Рибчинський

Продовження воєнного стану залежить тільки від дій Росії – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) переконаний у доцільності введення воєнного стану, наслідки якого можна відчути за кілька тижнів. Про це він заявив в ефірі телеканалу “ZIK”.

“Я абсолютно переконаний у доцільності цього стану починаючи з 2014 року. Парламент продемонстрував свідомість, проголосувавши за поданий президентом указ”, – переконаний політик. 

Парламентарій позитивно відзначає те, як українці сприйняли введення воєнного стану.

Євген Рибчинський: «Під час воєнного стану першочергово мають розглядатися питання національної безпеки та оборони»

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) переконаний, що з огляду на останні події, першочергово на порядку денному мають розглядатися питання національної безпеки та оборони. 

“Під час воєнного стану першочергово мають розглядатися питання національної безпеки та оборони. Саме тому доцільно перенести відповідний блок з п’яти питань з четверга на вівторок”, – запропонував він під час погоджувальної ради.

Протести “євробляхерів” є закономірною реакцією на тривалу бездіяльність влади – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що протести і вимоги водіїв машин на єврономерах цілком логічні, оскільки влада тривалий час ігнорувала їх.

“Люди передусім мають право на висловлення своєї думки. Мабуть, і за це ми також стояли на Майдані. А те, чого вони вимагають – це реакція на бездіяльність, яку вів уряд протягом року. Вони ж давно вже щось вимагали”, – зазначив він в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

Справою по Смілі мали б розбиратися правоохоронні органи – Євген Рибчинський

Зривом опалювального сезону в Смілі мали б розбиратися правоохоронні органи. У цьому переконаний народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

“Чи правильно поступає президент (вказівкою відкрити газ, - ред.)? Президент поступив правильно. Навіть якщо це не передбачено його повноваженнями безпосередньо, він правильно захищає свій народ від холоду. Чи правильно поступає мер Сміли? В принципі він поступає правильно. Хто поступає неправильно – у мене великі претензії до наших правоохоронних органів”, – зазначив політик. 

Євген Рибчинський взяв участь у засіданні ТСК щодо справи Катерини Гандзюк

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) взяв участь у роботі другого засідання тимчасової слідчої комісії щодо вбивства Катерини Гандзюк, а також нападів на інших активістів. 

«Повноваження ТСК дуже обмежені, але це краще, ніж нічого. Я вірю у роботу цієї ТСК значно більше, ніж у роботу ГПУ, СБУ і МВС разом взятих», – прокоментував політик свою участь у роботі ТСК на сторінці у соцмережі.

Ситуації з відсутністю опалення у населених пунктах можна було запобігти – Євген Рибчинський

Ситуації, коли досі місто Сміла та деякі інші населені пункти країни залишаються без тепла, можна було запобігти. якби уряд дослухався до звернень від парламентарів і були прийняті відповідні постанови у Верховній Раді. Зокрема, мова йде про мораторій на відключення населення від компослуг під час опалювального періоду (проект постанови 8108 за авторства народного депутата Ярослава Москаленка, зареєстрованого ще у березні). Так прокоментував введення надзвичайного стану у Смілі народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

Євген Рибчинський вимагає пришвидшити роботу над законом про українську мову, прийнятого за основу

Верховна Рада має докласти зусиль, аби доопрацювати до другого читання закон про українську мову. На цьому наполягає народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

“Ми ухвалили у першому читанні законопроект 5670-д про забезпечення функціонування мови як державної. Наразі ведеться активна робота над його доопрацюванням. Особисто я вніс більше ста правок”, - заявив він на засіданні Погоджувальної ради. 

Світ уникає юридичного визнання присутності російських військ на Донбасі – Євген Рибчинський

Міжнародна спільнота прекрасно бачить російські війська на Донбасі, але уникає визнати це юридично. У цьому переконаний народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

“Це – велика політика. Усі бачать присутність Росії. Просто дуже невигідно бачити її де-юре. Визнати її – значить фактично створити глобальний конфлікт. Навіть світовий. Ніхто не наважиться проти ядерної держави на такий конфлікт”, – пояснив він в ефірі телеканалу “ZIK”.

Санкції з РФ найближчим часом зняті не будуть - Євген Рибчинський

Від анонсованої за кілька тижнів зустрічі президентів США та РФ не слід очікувати послаблення або відміни санкцій. Навпаки, Росія намагатиметься вирішити свої матеріальні питання. У цьому переконаний народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

Україна має боротися за свою демографію – Євген Рибчинський

Українська держава повинна працювати на консолідацію світового українства, переконаний народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

«Всі країни світу боряться за демографію крім України» - зазначив він в ефірі “4 каналу”.  Як приклад, політик навів успішний досвід Польщі щодо видачі Карти поляка.

Народний депутат висловив побоювання, що коли у 2020 році відбудеться наступний Всеукраїнський перепис населення, то з’ясується, що в нашій державі залишилося 30 мільйонів осіб.

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський