Пилипишин

Звіт щодо реалізації спільної ініціативи депутатів ДГ «СЄУ» - «Збережи життя солдату»

«Збережи життя солдату» - спільна ініціатива народних депутатів України фракції «Суверенна європейська Україна». Основне завдання ініціативи - забезпечити наших військових модернізованими засобами персонального захисту задля безпечного виконання завдань під час служби і успішного повернення додому.  Це не перша ініціатива представників "Суверенної європейської України" стосовно допомоги армії.

Віктор Пилипишин вважає, що вибори мають відбутися за мажоритаркою або за відкритими списками

Для якісної зміни роботи та оновлення складу Верховної Ради, вибори до парламенту слід проводити за мажоритарною виборчою системою або ж за відкритими партійними списками. Збереження діючої виборчої системи призведе до змови політичних еліт, яка обернеться проти держави та суспільства. Про це заявив народний депутат із групи «Суверенна європейська Україна» Віктор Пилипишин, повідомляє УНІАН.

Верховній Раді пропонують посилити соціальний захист мобілізованих громадян

Народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" Іван Фурсін і Віктор Пилипишин внесли на розгляд Верховної Ради проект Закону №4319а «Про реструктуризацію кредитних зобов'язань громадян України, мобілізованих до лав Збройних сил України, Національної гвардії та інших військових формувань». 

Віктор Пилипишин запропонував чинним нардепам не балотуватися на перевиборах до Ради

Діючим депутатам Верховної Ради не варто балотуватися на перевиборах до парламенту, вважає нардеп Віктор Пилипишин (група "Суверенна європейська Україна"). Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна". 

Віктор Пилипишин пропонує парламенту розробити "дорожню карту" своїх дій на майбутнє

Верховна Рада повинна розробити "дорожню карту" своїх дій на найближчі три місяці, а не лише витрачати весь час на обговорення теми перевиборів. Про це у програмі "Сьогодні про головне" заявив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Віктор Пилипишин.

Віктор Пилипишин: "До Києва потрібно повернути інвесторів"

Головне завдання нової столичної влади - повернути до Києва інвестора. Про це заявив народний депутат (група "Суверенна європейська Україна") Віктор Пилипишин в ефірі телеканалу ТВі.

"Та команда, яка була в Києві з 2006 року, робила все, щоб інвестор втік. Я пам'ятаю часи, коли інвестори у черзі стояли, щоб зайти у Київ. В 2007-2008 році інвестори столиці тікали у Миколаїв, Донецьк і Львів", - сказав він.

Віктор Пилипишин: "Для виборів ВР потрібно кардинально змінити систему, інакше парламент не зміниться"

Народний депутат Віктор Пилипишин (група "Суверенна європейська Україна") пропонує обирати нову Верховну Раду на два роки, а також обмежити можливість бути народним депутатом не більше двох скликань. Таку думку політик висловив у ефірі телеканалу Рада.

Віктор Пилипишин: "Об'єднання посад голови КМДА і мера Києва не на часі"

Через реформу децентралізації питання об'єднання посад Київського міського голови та очільника КМДА не на часі. Про це в ефірі ТВі заявив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Віктор Пилипишин.

Віктор Пилипишин: "Якщо є підстави, забороною КПУ має зайнятись Мінюст і Генпрокуратура"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Віктор Пилипишин вважає, що якщо існують підстави для заборони КПУ, то цим має займатися Мінюст і Генпрокуратура, а не політики. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112.

"Я категорично проти заборони якоїсь політичної сили. Але в той же час, якщо ми говоримо про КПУ, то ви можете собі представити, щоб комуністична партія Росії виступала б за те, що чужі війська увійшли на територію РФ? Скільки б ця партія в Росії б проіснувала? Коли ми говоримо про демократію, то навіть в демократії є певні межі", - зауважив політик.

Віктор Пилипишин: "Автомати нічого не вирішать, ми будемо змушені сісти за переговорний стіл"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Віктор Пилипишин переконаний у необхідності налагодження широкого діалогу для подолання кризи. Про це він заявив у програмі "Сьогодні про головне" на ТВі.

За його словами, нині влада запізнюється з реакцією на виклики. "Почали запізнюватись з кінця лютого. Я впевнений в тому, що якби в кінці лютого - на початку березня були жорстко задіяні і правоохоронні органи, і спецвійська відносно цих сепаратистів і заколотників, то це не отримало б поширення", - вважає він. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Пилипишин