Шахов

Сергій Шахов вимагає зменшити сплату за електроенергію для комунального електротранспорту

На годині запитань до уряду народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) звернувся до голови уряду допомогти посприяти кращому функціонуванню електротранспорту у частині зменшення оплати за електроенергію комунальним підприємствам, які займаються перевезенням пасажирів. 

Парламент має проголосувати за новий склад ЦВК – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) закликає колег не відкладати і негайно переобрати склад Центральної виборчої комісії. 

Він нагадав, що склад ЦВК потрібно було змінити ще два роки тому.

“Вважаю, що парламент прийме важливе рішення і проголосує за переобрання складу ЦВК”, – сказав політик в ефірі телеканалу “Politeka”. 

Сергій Шахов закликав Мін’юст скасувати незаконну реєстрацію права власності на льодовий палац у Сєвєродонецьку

На пленарному засіданні Верховної Ради народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) звернувся до міністра юстиції з вимогою відмінити незаконну реєстрацію льодового палацу, що у Сєвєродонецьку. 

“Як назвати людей, які грабують дітей? Відбирають останнє? На Луганщині сталася біда, знову у Сєвєродонецьку. Півроку тому було захоплено льодовий палац – серце і перлину міста й області. Я особисто звернувся до генпрокурора і ми миттєво отримали арешт на це приміщення”, – повідомив він.

Виборчий процес потрібно зробити максимально прозорим – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) згоден з тим, що потрібно карати за порушення виборчого законодавства, але водночас пропонує зробити виборчий процес максимально прозорим. Для цього необхідно скористатися досвідом інших країн.

Сергій Шахов вимагає повернути переселенцям право голосувати

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає несправедливим те, що в країні досі не вирішено питання щодо права голосування переселенцями. 

“Це велика проблема для сьогоднішнього уряду. А особливо для тих, хто хоче залишитися при владі. Адже мова йде про мільйон сімсот тисяч переселенців”, – прокоментував політик в ефірі телеканалу “Рада”. 

Очолювати міністерства мають українці – Сергій Шахов

На думку народного депутата Сергія Шахова (депгрупа “Воля народу”) саме громадяни України мають обіймати високі державні посади, оскільки тоді нестимуть повну відповідальність за свою роботу.

“Шановні колеги з інших країн можуть давати нам поради. Але керувати мають свої”, – заявив політик в ефірі телеканалу “ZIK”.

Парламентарій нагадав, як свого часу запрошені фахівці не впоралися зі своїм завданням: «Приміром пан Саакашвілі майже навів лад у Грузії. Але в Україні не вдалося. Пані Яресько також поїхала за кордон. А хто ж буде відповідати?» 

Будівництво “Північного потоку – 2” неприпустиме – Воля народу

Депутатська група «Воля народу» підтримує прийняту парламентом заяву про неприпустимість будівництва газопроводу “Північний потік – 2”. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат Сергій Шахов.

«Перш за все, це безпека нашої країни. Ми останній паркан безпеки для Європи», - заявив він.

Воля народу пропонує встановити для всіх корупційних злочинів максимальний строк давності

До Верховної Ради подано проект закону 8218 про внесення змін до Кримінального кодексу щодо посилення ефективності боротьби із корупцією шляхом встановлення єдиного тривалого строку давності для корупційних злочинів. Ініціатор законопроекту – народний депутат Сергій Шахов (депгрупа «Воля народу»).

Сварки між антикорупціонерами нанесли непоправного удару Україні – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає, що Україні шкодять внутрішні чвари між антикорупційними структурами. 

“На жаль, Україні завдано непоправного удару тим, що структури, створені Верховною Радою, сваряться між собою, а не вирішують питання корупції”, – заявив парламентарій в ефірі телеканалу “Politeka”. 

Сергій Шахов вимагає всебічної підтримки переселенців

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає вкрай необхідним сьогодні на законодавчому рівні надавати всебічну підтримку переселенцям. Прийняті за основу законопроекти 4023а щодо оформлення документів переселенців та захисту житлових прав студентів-переселенців (6142), на його думку, мають покращити ситуацію сотням тисяч українців. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов