Немировський

Андрій Немировський закликає розробити програму для стабілізації ситуації в екологічній сфері

Народний депутат із групи "Воля народу" Андрій Немировський закликає розробити програму для стабілізації ситуації в екологічній сфері. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Необхідно терміново розробити відповідну програму з метою стабілізації ситуації в екологічній сфері, що буде діяти на всій території України, яка перебуває на межі екологічної катастрофи. До процесу її розробки доцільно долучити широке коло науковців та фахівців з екологічного напрямку, громадськість. Саме з цією метою я звернувся до вищих навчальних закладів у сфері екології", - написав він.

Андрій Немировський ініціює посилення відповідальності за завдання шкоди природі

Народний депутат із групи "Воля народу" Андрій Немировський ініціює законопроект, який посилить відповідальність за незаконну вирубку лісу або будь-які інші дії, що загрожують водним, лісовим чи земельним ресурсам. Про це політик повідомив на своїй сторінці на facebook.

Андрій Немировський вимагає від МВС пояснень щодо невиплати пенсій колишнім працівникам

З 1 січня 2016 року деяким працюючим та колишнім працівникам органів внутрішніх справ призупинено нарахування пенсій. Про це свідчать численні звернення громадян, повідомляє народний депутат, член групи «Воля народу» Андрій Немировський.

Сироти від 18 до 23 років повинні отримувати грошову компенсацію на одяг та взуття – Андрій Немировський

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також учні та студенти, які у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, повинні отримувати грошову компенсацію на придбання одягу та взуття. Такої думки дотримується народний депутат України, член групи «Воля народу» Андрій Немировський.

Збережи життя солдату: 74-му батальйону передано мобільний пункт боєпостачання

26 лютого в Жовтих Водах за ініціативою народного депутата Андрія Немировського (група "Воля народу") в рамках кампанії "Збережи життя солдату" 74-му окремому розвідувальному батальйону було передано мобільний пункт боєпостачання, основним призначенням якого є зберігання боєприпасів та озброєння. 

Під час заходу були присутні Андрій Немировський, Микола Журило разом з колективом ПП «Атомінвестбуд» та представники 74-го окремого розвідувального батальйону. 

Законодавча база діяльності Нацполіції повинна створюватися за участю громадськості – Андрій Немировський

Громадські інститути та науковці повинні об’єднати зусилля у створенні законодавчої бази для діяльності Національної поліції України, вважає народний депутат, член групи «Воля народу» Андрій Немировський. Про це він повідомив під час круглого столу «Перші кроки реалізації Закону України «Про Національну поліцію»: стан, проблеми та перспективи», що проходив на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

У Дніпропетровську лікарів звинувачують у халатності, через що померла дворічна дитина

Народний депутат Андрій Немировський (група "Воля народу") взяв під особистий контроль хід кримінального провадження щодо резонансної смерті дворічної дитини у Дніпропетровську. Із відповідним проханням до парламентарія звернулись батьки.

Народні депутати із групи "Воля народу" проголосували за недовіру уряду

Низка народних депутатів із групи "Воля народу" звернулась до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана із вимогою зарахувати їхні голоси за проект постанови про відповідальність уряду (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України).

Середній клас як конкуренція монополіям

Доборолась Україна до самого краю» ... Пророчі слова великого «Кобзаря», колишнього кріпака, як ніколи, актуальні.

«Громадська законотворча ініціатива» розпочинає обговорення реформи поліції

У п'ятницю, 12 лютого, у Дніпропетровську відбудеться регіональний круглий стіл «Перші кроки реалізації закону України «Про національну поліцію»: стан, проблеми, перспективи». Захід відбудеться у рамках проекту «Громадська законотворча ініціатива», започаткованого народним депутатом Андрієм Немировським (група "Воля народу").

Круглий стіл розпочнеться о 9:00 у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Сторінки

Підписатися на RSS - Немировський