сам це підтвердив на ток-шоу. Заспокоює одне, колеги, що створення так званого "консорціуму Коболєва", точніше рішення по ньому, має прийматися у цій залі. І я хочу зараз сказати тим, хто стоїть за цими «горе-менеджерами» - це рішення не пройде", - заявив політик з трибуни Верховної Ради. 

Ярослав Москаленко закликав посадовців вирішити проблему навколо НСТУ

Ситуація, що склалася навколо Національної суспільної телерадіокомпанії України, є нездоровою та потребує термінового вирішення. На цьому під час погоджувальної ради наголосив голова групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. 

Ярослав Москаленко назвав шляхи збільшення доходів державного бюджету

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко закликав до діалогу між парламентом і Кабміном у бюджетному процесі. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко