Развадовський

За результатами звернень до Віктора Развадовського діти Житомирщини отримали п'ять дитячих майданчиків

За результатами звернень до депутата від групи «Воля народу» Віктора Разводовського дитячі навчальні заклади Житомирщини отримали нові ігрові майданчики.

Віктор Развадовський привітав аграріїв Житомирщини

Представник депутатської групи "Воля народу" Віктор Развадовський привітав з професійним святом працівників сільського господарства та переробної промисловості Житомирщини.

Чергові мільйони субвенцій за клопотаннями Віктора Развадовського надійшли до Житомирщини

Приємною подією для жителів Житомирського, Любарського, Романівського та Чуднівського районів Житомирщини стало чергове надходження до їх бюджетів з державної казни мільйонних субвенцій на вирішення проблемних питань. Подбав про це народний обранець, представник депутатської групи "Воля народу" Віктор Развадовський.

СПРОСТУВАННЯ: Віктор Развадовський продовжує перебувати у складі депгрупи "Воля народу"

Народний депутат України Віктор Развадовський не планує виходити зі складу депутатської групи "Воля народу". Таким чином політик спростував недостовірну інформацію, розповсюджену у низці видань.

За його словами, розміщена у ЗМІ інформація не відповідає дійсності. "Я не планував, і не планую виходити із "Волі народу", - заявив Развадовський. 

Народний обранець просить журналістів не розміщувати неправдиві новини та на майбутнє перевіряти факти із першоджерел.  

Віктор Развадовський: "Без сучасної армії з гідним соціальним захистом військових побудувати успішну Україну нереально"

На території Новогуйвинської селищної ради, що на Житомирщині, дислокується біля десятка військових частин та ДП "Житомирський бронетанковий завод". Тут практично кожен другий військовослужбовець є учасником АТО. Саме сюди у День захисника України до колишнього військового містечка Озерне прибув народний депутат із групи «Воля народу» Віктор Развадовський.

Парламентарій запевнив, що і надалі, наскільки вистачить здоров'я та можливостей, буде добросовісно виконувати взяті перед людьми і Батьківщиною зобов'язання.

У Житомирі стартувала фотовиставка "Сповідь про війну"

Представники ветеранських організацій Житомирщини спільно з працівниками 25 гарнізонного будинку офіцерів оформили пересувну фотовиставку "Сповідь про війну", приуроченої героїчним захисникам правопорядку та територіальної цілісності України на сході нашої країни – воїнам АТО.

Частину світлин для виставки надав учасник боїв у Донецькому аеропорту, кіборг Валерій Логінов (позивний - "Аскольд").

133 дитячих садочки отримали від Віктора Развадовського багатофукціональні пристрої "Canon"

Народний депутат України, представник групи "Воля народу" Віктор Развадовський привітав вихователів і всіх дошкільних працівників з їх професійним святом, яке вп'яте 27 вересня святкує Україна. Парламентарій передав кожному дошкільному навчальному закладу свого виборчого округу 133 багатофункціональні пристрої "Canon" - щоб у них було на чому сканувати, ксерокопіювати та друкувати роздаткові розвивально-пізнавальні матеріали для малечі.

Лист миру житомирських школярів став окрасою сесійної зали Верховної Ради

Народний депутат із групи "Воля народу" Віктор Развадовський розмістив в приміщенні сесійної зали Верховної Ради лист миру від учнів Сінгурівської школи з Житомирщини.

З нагоди Дня миру вихованці Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели флешмоб з дитячими малюнками та плакатом про мир і дружбу, різнобарвними повітряними кульками, синьо-жовтими прапорцями та власноруч вирощеними квітами.

На Житомирщині розширюється мережа ДНЗ

Напередодні  Дня вихователя і всіх дошкільних працівників у Левкові, що неподалік Житомира, після реконструкції відкрив для малечі двері власного приміщення дошкільний навчальний заклад "Золотий ключик". До цього він функціонував на базі Левківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Коли розпочинався цей проект, бюджет сільської ради складав біля мільйона гривень, а вартість будівельних робіт згідно з проектно-кошторисною документацією була врази більшою. Попри це, завдяки спільним зусиллям бізнесу, громади та сільської ради будівництво вдалося успішно завершити.

Віктор Развадовський допоміг відновити діяльність дитячого садочку

Минулого тижня після багаторічної перерви відновив функціонування дошкільний навчальний заклад колишнього Військового містечка №115 Березівської територіальної громади, що на Житомирщині.

Сторінки

Підписатися на RSS - Развадовський