Рибчинський

Система відповідальності за водіння у нетверезому стані має бути більш жорсткою – Євген Рибчинський

Законопроект про посилення покарання за водіння в нетверезому стані, прийнятий Верховною Радою у першому читанні, має стати початком створення в Україні жорсткої системи відповідальності за пияцтво за кермом. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

Дії «Укрпошти» розвалюють систему доставки преси до читачів та несуть загрозу національній інформаційній безпеці – «Воля народу»

Політика «Укрпошти» із закриття у сільській місцевості поштових відділень призвела до фактичного знищення дистрибуції українських періодичних видань. На цьому наголосив представник групи «Воля народу», народний депутат Євген Рибчинський під час погоджувальної ради.

«Воля народу» вимагає зберегти мораторій на експорт лісу-кругляку

Умови виділення нашій державі 1 мільярду євро макрофінансової допомоги згідно з рішенням Ради ЄС до цього часу невідомі й можуть нести ризики для національних інтересів України. Про це на погоджувальній раді у парламенті заявив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

Євген Рибчинський вважає невідкладним обов’язком Верховної Ради прийняти закон про мову

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав колег розглянути найближчим часом і нарешті прийняти закон про українську мову задля зміцнення і захисту національніх інтересів.

Як приклад політик провів аналогію із сусідньою Польщею, сейм якої майже 20 років тому ухвалив свій мовний закон, що зміцнило польську самобутність: “Польща сьогодні розмовляє польською, а Україна майже на 40% говорить і співає мовою окупанта”.

Жоден політик не знає, чим закінчиться створення Антикорупційного суду – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) стверджує, що ніхто не може точно знати, чим закінчиться створення Вищого антикорупційного суду  для українських політиків. На його думку, попри всі затримки і відтермінування, потрібно приймати позитивне рішення.

“Тут питання в тому, що політична воля може не все значити. Тому що ніхто не знає, що буде після створення такого суду. Ця невизначеність і лякає всіх”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”.

Євген Рибчинський наполягає на прийнятті закону про українську мову

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) схвально ставиться до ініціатив запровадження екзамену з української мови для бажаючих отримати українське громадянство та оголошення десятиріччя української мови. Але щоб остаточно закрити мовне питання, необхідно прийняти давно готовий відповідний законопроект. 

“Воля народу” закликає максимально оперативно вийти на голосування за Вищий антикорупційний суд – Євген Рибчинський

Рішення про створення Вищого антикорупційного суду потрібно прийняти оперативно. Про це заявив представник депутатської групи «Воля народу»,  народний депутат Євген Рибчинський під час Погоджувальної ради. 

Парламентарі пропонують керувати ВНЗ з елементами корпоративного управління

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 8385, що передбачає комплексні зміни у системі управління закладами вищої освіти. ВНЗ пропонується посилити свою управлінську спроможність та здійснювати діяльність максимально прозоро і більш ефективно. Серед співавторів проекту – народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Ігор Молоток та Євген Рибчинський. 

“Воля народу” відстояла інтереси діячів культури під час прийняття закону 7466 щодо авторських та суміжних прав

Верховна Рада прийняла в цілому закон 7466 щодо управління майновими правами правовласників у сфері авторського і суміжних прав у компромісній редакції, на чому наголошувала депутатська група “Воля народу”. 

В Україні можуть посилити відповідальність для боржників зі сплати аліментів

У парламенті зареєстровано законопроект 8296 щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання. Серед авторів документу - народні депутати групи «Воля народу» Євген Рибчинський, Сергій Шахов, Степан Івахів та Сергій Мартиняк.

Однією з найбільш нагальних проблем у сфері захисту прав дітей є їхнє належне матеріальне забезпечення. Найбільш гостро вона стоїть для тих, хто виховується у неповних сім’ях. Тож автори пропонують удосконалити та узгодити між собою відповідні положення законів. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський