Рибчинський

Євген Рибчинський закликає парламент на наступному пленарному тижні прийняти законопроект про ефективне управління авторськими правами

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) переконаний в необхідності прийняття узгодженого законопроекту 7466 про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і суміжних прав. Про це він заявив на пленарному засіданні в четвер.

Євген Рибчинський назвав головні мотивації артистів йти до політики

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) серйозно сприймає появу артистів на політичній арені. “Є світовий досвід, який показує, що деякі артисти стають досить вдалими президентами. Але водночас треба бути об’єктивними – кожен президент представляє чиїсь інтереси”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Євген Рибчинський з колегами ініціює посилення соцзахисту учасників АТО, Революції Гідності та постраждалих на війні дітей

На розгляд парламенту надійшов проект закону №8201 про внесення змін до законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб. Співавтором документу став народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа «Воля народу»).

“Воля народу” просить Прем’єр-міністра взяти під особистий контроль своєчасні виплати нагород паралімпійців

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) звернувся до прем’єр-міністра з проханням взяти під особистий контроль питання своєчасних виплат нагород українським паралімпійцям. 

“Воля народу” наполягає на виході України зі складу СНД

З відповідною заявою до спікера звернувся представник групи “Воля народу”, народний депутат Євген Рибчинський. “Ми просимо негайно внести до зали і прийняти постанову про припинення участі України у цьому імперському проекті”, – заявив політик під час виступу на пленарному засіданні.

Він нагадав, як у березні 2014 року на засіданні РНБО було анонсовано початок виходу України із СНД: “Ми всі раділи і сподівалися, що зрештою це ярмо з себе скинемо. Але минуло чотири роки, а віз і нині там. Ми досі залишаємося членами структури, де головує країна-агресор, окупант і вбивця”. 

«Воля народу» закликає справедливо підійти до перерахунку пенсій для всіх груп пенсіонерів

Депутатська група "Воля народу" вимагає від влади подати до парламенту зміни до пенсійної реформи, які б виправили всі помилки минулорічного перерахунку пенсій. Про це на погоджувальній раді заявив представник групи, народний депутат Євген Рибчинський.

"Ми хочемо бачити у парламенті зміни до пенсійної реформи, заявлені нещодавно. Адже 3 мільйони пенсіонерів, які працювали все життя і мають вагомий стаж, отримали мізерні, просто образливі надбавки. У багатьох пенсіонерів ці надбавки просто з’їла інфляція", - заявив він.

Євген Рибчинський з колегами ініціюють створення Міністерства у справах ветеранів

На розгляд Верховної Ради подано проект постанови, що ініціює створення Міністерства України у справах ветеранів. Співавтором документу є народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

Парламентарі пропонують на базі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО створити Міністерство України у справах ветеранів. Установа має стати центральним органом виконавчої влади, забезпечувати і реалізовувати державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни. 

Українець має зажити в Україні краще, ніж за кордоном – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що соціальна несправедливість виштовхує мільйони українців за кордон. Про це він заявив під час свого виступу на засіданні Верховної Ради.

“За кордоном працюють 10 млн українців і процес трудової міграції триває. Чи не ми з вами відповідальні за життя нашого народу? Сенс в чому, що ми критикуємо владу? Адже ми з вами і є влада. Хіба не нас обрав народ, який оцінює нашу роботу незадовільно? Ми явно щось не те робимо, якщо народ за стінами парламенту зубожіє, а не примножує свої статки”, – обурювався політик. 

«Воля народу» закликає парламент в наступному році прийняти закони про антикорупційний суд і ринок землі

На засіданні Погоджувальної ради представник депутатської групи «Воля народу» Євген Рибчинський закликав Верховну Раду не збавляти темп роботи, взятий у цьому році.

Cвяткування 25 грудня поряд із 7 січня сприятиме єднанню і порозумінню - Євген Рибчинський

Під час пленарного засідання Верховної Ради народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав колег підтримати законопроект 5496 “Про внесення змін до закону “Про працю” щодо святкових неробочих днів” стосовно 25 грудня. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський