Москаленко

Ярослав Москаленко вшанував пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Голова чорнобильського підкомітету Верховної Ради, очільник депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко взяв участь у пам'ятних заходах з нагоди 31-річниці аварії на ЧАЕС, що відбулися у місті Славутич 

За годину до опівночі у Свято-Іллінському храмі відбулася літургія за загиблими ліквідаторами наслідків аварії. Опісля 31 раз вже традиційно прозвучав дзвін храму. 

Пам'ятною ходою славутичани та гості міста пройшли до меморіального знаку "Героям Чорнобиля", а о 00:23 - точний час аварії - відбулася хвилина мовчання. 

Ярослав Москаленко: «Артек» лишився вірним своєму духу»

Народний депутат України, президент дитячо-юнацького спортивного клубу «Діназ» Ярослав Москаленко взяв участь у відкритті багатофункціонального міні-футбольного майданчика міжнародного дитячого центру «Артек». 

Ярослав Москаленко вимагає відновити Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

Голова Чорнобильського підкомітету парламенту, лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко вимагає прийняти Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи по аналогії з тією, яка діяла до 2010 року. Про це він заявив на зібранні чорнобильців Київщини з нагоди 31-шої річниці аварії на ЧАЕС.

МВФ і Україна - небезпечна співпраця

Усі страхи українців щодо нових умов, які нашій країні висуне МВФ, стали реальністю. Днями Мінфін таки оприлюднив на своєму сайті кінцевий варіант Меморандуму з Міжнародним валютним фондом.

Як ми і боялися, у новому Меморандумі є все – і пенсійна реформа, і продаж землі, і прослуховування для НАБУ. Що Україна отримає натомість? З одного мільярду доларів, який МВФ надав нашій країні 3 квітня, 850 мільйонів доларів вже в 2017 році нам треба повертати назад за транш 2014 року. Ми потрапили у зачароване коло, коли ми беремо кредити, щоб віддавати кредити.

Ярослав Москаленко закликав парламент підтримати "чорнобильські" законопроекти

Голова депутатської групи "Воля народу", очільник чорнобильського підкомітету ВР Ярослав Москаленко з трибуни парламенту закликав  підтримати законопроекти 5594 і 5297, які стоять у порядку денному на цьому тижні. "Перший пропонує призначати дружині або чоловіку пенсію у зв’язку з втратою годувальника-ліквідатора незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою. Другий – поновити право дітей, які втратили внаслідок Чорнобиля одного з батьків, та евакуйованих на отримання щорічної допомоги на оздоровлення", - повідомив він.

Загальне декларування доходів пересічних громадян не на часі - позиція "Волі народу"

Депутатська група "Воля народу" закликає уряд відмовитись від запланованого запровадження загального декларування фізичних осіб до кінця року. Про це на пленарному засіданні ВР заявив лідер групи Ярослав Москаленко. 

"Ми твердо переконані, що ідея із загальним декларуванням доходів пересічних громадян не на часі. Навіть більше – вона шкідлива до повного аудиту нинішньої роботи НАЗК та нормалізації її функціонування. Це просто доведе до колосальної  точки кипіння. Ми вимагаємо від уряду почути нас і відмовитись від такої ініціативи", - заявив народний депутат. 

"Воля народу" ініціює аудит для НАЗК та пропонує декларувати посадовцям громадянство

Депутатська група "Воля народу" вважає, що державні службовці мають вказувати своє громадянство в е-деклараціях. Із такою ініціативою виступив лідер групи Ярослав Москаленко на Погоджувальній раді парламенту: "Ми підтримуємо пропозицію, щоб держслужбовці мали б вказувати своє громадянство в електронних деклараціях".

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Москаленко запросив Садового на Київщину озвучити громаді ідею про сміттєвий полігон в Чорнобилі

Керівник депутатської групи «Воля народу», голова чорнобильського підкомітету ВР Ярослав Москаленко запросив мера Львова Андрія Садового особисто приїхати до Київської області та озвучити свою ідею про створення сміттєвого полігону в Чорнобильській зоні на громадських слуханнях. 

«В Іванкові чи Красятичах, хоч завтра! Особисто озвучте свою ідею поліщукам, а не піартесь у Львові. І побачите, як люди будуть вам «дякувати», – написав політик у фейсбуці.

Має бути межа - Ярослав Москаленко

Непростий для парламенту тиждень добігає кінця. У середу ми ледь не стали свідками «силового захоплення» чи навіть «військового перевороту», як дехто його встиг назвати, у залі засідань Верховної Ради. Це одразу показало «хрупкість» парламенту та незрілість методів, які ми звикли використовувати у політичній боротьбі.

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко