Рибчинський

"Воля народу" закликала парламент зосередитись на прийнятті законів, що забезпечать економічне зростання

У парламенту нинішнього скликання залишилося всього п’ять пленарних тижнів. Отже, їх потрібно провести максимально результативно, включивши до порядку денного першочергові питання. На цьому наголосив народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) під час свого виступу на засіданні Погоджувальної ради. 

Євген Рибчинський закликав відкликати більшість правок з проекту Виборчого кодексу

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав відкликати більшість правок з проекту Виборчого кодексу для того, аби якнайшвидше розглянути ініціативу в другому читанні.

“У політичній “гарячці” на минулому тижні ми ”провалили” закриті списки. Це б насправді відкинуло країну мінімум на десятиріччя назад. Але проголосовані нами у першому читанні відкриті виборчі списки можуть так і не дочекатися свого прийняття”, – зауважив він на засіданні Погоджувальної ради. 

Одна політична помилка може коштувати втрати самої державності - Євген Рибчинський

Депутатська група «Воля народу» застерігає не допустити зміни зовнішньополітичного курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію. Про це під час Погоджувальної ради заявив народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

Верховна Рада має консолідовано проголосувати за дату інавгурації Президента і працювати далі – Воля народу

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що не потрібно створювати штучний ажіотаж навколо дати інавгурації нового президента, а якомога скоріше призначити її. 

У Лозанні триває Діалог Моне

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко та народний депутат Євген Рибчинський продовжують перебувати у Швейцарії, де триває шостий раунд Діалогів Моне з метою обговорення реформи парламенту.

Сьогодні лідери парламентських фракцій та груп, керівництво Верховної Ради та європарламентарі дискутують щодо прав та обов'язків опозиції, недоторканності народних депутатів, реформи виборчого законодавства та інші теми.

Ярослав Москаленко та Євген Рибчинський напрацьовують реформу Верховної Ради в рамках Діалогу Моне

У швейцарській Лозанні розпочався Шостий раунд Діалогу Моне, де продовжується дискусія керівництва Верховної Ради, лідерів фракцій і груп та представників Європарламенту щодо подальшої реформи найвищого законодавчого органу України.

Від депутатської групи "Воля народу" беруть участь голова групи, народний депутат Ярослав Москаленко та народний депутат Євген Рибчинський.

Парламентарі пропонують на законодавчому рівні захистити права трудових мігрантів

У Верховній Раді зареєстровано проект закону, який має забезпечити всебічною державною підтримкою громадян, які виїхали за кордон з метою працевлаштування. Серед авторів народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”).

Україна має нарощувати свій військовий потенціал і менше займатися популізмом - Євген Рибчинський

В умовах постійно існуючої загрози з боку Росії, Україні варто зосередитися на нарощуванні військового потенціалу та дотримуватися курсу до НАТО. У цьому переконаний народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

“Путін прекрасно розуміє, що краще дестабілізувати ситуацію в Україні, ніж її захопити. Хоча вирогідність захопити існує. Але утримати не вийде. Будь яка партизанська війна в Україні за два місяці завершить всі військові дії Росії. Неможна завоювати країну, в якій 40 мільйонів людей”, – зазначив він в ефірі телеканалу “ZIK”.

“Воля народу” підтримала перейменування Дніпропетровської області у Січеславську

Верховна Рада, у тому числі депутатьска група “Воля народу”, підтримала включення до порядку денного десятої сесії законопроекту про внесення змін до статті 133 Конституції України щодо перейменування Дніпропетровської області у Січеславську і направлення його до Конституційного Суду. Рішення було прийнято 240 голосами.

“Депутатська група “Воля народу” однозначно проти Дніпропетровської назви. Бо Григорій Петровський був катом українського народу”, – пояснив позицію групи народний депутат Євген Рибчинський. 

Євген Рибчинський: Уже немає такої політичної корупції, як раніше

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) зазначає, що такої політичної корупції, як була раніше, зараз немає. Вона перейшла на інший рівень – від конвертів до домовленостей. Про це він заявив в ефірі телеканалу “ZIK”.

“За чотири роки в парламенті я не бачив жодного конверта: щоб роздавали за голосування чи щось інше, ні. Принаймні наразі зовсім інші моменти домовленостей з фракціями, групами і т.д. Такої політичної корупції, яка була в шостому-сьомому скликанні, вже немає”, – переконаний він.

Сторінки

Підписатися на RSS - Рибчинський