Рибчинський

“Воля народу” підтримала перейменування Дніпропетровської області у Січеславську

Верховна Рада, у тому числі депутатьска група “Воля народу”, підтримала включення до порядку денного десятої сесії законопроекту про внесення змін до статті 133 Конституції України щодо перейменування Дніпропетровської області у Січеславську і направлення його до Конституційного Суду. Рішення було прийнято 240 голосами.

“Депутатська група “Воля народу” однозначно проти Дніпропетровської назви. Бо Григорій Петровський був катом українського народу”, – пояснив позицію групи народний депутат Євген Рибчинський. 

Євген Рибчинський: Уже немає такої політичної корупції, як раніше

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) зазначає, що такої політичної корупції, як була раніше, зараз немає. Вона перейшла на інший рівень – від конвертів до домовленостей. Про це він заявив в ефірі телеканалу “ZIK”.

“За чотири роки в парламенті я не бачив жодного конверта: щоб роздавали за голосування чи щось інше, ні. Принаймні наразі зовсім інші моменти домовленостей з фракціями, групами і т.д. Такої політичної корупції, яка була в шостому-сьомому скликанні, вже немає”, – переконаний він.

Для вдосконалення системи соцзахисту може з’явитися Єдиний реєстр ветеранів війни

Народні депутати пропонують створити Реєстр ветеранів війни, аби автоматизувати процес надання їм соціальних гарантій. Відповідний проект про внесення змін до закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни зареєстрований у парламенті. Серед авторів народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

Створення єдиної помісної православної церкви означає внутрішню свободу для українського суспільства – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) стверджує, що створення єдиної помісної православної церкви означає внутрішню свободу для кожного українця та суспільства взагалі. 

“Це передусім внутрішня свобода. Бо неможливо мати вільну державу, не маючи внутрішньої свободи. Більш того, цей Томос ми мали одержати 28 років тому, коли отримали незалежність. Більшість країн мають свої церкви від часу своєї незалежності”, – зазначив він в ефірі телеканалу “Politeka”. 

Євген Рибчинський закликав уберегти Верховну Раду від політичного клінчу в передвиборчий період

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав не допустити, щоб передвиборча боротьба затьмарила роботу Верховної Ради. Про це він заявив на Погоджувальній раді. 

Євген Рибчинський наполягає на прийнятті у другому читанні законопроекту про функціонування української мови

На погоджувальній раді народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав прийняти у другому читанні законопроект 5670-д про функціонування української мови, аргументуючи це тим, що документ доопрацьований і на часі доцільність його прийняття.

Об’єднання українських церков символізує ідеологічну незалежність – Євген Рибчинський

Об’єднання українських церков символізує ідеологічну та ментальну незалежність, без якої Україні було б неможливо досягти справжньої незалежності. Так вважає народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

“Українські церкви об’єдналися. Відбулася не просто історична подія, а епохальна. Тому, що без ідеологічної і ментальної незалежності, іншої незалежності не існує”, – зауважив він під час пленарного засідання Верховної Ради.

Продовження воєнного стану залежить тільки від дій Росії – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) переконаний у доцільності введення воєнного стану, наслідки якого можна відчути за кілька тижнів. Про це він заявив в ефірі телеканалу “ZIK”.

“Я абсолютно переконаний у доцільності цього стану починаючи з 2014 року. Парламент продемонстрував свідомість, проголосувавши за поданий президентом указ”, – переконаний політик. 

Парламентарій позитивно відзначає те, як українці сприйняли введення воєнного стану.

Євген Рибчинський: «Під час воєнного стану першочергово мають розглядатися питання національної безпеки та оборони»

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) переконаний, що з огляду на останні події, першочергово на порядку денному мають розглядатися питання національної безпеки та оборони. 

“Під час воєнного стану першочергово мають розглядатися питання національної безпеки та оборони. Саме тому доцільно перенести відповідний блок з п’яти питань з четверга на вівторок”, – запропонував він під час погоджувальної ради.

Протести “євробляхерів” є закономірною реакцією на тривалу бездіяльність влади – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що протести і вимоги водіїв машин на єврономерах цілком логічні, оскільки влада тривалий час ігнорувала їх.

“Люди передусім мають право на висловлення своєї думки. Мабуть, і за це ми також стояли на Майдані. А те, чого вони вимагають – це реакція на бездіяльність, яку вів уряд протягом року. Вони ж давно вже щось вимагали”, – зазначив він в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський