Шахов

Сергій Шахов: Реформа децентралізації – це найкраща реформа

Реформа децентралізації вважається найкращою з проведених в Україні. Але, на жаль, періодично вона гальмується через різні причини. На цьому наголошує народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”).

“Сама реформа децентралізації – це найкраща реформа, яка мала бути”, – зазначив він в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

“Воля народу” вимагає комплексного рішення питань людей з особливими потребами

Депутатська група “Воля народу” вимагає комплексно вирішити проблеми осіб з інвалідністю.  Про це заявив народний депутат, член групи Сергій Шахов під час засідання Верховної Ради у вівторок. 

“Хотілося б звернути увагу на осіб з інвалідністю, які не можуть по чотири-п’ять років вийти зі своєї квартири. Бо не будуються у під’їздах виїзди. І так жебракують – всього 1400 грн виділяють їм з державного бюджету на підтримку. Чи може сьогодні людина прожити на ці гроші?”, – зазначив він. 

Через контрабанду Україна втрачає мільярди доларів – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) наголошує, що окрім воєнного стану державі варто зосередитися на боротьбі із контрабандою. 

“До завершення воєнного стану лишилося три з половиною тижні. Дай Бог, щоб не летіли бомби на школи, щоб не почалося загострення ситуації в морі або на суші”, – зазначив він в ефірі телеканалу “Наш”. 

Політик переконує, що саме через контрабанду держбюджет недоотримує колосальні кошти.

Через ЗМІ треба пояснювати, що саме означає воєнний стан - Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) наголошує на необхідності проведення широкої роз’яснювальної роботи через ЗМІ щодо пояснення специфіки воєнного стану та того, за якими правилами буде жити країна далі.

“Зараз потрібно більше у ЗМІ пояснювати, що саме означає цей воєнний стан, що буде відбуватися в країні, як далі буде працювати, за якими правилами і т.д.”, – зазначив він в ефірі телеканалу “Oboz TV”.

Сергій Шахов вимагає перевірити діяльність Сєвєродонецької міської ради

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) від імені громади Луганщини звернувся до Прем’єр-міністра з проханням допомогти скерувати у правове русло діяльність органу місцевого самоврядування у місті Сєвєродонецьк.

“Звертаюся зі зверненням від сотень тисяч людей, які страждають від банди депутатів, що сидять у Сєвєродонецькій міській раді і грабують місто”, – заявив він під час пленарного засідання. 

Сергій Шахов закликає повернути переселенцям право голосувати

Народний депутат Сергій Шахов наполягає на негайному прийнятті законопроекту, завдяки якому переселенці могли б голосувати, а також низці інших проектів стосовно цієї категорії населення. 

“Я теж є переселенцем. Чому нас вважають другорядними? Чому про нас згадують тільки у той момент, коли є проблеми”, – обурено зазначив він під час пленарного засідання.

Бастуючим гірникам досі не погасили борги із зарплати – Сергій Шахов

Станом на 19 добу страйку із 33 бастуючих гірників під землею  залишилося 13. Двадцятьох довелося підняти і направити до лікарень з різними діагнозами. Вона досі не отримали свою заробітню плату. Про це на брифінгу повідомив народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). 

ТСК щодо нападу на громадських активістів має допомогти правоохороним органам – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) заявив, що створення ТСК щодо нападу на громадських активістів потрібне, щоб допомогти роботі правоохоронних органів. Про це він заявив з трибуни під час засідання парламенту.

“Безумовно, рішення прийняття тимчасової слідчої комісії назріло давно. Трагедія з Катериною Гандзюк сталася не вчора. А рік, два, три роки тому. Коли багатьох громадських діячів, журналістів переслідували. І досі продовжують переслідувати”, – зазначив політик.

«Воля народу» вимагає прийняти мораторій на відключення населення від газу та електрики в опалювальний період

Проблему з постачанням електроенергії та газу під час опалювального періоду можна було б закрити ще навесні, коли голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко подав відповідний проект постанови 8108. Про це нагадав народний депутат, член групи Сергій Шахов.

“Чому сьогодні всі говорять про підвищення ціни на газ? Коли ще у березні Ярослав Москаленко зареєстрував проект постанови 8108 щодо заборони відключати електроенергію та газ під час опалювального періоду”, – зазначив він на пленарному засіданні Верховної Ради.

Російський список санкцій буде використовуватся для виборів – Сергій Шахов

Російський список санкцій – це показник того, що сусідня країна активно готується до український виборів. Тож не варто ставитися до списку легковажно. У цьому переконаний народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”).

“Не треба недооцінювати спецслужби РФ у тому, що вони в чомусь помилилися, – зазначив він в ефірі телеканалу “Еспресо”. – Просто так нічого не робилося б”. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов