Петьовка

У парламенті пропонують законодавчо прирівняти електронні сигарети до традиційних

На розгляд Верховної Ради надійшов блок із п’яти законопроектів щодо обігу, вживання та оподаткування електронних сигарет, тютюнових виробів для електричного нагрівання, сигар та сигарил. Серед авторів народні депутати, члени групи “Воля народу” Василь Петьовка та Сергій Лабазюк. 

В парламенті пропонують розвивати кооперацію на селі

Народні депутати України пропонують надати поштовх розвитку сільськогосподарської кооперації. З цією метою у Верховній Раді зареєстровано законопроект 6527-д, серед співавторів якого - члени депутатської групи "Воля народу" Сергій Лабазюк, Сергій Мартиняк та Василь Петьовка.

Народні депутати пропонують оптимізувати систему управління сільськогосподарської галузі

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 4922-д, яким хочуть оптимізувати систему державного управління у сфері сільського господарства. Співініціаторами є народні депутати із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк та Василь Петьовка.

У Верховній Раді налаштовані стимулювати розвиток електротранспорту на державному рівні

Одразу два проекти законів подано до Верховної Ради, що мають стимулювати розвиток галузі електротранспорту в Україні (№8159 і 8160). Пропонується внести зміни до Податкового кодексу, Митного кодексу та деяких інших законодавчих актів, аби спрямувати державну політику на пошук енергоефективних технологій. Співініціатором проектів виступив народний депутат Василь Петьовка (депгрупа “Воля народу”).

Парламентарі хочуть законодавчо визначити аграрну політику держави на довгострокову перспективу

Відповідний законопроект № 8171 «Про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку» направлено на розгляд парламенту. Співініціаторами документу є народні депутати із групи “Воля народу” Сергій Мартиняк, Сергій Лабазюк та Василь Петьовка. 

Учасникам Революції Гідності та АТО пропонують спростити процедуру отримання земельних ділянок

Парламентарі хочуть удосконалити державні гарантії для пільгових категорій населення у їхньому праві на отримання земельних ділянок, а також унеможливити зловживання у цій сфері. Відповідний законопроект №7511 вже поданий на розгляд Верховної Ради. Серед співініціаторів проекту – народні депутати із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк, Василь Петьовка і Олександр Супруненко.

Василь Петьовка просить голову уряду якнайшвидше погасити борги освітянам і медикам Закарпаття

Народний депутат Василь Петьовка (депгрупа “Воля народу”) направив звернення до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням терміново вирішити питання погашення боргів освітянам та медикам Закарпаття. Критична ситуація із виплатами зарплат працівникам освітньої та медичної сфери склалася у Воловецькому, Міжгірському, Хустському, Берегівському, Виноградівському та Тячівському районах. 

Василь Петьовка просить уряд переглянути стратегію реформування лісового господарства

Народний депутат Василь Петьовка (дегрупа “Воля народу”) направив звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому наполягає на перегляді прийнятої урядом “Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року”. 

Більше 200 тисяч гривень передали на підтримку Закарпатської обласної дитячої лікарні

У Мукачеві за підтримки народного депутата України Василя Петьовки (група "Воля народу") пройшов благодійний концерт «Допоможемо дітям разом!». Більше 200 тисяч гривень, зібраних під час благодійного концерту, передали на підтримку Закарпатської обласної дитячої лікарні.

Уряду пропонують відновити фінансування протипаводкових заходів на Закарпатті

Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат із групи "Воля народу" Василь Петьовка.

Сторінки

Підписатися на RSS - Петьовка