Петьовка

Учасникам Революції Гідності та АТО пропонують спростити процедуру отримання земельних ділянок

Парламентарі хочуть удосконалити державні гарантії для пільгових категорій населення у їхньому праві на отримання земельних ділянок, а також унеможливити зловживання у цій сфері. Відповідний законопроект №7511 вже поданий на розгляд Верховної Ради. Серед співініціаторів проекту – народні депутати із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк, Василь Петьовка і Олександр Супруненко.

Василь Петьовка просить голову уряду якнайшвидше погасити борги освітянам і медикам Закарпаття

Народний депутат Василь Петьовка (депгрупа “Воля народу”) направив звернення до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням терміново вирішити питання погашення боргів освітянам та медикам Закарпаття. Критична ситуація із виплатами зарплат працівникам освітньої та медичної сфери склалася у Воловецькому, Міжгірському, Хустському, Берегівському, Виноградівському та Тячівському районах. 

Василь Петьовка просить уряд переглянути стратегію реформування лісового господарства

Народний депутат Василь Петьовка (дегрупа “Воля народу”) направив звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому наполягає на перегляді прийнятої урядом “Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року”. 

Більше 200 тисяч гривень передали на підтримку Закарпатської обласної дитячої лікарні

У Мукачеві за підтримки народного депутата України Василя Петьовки (група "Воля народу") пройшов благодійний концерт «Допоможемо дітям разом!». Більше 200 тисяч гривень, зібраних під час благодійного концерту, передали на підтримку Закарпатської обласної дитячої лікарні.

Уряду пропонують відновити фінансування протипаводкових заходів на Закарпатті

Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат із групи "Воля народу" Василь Петьовка.

Василь Петьовка з робочим візитом відвідав Будапешт

Народний депутат із групи «Воля народу» Василь Петьовка у складі української делегації провів ряд зустрічей у Будапешті. З угорськими колегами він обговорив теми спільної для обох країн інфраструктури, співпраці у сфері економіки та освіти.

Василь Петьовка привітав старожителя Закарпаття

Ілона Бокоч - жителька Білої Церкви, що на Закарпатті. Цими днями жінка відзначила 104 рік від дня народження. Іменинниця народилась в Австро-Угорщині, а своє 100-річчя зустріла в незалежній Україні.

Шостий рік поспіль Василь Петьовка забезпечує майбутніх першокласників шкільним приладдям

Вже шостий рік поспіль напередодні свята Першого дзвоника хлопчики та дівчата Рахівського району (Закарпатська обл.) отримують від народного депутата із групи "Воля народу" Василя Петьовки шкільні ранці з наборами приладдя для письма, трудового навчання, математики та образотворчого мистецтва.

Василь Петьовка закликає недопустити тотальні рубки у лісах Закарпатської області

Народний депутат із групи "Воля народу" Василь Петьовка звернувся із депутатським запитом до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом не допустити тотальні рубки у лісах Закарпатської області та залучити іноземних спеціалістів, які б вивчили стан лісів, розробили систему збереження та визначили об`єми рубок. 

Близько 5000 малозабезпечених закарпатців отримали паски від Василя Петьовки

Щороку, напередодні найбільшого християнського свята, світлого Великодня, ті родини Тячівщини та Рахівщини, які потрапили у складні життєві обставини, від народного депутата із групи "Воля народу" Василя Петьовки до святкового столу отримують запашні паски.

Сторінки

Підписатися на RSS - Петьовка