Рибчинський

Євген Рибчинський пропонує підвищити рівень захисту авторських прав в Україні

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) пропонує внести зміни до закону “Про авторське право і суміжні права” в частині діяльності організацій колективного управління. На думку автора це допоможе ліквідувати прогалини у законодавстві, захистивши авторські та суміжні права. Відповідний законопроект подано на розгляд до Верховної Ради. 

Громадянство напрокат неприпустиме - Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) стверджує, що історія знає багато випадків надання і позбавленя громадянства. “У нашому випадку це виглядає розчаруванням – голова держави використав свої інструменти, як міг і хотів”, – заявив парламентар в ефірі телеканалу “News One”.

Рівень мінімальної пенсії треба підняти до рівня мінімальної зарплати – Євген Рибчинський

Депутатська група «Воля народу» закликає усі депутатські фракції провести детальний розгляд законопроектів, що стосуються пенсійної реформи. Про це, виступаючи у Верховній Раді, заявив народний депутат від «Волі народу» Євген Рибчинський. 

Україні потрібно створювати нову систему безпеки – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає нещодавній вибух автівки представника українських спецслужб демонстрацією системної прогалини у забезпеченні їх безпеки. 

“Вбивством українських високопоставлених спецслужбовців, нас ткнули носом у бездіяльність наших спецслужб. Нам це фактично продемонстрували, використавши найпримітивнішу зброю – вибухівку”, – сказав політик в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Євген Рибчинський не виключає можливості нових кібератак на Україну в майбутньому

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) пов’язує нещодавну кібератаку з Росією і не виключає можливості, що вона може ще неодноразово повторюватися.

“Що стосується кібератаки – на мою думку, наш східний сусід використовує свої знання нашої інфраструктури, запускаючи нам “жучка”. Та сама програма “1С”.  Завдяки їй, росіяни знали всю бухгалтерію країни”, – сказав парламентар в ефірі телеканалу “ZIK”. 

“Насправді, це була проба пера. Думаю, що справжні атаки будуть і далі”, – додав він. 

Сама людина має вибирати собі пенсійну програму – Євген Рибчинський

Держава не має бути єдиним монополістом у сфері пенсійного забезпечення. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» заявив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

«Не повинно бути єдиної пенсійної служби, тим більше державної. Тому що складається ситуація, що фактично держава позичає у ще молодих людей гроші, позичає 35 років поспіль, а потім потихеньку віддає. Це негуманно, це суспільна маніпуляція. Треба прийняти закон, який би передбачав передусім свободу людини вибирати собі пенсійне забезпечення», – зазначив він.

Процедура відкликання змусить народного депутата працювати гідно – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що механізм відкликання народного обранця мотивуватиме парламентаріїв до роботи. 

“Інша справа, як їх змусити працювати. Вони будуть відповідальні тоді, коли знатимуть про можливість покарання. Під цим я маю на увазі позбавлення мандата або звільнення з посади. Це буде мотивацією для людини працювати. Причому працювати гідно”, – заявив політик на телеканалі Zik.

Євген Рибчинський вимагає створити міністерство у справах ветеранів

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа «Воля народу») наголошує на необхідності створення Міністерства у справах ветеранів і їхніх сімей. «Сьогодні, аби ветеран АТО отримав усе належне, він повинен відбігати кабінети трьох міністерств: оборони, охорони здоров'я і соцполітики. Це фактично перемога бюрократії над справедливістю», – вважає парламентар. 

Євген Рибчинський пропонує створити моніторингову службу, що має виявляти порушення під час мовлення

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) на пленарному засіданні Верховної Ради, вніс пропозицію створити моніторингову службу, що має виявляти порушення законодавства під час мовлення. 

 “Я пропоную створити моніторингову службу, яка б перевіряла в рекламних блоках радіостанцій не лише про що йдеться у реєстрових реквізитах. А й кількість україномовної музики в ефірі і всіх інших норм, які ми приймаємо тут у вигляді законів”, – заявив він під час виступу. 

Євген Рибчинський розкритикував стан інформаційної політики України

Інформаційна політика України як держави на сьогоднішній день є нульовою. Таке переконання висловив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський, виступаючи у Верховній Раді.

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський