Москаленко

Ярослав Москаленко став об'єктом масштабної інформаційної атаки - заява прес-служби

Останнім часом у соціальних мережах розповсюджується скрін нібито законопроекту народного депутата Ярослава Москаленка щодо порядку виїзду та в'їзду громадян на територію України з дискримінаційним змістом. Більше того, даний вкид починає використовуватись у замовних псевдоаналітичних матеріалах у сумнівних інтернет-ЗМІ. 

Парламентарі пропонують законодавчо боротися з булінгом

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 8584, який протидіятиме булінгу (цькуванню) серед дітей та підлітків. Серед ініціаторів законопроекту голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко.

За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні із проявами тиску, жорстокого ставлення, фізичного насильства, агресії та іншого у колі однолітків стикалися близько 67% дітей. Тож через такий масовий характер виникла потреба на законодавчому рівні визначити запобіжники, встановити відповідальність та зробити безпечним освітнє середовище. 

Верховна Рада повинна встановити мораторій на відключення газу в опалювальний період – Ярослав Москаленко

Парламент України найближчим часом повинен ухвалити постанову №8108, щоб запобігти можливим відключенням населення від газопостачання в опалювальний період. Про це під час погоджувальної ради заявив голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко.

Парламентарі пропонують керувати ВНЗ з елементами корпоративного управління

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 8385, що передбачає комплексні зміни у системі управління закладами вищої освіти. ВНЗ пропонується посилити свою управлінську спроможність та здійснювати діяльність максимально прозоро і більш ефективно. Серед співавторів проекту – народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Ігор Молоток та Євген Рибчинський. 

Ярослав Москаленко закликав парламент проявити політичну волю для створення Вищого антикорупційного суду

Голова депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко наполягає на прийнятті в цілому законопроекту про Вищий антикорупційний суд, який стоїть на порядку денному у вівторок. “Ми повинні проявити весь свій патріотизм, відпрацювати і прийняти. Завершити антикорупційну реформу”, – заявив він на погоджувальній раді. 

«Воля народу» вимагає зберегти статус України як транзитера газу і закликає створити ТСК щодо діяльності ПЕК

Збереження транзитного статусу України після введення “Північного потоку – 2” є передусім завданням і політичною відповідальністю керівництва української держави. На цьому наполягає голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко.

Коментуючи відповідну заяву канцлера Німеччини А.Меркель, політик зауважив, що сьогодні з галузі звільняються люди з багаторічним досвідом, адже усвідомлюють реальні перспективи для української ГТС.  

«Воля народу» очікує від регламентного комітету ВР адекватного рішення щодо ситуації з Олександром Пономарьовим

Голова депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко заявив, що очікує від регламентного комітету ВР адекватного рішення стосовно подання від Генпрокуратури зняти депутатську недоторканність з представника групи Олександра Пономарьова. На думку лідера групи, відносно його колеги була застосована провокація, яку він категорично засуджує. 

“Воля народу” відстояла інтереси діячів культури під час прийняття закону 7466 щодо авторських та суміжних прав

Верховна Рада прийняла в цілому закон 7466 щодо управління майновими правами правовласників у сфері авторського і суміжних прав у компромісній редакції, на чому наголошувала депутатська група “Воля народу”. 

"Воля народу" застерігає від розгляду законопроектів, що запроваджують корупційні схеми

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко вимагає не включати до порядку денного сесії законопроект 8225 щодо удосконалення управління об'єктами державної власності, який на практиці створює корупційну схему. Про це політик заявив під час Погоджувальної ради.

"Хотів би звернути вашу увагу на тому, що у нас на включення стоїть законопроект 8225, який пропонує створити нову корупційну схему в управлінні державними акціонерними товариствами. А саме спрощує відчуження державного майна. Навіщо таке взагалі приносити в парламент?", - зауважив парламентарій.

Діячі культури можуть лишитись без гонорарів - Воля народу

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко назвав найбільшим випробуванням для парламенту на цьому тижні законопроект 7466 про ефективне управління майновими правами у сфері авторського права. На Погоджувальній раді він попередив, що подана до другого читання редакція у разі прийняття може лишити діячів культури, зокрема авторів без гонорарів.

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко