Шахов

Мюнхенська конференція є нагодою домовитися про миротворчу місію на Донбасі - Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає Мюнхенську конференцію нагодою, аби домовитися про миротворчу місію на Донбасі. 

“Це важливий майданчик для перемовин. Весь світ, який присутній на цій конференції, зможе почути Президента України і наших присутніх політиків. Головне, щоб не було, як у Давосі, коли ніби лебідь, рак і щука – кожен набирав собі балів, а для країни нічого не вирішували”, – застеріг політик в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

Сергій Шахов ініціює закон, що стимулюватиме ведення бізнесу в Донецькій та Луганській областях

Народним депутатам пропонують створити передумови для активізації бізнесу на території Луганської та Донецької областей. Відповідний законопроект №8038 зареєстрований у Верховній Раді. Автором документу став народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”).

Сергій Шахов ініціює закон, що сприятиме вирішенню житлових питань переселенців

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) пропонує звільнити від оподаткування тих, хто здає житло внутрішньо переміщеним особам. Відповідний законопроект 7522 вже зареєстровано у Верховній Раді.  

“Законопроект покликаний сприяти вирішенню житлових проблем внутрішньо переміщених осіб, а також створенню умов, за яких такі особи не стикалися б із можливим дискримінаційним (порівняно із іншими потенційними орендарями) ставленням до них з боку орендодавців”, – йдеться у пояснювальній записці.

На міжнародній арені ми маємо бути згуртованими – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) заявив, що розчарований тим, що не побачив єдності і згуртованості в українській делегації, яка була на форумі у Давосі. 

“У Давосі люди діляться досвідом у бізнесі, економіці, певними технологічними досягненнями. А українські політики приїхали якимись розгалуженими. Кожен про своє говорить. Ніби вирішили свої популістичні гасла висловлювати прямо там”, – сказав він в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

Україна має внутрішній потенціал, аби відмовитись від кредитів МВФ – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) запевнив, що якби існувала довіра до вітчизняної банківської системи, то транші МВФ країні не знадобилися б. 

“Сьогодні немає довіри до банківської системи. А гроші в країні є. До того ж ми просимо гроші у МВФ не для розвитку своєї країни, а на погашення боргів”, – зазначив він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Його обурює те, що ЄС та світ тиснуть, аби Україна погоджувалася з умовами МВФ. Адже, на його думку, на кардинальну зміну ситуації може вплинути уряд, давши відповідні гарантії та взявши на себе відповідальність.

Закон про реінтеграцію Донбасу дозволить захистити права українців у міжнародних судах – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає неприпустимим відкладати  прийняття законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Тому що саме цей документ допоможе українським громадянам добитися справедливих рішень у міжнародних судах. Про цем він розповів в ефірі сайту "PolitekA”.

Сергій Шахов вважає недостатнім інформування суспільства щодо суті прийнятих реформ

В країні прийняли потрібні і важливі реформи. Але більшість людей їх критикує і боїться через те, що не володіють достатньою інформацією. Так вважає народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). “Я підтримав усі реформаторьскі закони. Але, на жаль, не розповідають у нас людям, що і з чим їдять – ні про пенсійну, ні про медичну, ні про освітню, ні про судову реформу”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “Прямий”.

Антикорупційний суд потрібен нашій державі – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає, що за такої кількості нових правоохоронних структур, потрібен Антикорупційний суд, який би допомагав у регулюванні їхньої діяльності. Про це він заявив в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“За такої кількості силових та антикорупційних структур, державі потрібен Антикорупційний суд. За статистикою сьогодні люди більш довіряють новим структурам, ніж старим”, – наголосив політик.

С.Шахов переконаний, що законопроект про Антикорупційний суд повинен бути внесений до сесійної зали і проголосований.

Законопроект “Про реінтеграцію Донбасу” вкрай важливий для нашої держави – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) пояснив в ефірі телеканалу “Прямий” необхідність прийняття законопроекту щодо реінтеграції Донбасу.

“Закон “Про реінтеграцію Донбасу” вкрай важливий для нашої держави. За три роки ми все ж таки визнаємо, що є окуповані території. Також це дає соціальні гарантії для переселенців і тих, хто залишився там. А ще це дає нам можливість потім судитися з агресором і колаборантами”, – зазначив політик.

Cергій Шахов закликає боротись за підтримку мешканців Донбасу, а не лише повернення окупованих територій

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) зазначає, що не треба тішитися ілюзіями щодо швидкого повернення Донбасу. “Щодо повернення Донбасу – є світові приклади: Придністров’я чи Абхазія. Тож не треба тішитися надією, що фактично завтра Донбас повернеться. Зараз головне – там немає пекла, хоча щодня вбивають українських військових”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

“Я зі свого боку докладаю максимально зусиль, аби повернути Донбас. Але нам потрібні не тільки території, котрі ми ніби втратили. Треба повертати душі і мізки людей”, – наголосив політик. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов