Москаленко

Москаленко запросив Садового на Київщину озвучити громаді ідею про сміттєвий полігон в Чорнобилі

Керівник депутатської групи «Воля народу», голова чорнобильського підкомітету ВР Ярослав Москаленко запросив мера Львова Андрія Садового особисто приїхати до Київської області та озвучити свою ідею про створення сміттєвого полігону в Чорнобильській зоні на громадських слуханнях. 

«В Іванкові чи Красятичах, хоч завтра! Особисто озвучте свою ідею поліщукам, а не піартесь у Львові. І побачите, як люди будуть вам «дякувати», – написав політик у фейсбуці.

Має бути межа - Ярослав Москаленко

Непростий для парламенту тиждень добігає кінця. У середу ми ледь не стали свідками «силового захоплення» чи навіть «військового перевороту», як дехто його встиг назвати, у залі засідань Верховної Ради. Це одразу показало «хрупкість» парламенту та незрілість методів, які ми звикли використовувати у політичній боротьбі.

Ярослав Москаленко закликає експортерів сповна використати Угоду про вільну торгівлю з Канадою

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко закликає українських експортерів на повну використати Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Про це він написав у facebook.

"Сьогодні Верховна Рада нарешті ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Цього рішення українці на двох континентах чекали, без перебільшення, 25 років", - наголосив він.

Ярослав Москаленко із робочим візитом перебуває у Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку

Голова депутатської групи "Воля народу", член екологічного Комітету ВР Ярослав Москаленко бере участь у парламентських слуханнях на тему "Синій світ: Збереження океанів, захист планети, забезпечення благополуччя людини в рамках Порядку денного - 2030", що відбувається у Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, США.

Мета парламентських слухань - сприяти підготовчому процесу в організації проведення Конференції стосовно океану 5-9 червня 2017 року. 

Парламент самоусунувся від війни на Донбасі і якщо не змінить позиції – має піти на перевибори, - Москаленко

Верховна Рада не повинна продовжувати відкладати «у довгу шухляду» питання місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях. Війна йде, і гинуть люди і саме Парламент за це відповідальний, бо самоусунувся від вирішення цього питання. Про це під час Погоджувальної ради заявив лідер депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко.

Верховній Раді пропонують скасувати ПДВ з лікарських засобів вітчизняного виробництва

У парламенті зареєстровано законопроект про скасування оподаткування ПДВ операцій з продажу та постачання на території України лікарських засобів вітчизняного виробництва до 31 грудня 2018 року. З відповідною ініціативою виступила група народних депутатів, зокрема представники "Волі народу" Ярослав Москаленко, Сергій Лабазюк і Володимир Литвин.

Депутати пропонують підтримати об’єкти спорту, охорони здоров’я та культури

У ВР зареєстрований законопроект №5643 щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури. Співавтором відповідного законопроекту є очільник депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко. 

Меморандум МВФ – проект, який потрібно обговорювати

Чому для України таким важливим є співробітництво з МВФ? Не сам факт виділення чергового траншу, хоча і це теж важливо. На даний момент Україна – це країна, на території якої відбуваються воєнні дії. Тобто для фінансового світу ми є країною з підвищеними ризиками. Співробітництво і діалог з МВФ – це меседж для іноземних інвесторів, що з Україною можна мати справу.

Дедлайном децентралізації повинно бути 1 жовтня – Ярослав Москаленко

Депутатська група «Воля народу» пропонує встановити дедлайн процесу добровільного об’єднання територіальних громад. Про це під час погоджувальної ради заявив голова групи Ярослав Москаленко. 

У Вишгороді відкрито оновлене хірургічне відділення ЦРЛ

У Вишгородській центральній районній лікарні відкрито оновлене хірургічне відділення. Відділення, яке відповідає усім європейським вимогам для перебування в ньому хірургічних пацієнтів, урочисто відкрили сьогодні народний депутат Ярослав Москаленко, голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган та представники районної влади.

Сторінки

Підписатися на RSS - Москаленко