Пономарьов

«Воля народу» очікує від регламентного комітету ВР адекватного рішення щодо ситуації з Олександром Пономарьовим

Голова депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко заявив, що очікує від регламентного комітету ВР адекватного рішення стосовно подання від Генпрокуратури зняти депутатську недоторканність з представника групи Олександра Пономарьова. На думку лідера групи, відносно його колеги була застосована провокація, яку він категорично засуджує. 

У ВР хочуть в Конституції закріпити фермерство як основу аграрного устрою України

На розгляд Верховної Ради подано законопроект «Про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств», авторами якого є 174 народних обранця. Зокрема, від депутатської групи «Воля народу» співініціаторами виступили Ярослав Москаленко, Степан Івахів, Володимир Литвин, Сергій Лабазюк, Володимир Бандуров, Євген Рибчинський, Ігор Молоток, Олександр Пономарьов, Олександр Фельдман і Сергій Шахов.

Олександр Пономарьов ініціював у Бердянську офіційну фан-зону до Євро-2016 на березі моря

Вперше у Бердянську (Запорізька область) до футбольного чемпіонату Євро-2016 відкриють офіційну фан-зону.  Ініціаторами даного проекту стали народний депутат із групи "Воля народу" Олександр Пономарьов і міський голова Володимир Чепурний. Вони впевнені, що даний захід буде цікавим і для бердянців, і також зможе залучити в місто ще більше відпочиваючих.

«Воля народу» ініціює підвищення зарплат педагогічним та медичним працівникам

Народними депутатами – членами групи «Воля народу» ініційовано законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення мінімумів місячного доходу педагогічним та медичним працівникам. Авторами проекту, покликаного підвищити заробітні плати педагогів та медиків, стали народні депутати Володимир Бандуров, Ігор Молоток, Степан Івахів, Олександр Пономарьов та Сергій Мартиняк. 

Олександр Пономарьов придбав лікарям-волонтерам автомобіль

Народний депутат України, член групи «Воля народу» Олександр Пономарьов вручив керівникам громадської організації «Дитинство в долонях» легковий автомобіль «Рено». Організація, до складу якої входять лікарі з Бердянська, надає медичну допомогу дітям, що проживають в так званій «сірій зоні» і безпосередньо в районах проведення АТО.

Народні депутати із групи "Воля народу" проголосували за недовіру уряду

Низка народних депутатів із групи "Воля народу" звернулась до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана із вимогою зарахувати їхні голоси за проект постанови про відповідальність уряду (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України).

Депутатська група "Воля народу" ініціює збільшення прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати

Депутатська група "Воля народу" пропонує збільшити рівень мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму у наступному році на суму не менше за прогнозований рівень інфляції у 2014-2015 роках. Відповідний проект постанови №1304 зареєстровано 9 грудня у Верховній Раді.

Підписатися на RSS - Пономарьов