Рибчинський

Євген Рибчинський з колегами ініціюють створення Міністерства у справах ветеранів

На розгляд Верховної Ради подано проект постанови, що ініціює створення Міністерства України у справах ветеранів. Співавтором документу є народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

Парламентарі пропонують на базі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО створити Міністерство України у справах ветеранів. Установа має стати центральним органом виконавчої влади, забезпечувати і реалізовувати державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни. 

Українець має зажити в Україні краще, ніж за кордоном – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що соціальна несправедливість виштовхує мільйони українців за кордон. Про це він заявив під час свого виступу на засіданні Верховної Ради.

“За кордоном працюють 10 млн українців і процес трудової міграції триває. Чи не ми з вами відповідальні за життя нашого народу? Сенс в чому, що ми критикуємо владу? Адже ми з вами і є влада. Хіба не нас обрав народ, який оцінює нашу роботу незадовільно? Ми явно щось не те робимо, якщо народ за стінами парламенту зубожіє, а не примножує свої статки”, – обурювався політик. 

«Воля народу» закликає парламент в наступному році прийняти закони про антикорупційний суд і ринок землі

На засіданні Погоджувальної ради представник депутатської групи «Воля народу» Євген Рибчинський закликав Верховну Раду не збавляти темп роботи, взятий у цьому році.

Cвяткування 25 грудня поряд із 7 січня сприятиме єднанню і порозумінню - Євген Рибчинський

Під час пленарного засідання Верховної Ради народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав колег підтримати законопроект 5496 “Про внесення змін до закону “Про працю” щодо святкових неробочих днів” стосовно 25 грудня. 

Євген Рибчинський виступає за офіційний вихідний на католицьке Різдво

Пропозиція зробити католицьке Різдво вихідним актуальна як ніколи. Так вважає співавтор відповідного законопроекту 5496 народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

Євген Рибчинський вважає прийняту пенсійну реформу запізнілою індексацією

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) не вважає прийняту пенсійну реформу значним досягненням. “Індексацію уряд – цей і попередній – не провів. Востаннє її робили у 2007 році. За цей час долар зріс з 8 грн до 26 грн. Це збільшення пенсій виглядає, як значне досягнення. А за великим рахунком – це гроші платників податків. Це наші гроші, якими ми платили податками. І пенсіонери давно заслужили на цю індексацію”, – заявив політик в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Судова реформа потребує зміни системи, а не людей – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) запевняє, що у судовій реформі потрібно змінювати систему, а не персоналії. “Не важлива персоналія самого судді. Важливо, як працює система. Адже поки у нас суди на телефонному праві – їм телефонують з високих інстанцій і говорять, яким має бути вирок”, – заявив він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Євген Рибчинський пропонує підвищити рівень захисту авторських прав в Україні

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) пропонує внести зміни до закону “Про авторське право і суміжні права” в частині діяльності організацій колективного управління. На думку автора це допоможе ліквідувати прогалини у законодавстві, захистивши авторські та суміжні права. Відповідний законопроект подано на розгляд до Верховної Ради. 

Громадянство напрокат неприпустиме - Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) стверджує, що історія знає багато випадків надання і позбавленя громадянства. “У нашому випадку це виглядає розчаруванням – голова держави використав свої інструменти, як міг і хотів”, – заявив парламентар в ефірі телеканалу “News One”.

Рівень мінімальної пенсії треба підняти до рівня мінімальної зарплати – Євген Рибчинський

Депутатська група «Воля народу» закликає усі депутатські фракції провести детальний розгляд законопроектів, що стосуються пенсійної реформи. Про це, виступаючи у Верховній Раді, заявив народний депутат від «Волі народу» Євген Рибчинський. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський