Рибчинський

Cвяткування 25 грудня поряд із 7 січня сприятиме єднанню і порозумінню - Євген Рибчинський

Під час пленарного засідання Верховної Ради народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав колег підтримати законопроект 5496 “Про внесення змін до закону “Про працю” щодо святкових неробочих днів” стосовно 25 грудня. 

Євген Рибчинський виступає за офіційний вихідний на католицьке Різдво

Пропозиція зробити католицьке Різдво вихідним актуальна як ніколи. Так вважає співавтор відповідного законопроекту 5496 народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

Євген Рибчинський вважає прийняту пенсійну реформу запізнілою індексацією

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) не вважає прийняту пенсійну реформу значним досягненням. “Індексацію уряд – цей і попередній – не провів. Востаннє її робили у 2007 році. За цей час долар зріс з 8 грн до 26 грн. Це збільшення пенсій виглядає, як значне досягнення. А за великим рахунком – це гроші платників податків. Це наші гроші, якими ми платили податками. І пенсіонери давно заслужили на цю індексацію”, – заявив політик в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Судова реформа потребує зміни системи, а не людей – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) запевняє, що у судовій реформі потрібно змінювати систему, а не персоналії. “Не важлива персоналія самого судді. Важливо, як працює система. Адже поки у нас суди на телефонному праві – їм телефонують з високих інстанцій і говорять, яким має бути вирок”, – заявив він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Євген Рибчинський пропонує підвищити рівень захисту авторських прав в Україні

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) пропонує внести зміни до закону “Про авторське право і суміжні права” в частині діяльності організацій колективного управління. На думку автора це допоможе ліквідувати прогалини у законодавстві, захистивши авторські та суміжні права. Відповідний законопроект подано на розгляд до Верховної Ради. 

Громадянство напрокат неприпустиме - Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) стверджує, що історія знає багато випадків надання і позбавленя громадянства. “У нашому випадку це виглядає розчаруванням – голова держави використав свої інструменти, як міг і хотів”, – заявив парламентар в ефірі телеканалу “News One”.

Рівень мінімальної пенсії треба підняти до рівня мінімальної зарплати – Євген Рибчинський

Депутатська група «Воля народу» закликає усі депутатські фракції провести детальний розгляд законопроектів, що стосуються пенсійної реформи. Про це, виступаючи у Верховній Раді, заявив народний депутат від «Волі народу» Євген Рибчинський. 

Україні потрібно створювати нову систему безпеки – Євген Рибчинський

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає нещодавній вибух автівки представника українських спецслужб демонстрацією системної прогалини у забезпеченні їх безпеки. 

“Вбивством українських високопоставлених спецслужбовців, нас ткнули носом у бездіяльність наших спецслужб. Нам це фактично продемонстрували, використавши найпримітивнішу зброю – вибухівку”, – сказав політик в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Євген Рибчинський не виключає можливості нових кібератак на Україну в майбутньому

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) пов’язує нещодавну кібератаку з Росією і не виключає можливості, що вона може ще неодноразово повторюватися.

“Що стосується кібератаки – на мою думку, наш східний сусід використовує свої знання нашої інфраструктури, запускаючи нам “жучка”. Та сама програма “1С”.  Завдяки їй, росіяни знали всю бухгалтерію країни”, – сказав парламентар в ефірі телеканалу “ZIK”. 

“Насправді, це була проба пера. Думаю, що справжні атаки будуть і далі”, – додав він. 

Сама людина має вибирати собі пенсійну програму – Євген Рибчинський

Держава не має бути єдиним монополістом у сфері пенсійного забезпечення. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» заявив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

«Не повинно бути єдиної пенсійної служби, тим більше державної. Тому що складається ситуація, що фактично держава позичає у ще молодих людей гроші, позичає 35 років поспіль, а потім потихеньку віддає. Це негуманно, це суспільна маніпуляція. Треба прийняти закон, який би передбачав передусім свободу людини вибирати собі пенсійне забезпечення», – зазначив він.

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський