Рибчинський

Амністія капіталів може залучити до України мільярди – Євген Рибчинський

Народний депутат із групи «Воля народу» Євген Рибчинський виступає за проведення амністії капіталів. Про це він заявив на пленарному засіданні під час розгляду законопроекту 6010 про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків.

Закон про депутатську етику стримував би депутатів від бійок та ексцентричних дій – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (група «Воля народу») наголосив на необхідності прийняття закону про депутатську етику. Про це політик заявив в ефірі телеканалу “NewsOne”.

“На жаль, досі немає закону про депутатську етику, який би передбачав покарання за певні дії депутатів. Приміром, я б за бійку позбував мандата”, - сказав він. 

Судова гілка має бути незалежною – Євген Рибчинський

Народний депутат із групи «Воля народу» Євген Рибчинський в ефірі телеканалу UA Перший позитивно оцінив прийняття у першому читанні законопроекту «Про Конституційний суд України». 

«Я вважаю закон цілком справедливим. Його треба було приймати», - сказав політик.

Водночас парламентар зауважив, що одного закону замало для змін у судовій системі. “Та ганебна система, яка існує досі, не може змінитися за один день. Її треба повністю змінити. Взяти світовий досвід із поправкою на українські реалії. Судова гілка має бути незалежною”, - сказав Євген Рибчинський.

У нових геополітичних умовах Україна не має робити кроків назад – Євген Рибчинський

З приходом Трампа світ увійшов у зовсім нову геополітичну еру, на що мають зважати в Україні. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат із групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

За його словами, вибори президента США і майбутні вибори у низці європейських країн можуть привести до несподіваних наслідків. «Ми є одними з гравців на цій великій геополітичній дошці. І так просто виконати, що хоче депутат, група або парламент неможливо. Наше завдання, розуміючи ці всі процеси, не робити жодного кроку назад.  Оце найважливіше» - заявив він.

За останні роки в ЄС погіршилась риторика щодо України – Євген Рибчинський

Народний депутат із групи «Воля народу» Євген Рибчинський вважає, що риторика щодо України з боку ЄС за останні два роки значно погіршилась. Про це політик заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

“Погляньте, як за два роки змінилася риторика. Спочатку нам фактично обіцяли привідкрити двері в ЄС. А наразі йдеться тільки про безвіз, який постійно відтерміновується”, - нагадав депутат.

Євген Рибчинський: «Савченко веде несамостійну гру»

Коментуючи візит Надії Савченко на переговори до Мінську, нардеп від групи “Воля народу” Євген Рибчинський припустив, що хтось таким чином навмисне популяризує її персону. Про це він заявив в ефірі телеканалу “NewsOne”.

“Своїми діями вона демонструє, що Банкова нічого не може вирішити по Мінському процесу, а ніби вона може вирішувати. Савченко веде несамостійну гру. Нею грають! Це однозначно. Ведеться популяризація цієї жінки”, - впевнений нардеп.

Депутати пропонують відзначати Різдво на державному рівні 25 грудня і 7 січня

У ВР зареєстровано законопроект, що пропонує відзначати Різдво на державному рівні не тільки 7 січня, а й 25 грудня. 

Один із авторів проекту закону, представник депутатської групи “Воля народу” Євген Рибчинський на брифінгу у ВР зауважив, що значна кількість віруючих відзначає це свято в інший день, ніж визначений на законодавчому рівні як вихідний. 

Євген Рибчинський: "Не проголосувати за підвищення мінімалки депутати морально не могли"

Представник депутатської групи “Воля народу” Євген Рибчинський вважає, що підхід до соціальної політики в державі потрібно змінювати. Про це він повідомив у ефірі ТРК “Київ”. 

“Чекаємо на підвищення мінімалки до 3200. Уявляєте, двірник буде отримувати так само, як і медик. Я знаю випадки, коли прибиральниці у маєтках отримують набагато більше професури. Вважаю це соціальною проблемою, яку потрібно вирішувати. Але з нашою соціальною політикою в країні дуже важко щось змінити”, - сказав нардеп.

Не вистачає закону про депутатську етику – Євген Рибчинський

“Нам не вистачає закону про депутатську етику. Бо робота ВР перетворилася на цирк”, - вважає народний депутат із групи "Воля народу" Євген Рибчинський, коментуюючи в ефірі телеканалу Еспресо роботу і поведінку депутатів. 

Народний обранець вважає неприпустимими в парламенті такі речі, як голосування за відсутніх колег, бійки, ляпаси, прогули сесій, показові вистави, образи та подібне. Це все, заважає роботі і принижує ВР, як високий державний орган.

Рада знизила пенсійний вік для учасників АТО

Рада визначила категорії військовослужбовців, які претендують на призначення дострокової пенсії після досягнення чоловіками — 55 років, а жінками — 50 років та за наявності страхового стажу мінімум 25 років для чоловіків та 20 років для жінок

Відповідний законопроект № 3252 підтримали 237 народних обранців. Співавтор законопроекту – народний депутат групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський