Петьовка

Більше 200 тисяч гривень передали на підтримку Закарпатської обласної дитячої лікарні

У Мукачеві за підтримки народного депутата України Василя Петьовки (група "Воля народу") пройшов благодійний концерт «Допоможемо дітям разом!». Більше 200 тисяч гривень, зібраних під час благодійного концерту, передали на підтримку Закарпатської обласної дитячої лікарні.

Уряду пропонують відновити фінансування протипаводкових заходів на Закарпатті

Із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана звернувся народний депутат із групи "Воля народу" Василь Петьовка.

Василь Петьовка з робочим візитом відвідав Будапешт

Народний депутат із групи «Воля народу» Василь Петьовка у складі української делегації провів ряд зустрічей у Будапешті. З угорськими колегами він обговорив теми спільної для обох країн інфраструктури, співпраці у сфері економіки та освіти.

Василь Петьовка привітав старожителя Закарпаття

Ілона Бокоч - жителька Білої Церкви, що на Закарпатті. Цими днями жінка відзначила 104 рік від дня народження. Іменинниця народилась в Австро-Угорщині, а своє 100-річчя зустріла в незалежній Україні.

Шостий рік поспіль Василь Петьовка забезпечує майбутніх першокласників шкільним приладдям

Вже шостий рік поспіль напередодні свята Першого дзвоника хлопчики та дівчата Рахівського району (Закарпатська обл.) отримують від народного депутата із групи "Воля народу" Василя Петьовки шкільні ранці з наборами приладдя для письма, трудового навчання, математики та образотворчого мистецтва.

Василь Петьовка закликає недопустити тотальні рубки у лісах Закарпатської області

Народний депутат із групи "Воля народу" Василь Петьовка звернувся із депутатським запитом до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом не допустити тотальні рубки у лісах Закарпатської області та залучити іноземних спеціалістів, які б вивчили стан лісів, розробили систему збереження та визначили об`єми рубок. 

Близько 5000 малозабезпечених закарпатців отримали паски від Василя Петьовки

Щороку, напередодні найбільшого християнського свята, світлого Великодня, ті родини Тячівщини та Рахівщини, які потрапили у складні життєві обставини, від народного депутата із групи "Воля народу" Василя Петьовки до святкового столу отримують запашні паски.

Василь Петьовка подарував необхідну техніку Спілці учасників АТО Рахівщини

Нещодавно ГО «Спілка учасників АТО «Рахівський едельвейс» звернулась до народного депутата Василя Петьовки (група "Воля народу") із проханням допомогти придбати оргтехніку для потреб бійців.  А вже за два тижні помічники-консультанти народного обранця Володимир Федурця та Михайло Штефко передали на потреби Спілки новенькі ноутбук «Lenovo» та лазерний багатофункціональний пристрій 3 в 1 «Canon» (принтер, сканер, ксерокс).

На Закарпатті пройшов завершальний етап "Вифлеємської зірочки"

У середу, 13 січня, завершився цьогорічний конкурс-огляд на краще виконання колядок серед колядницьких груп та вертепів дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл Рахівщини, що на Закарпатті.

Василь Петьовка приєднався до депгрупи "Воля народу"

Народний депутат Василь Петьовка увійшов до складу депутатської групи "Воля народу". Відповідне оголошення на пленарному засіданні зробив голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

"Згідно з поданою заявою та відповідно  до частини  третьої статті  60 Регламенту Верховної Ради України повідомляю  про входження народного депутата  України  Петьовки Василя Васильовича до складу депутатської групи "Воля народу", - заявив спікер.

Таким чином, відсьогодні до складу депгрупи "Воля народу" входить 21 народний обранець.

Підписатися на RSS - Петьовка