Рибчинський

Євген Рибчинський вважає невідкладним обов’язком Верховної Ради прийняти закон про мову

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав колег розглянути найближчим часом і нарешті прийняти закон про українську мову задля зміцнення і захисту національніх інтересів.

Як приклад політик провів аналогію із сусідньою Польщею, сейм якої майже 20 років тому ухвалив свій мовний закон, що зміцнило польську самобутність: “Польща сьогодні розмовляє польською, а Україна майже на 40% говорить і співає мовою окупанта”.

Жоден політик не знає, чим закінчиться створення Антикорупційного суду – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) стверджує, що ніхто не може точно знати, чим закінчиться створення Вищого антикорупційного суду  для українських політиків. На його думку, попри всі затримки і відтермінування, потрібно приймати позитивне рішення.

“Тут питання в тому, що політична воля може не все значити. Тому що ніхто не знає, що буде після створення такого суду. Ця невизначеність і лякає всіх”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”.

Євген Рибчинський наполягає на прийнятті закону про українську мову

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) схвально ставиться до ініціатив запровадження екзамену з української мови для бажаючих отримати українське громадянство та оголошення десятиріччя української мови. Але щоб остаточно закрити мовне питання, необхідно прийняти давно готовий відповідний законопроект. 

“Воля народу” закликає максимально оперативно вийти на голосування за Вищий антикорупційний суд – Євген Рибчинський

Рішення про створення Вищого антикорупційного суду потрібно прийняти оперативно. Про це заявив представник депутатської групи «Воля народу»,  народний депутат Євген Рибчинський під час Погоджувальної ради. 

Парламентарі пропонують керувати ВНЗ з елементами корпоративного управління

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 8385, що передбачає комплексні зміни у системі управління закладами вищої освіти. ВНЗ пропонується посилити свою управлінську спроможність та здійснювати діяльність максимально прозоро і більш ефективно. Серед співавторів проекту – народні депутати групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, Ігор Молоток та Євген Рибчинський. 

“Воля народу” відстояла інтереси діячів культури під час прийняття закону 7466 щодо авторських та суміжних прав

Верховна Рада прийняла в цілому закон 7466 щодо управління майновими правами правовласників у сфері авторського і суміжних прав у компромісній редакції, на чому наголошувала депутатська група “Воля народу”. 

В Україні можуть посилити відповідальність для боржників зі сплати аліментів

У парламенті зареєстровано законопроект 8296 щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання. Серед авторів документу - народні депутати групи «Воля народу» Євген Рибчинський, Сергій Шахов, Степан Івахів та Сергій Мартиняк.

Однією з найбільш нагальних проблем у сфері захисту прав дітей є їхнє належне матеріальне забезпечення. Найбільш гостро вона стоїть для тих, хто виховується у неповних сім’ях. Тож автори пропонують удосконалити та узгодити між собою відповідні положення законів. 

У Верховній Раді закликають посилити соціальну підтримку чорнобильців

У парламенті зареєстровано проект 8308, яким пропонується внести зміни до закону «Про статус і соціальний  захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» задля підтримки постраждалих осіб та їх сімей. Співавторами документу є народні депутати із групи "Воля народу" Олександр Супруненко та Євген Рибчинський.

Парламентарі пропонують боротися з “чорними археологами”

До Верховної Ради надійшов проект закону 8314, яким пропонується протидіяти “чорній археології” – нелегальному вилученню об’єктів археологічної спадщини. Одним із співаторів документу став народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

Євген Рибчинський закликає парламент на наступному пленарному тижні прийняти законопроект про ефективне управління авторськими правами

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) переконаний в необхідності прийняття узгодженого законопроекту 7466 про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і суміжних прав. Про це він заявив на пленарному засіданні в четвер.

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський