Рибчинський

Україна має боротися за свою демографію – Євген Рибчинський

Українська держава повинна працювати на консолідацію світового українства, переконаний народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

«Всі країни світу боряться за демографію крім України» - зазначив він в ефірі “4 каналу”.  Як приклад, політик навів успішний досвід Польщі щодо видачі Карти поляка.

Народний депутат висловив побоювання, що коли у 2020 році відбудеться наступний Всеукраїнський перепис населення, то з’ясується, що в нашій державі залишилося 30 мільйонів осіб.

Народний депутат має бути недоторканним тільки під час пленарного тижня – Євген Рибчинський

Законопроект, що дозволяє відмінити депутатську недоторканність, потрібно було приймати ще у 2014 році. В цьому переконаний народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

“Недоторканність – це те, що обіцяли ми. Обіцяв президент на самому початку у 2014 році. Потрібно було відразу прийти в зал і за це проголосувати. Я на цьому наголошував з першого дня. І спокійно зніму із себе недоторканність у тому ж числі”, – сказав політик в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

«Воля народу» наполягає терміново прийняти мораторій на відключення населення від компослуг в опалювальний період

Депутатська група «Воля народу» оголосить бойкот і не буде брати участі у пленарних засіданнях, якщо проект постанови 8108 про встановлення тимчасового мораторію на відключення населення від компослуг під час опалювального періоду й надалі буде ігноруватися профільним парламентським Комітетом. Про це заявив представник групи, народний депутат Євген Рибчинський під час засідання погоджувальної ради. 

Крім вільного ринку інформації нічого більше не працює - Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що сьогодні Міністерство інформаційної політики не справляється зі своїми функціональними обов’язками.

“Уже третій рік вимагаю звіту від Міністерства інформаційної політики. Крім ботів у них нічого немає по факту. І результатів у цій гібридній війні із РФ теж немає”, – заявив він в ефірі одного з телеканалів. 

Євген Рибчинський має сумнів у зацікавленості офіційного Мінську щодо мирних переговорів стосовно Донбасу

Події на полях ООН показали, наскільки недоцільно продовжувати вести перемовини щодо Донбасу у столиці Білорусі. Про це розповів народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “ZIK”.

“На включення до порядку денного Генасамблеї поставили питання Донбасу. Коли пішло голосування, як не дивно, не проголосувала не тільки Росія, а й Білорусь і ще 12 країн. І тут інше питання – ми проводимо наші переговори у Мінську, який не голосує щодо проведення переговорів по Донбасу”, – зазначив політик. 

Пролонгація закону про особливий статус Донбасу допоможе у питанні тиску на Росію - Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (група «Воля народу») вважає, що Верховна Рада має ініціювати такі законодавчі зміни, які пришвидшать завершення збройного протистояння на Сході: «Найкращим захистом буде припинення шляхом перемоги у цій війні. Ми маємо зробити все належне, аби збройний конфлікт на Донбасі пішов на завершення».

Система відповідальності за водіння у нетверезому стані має бути більш жорсткою – Євген Рибчинський

Законопроект про посилення покарання за водіння в нетверезому стані, прийнятий Верховною Радою у першому читанні, має стати початком створення в Україні жорсткої системи відповідальності за пияцтво за кермом. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

Дії «Укрпошти» розвалюють систему доставки преси до читачів та несуть загрозу національній інформаційній безпеці – «Воля народу»

Політика «Укрпошти» із закриття у сільській місцевості поштових відділень призвела до фактичного знищення дистрибуції українських періодичних видань. На цьому наголосив представник групи «Воля народу», народний депутат Євген Рибчинський під час погоджувальної ради.

«Воля народу» вимагає зберегти мораторій на експорт лісу-кругляку

Умови виділення нашій державі 1 мільярду євро макрофінансової допомоги згідно з рішенням Ради ЄС до цього часу невідомі й можуть нести ризики для національних інтересів України. Про це на погоджувальній раді у парламенті заявив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

Євген Рибчинський вважає невідкладним обов’язком Верховної Ради прийняти закон про мову

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав колег розглянути найближчим часом і нарешті прийняти закон про українську мову задля зміцнення і захисту національніх інтересів.

Як приклад політик провів аналогію із сусідньою Польщею, сейм якої майже 20 років тому ухвалив свій мовний закон, що зміцнило польську самобутність: “Польща сьогодні розмовляє польською, а Україна майже на 40% говорить і співає мовою окупанта”.

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський