Шахов

Гуманітарна політика дуже потрібна для Сходу України, але разом із створенням робочих місць – Сергій Шахов

Гуманітарна політика Донбасу потрібна, але після того, як будуть створені робочі місця. Так підсумував свою двотижневу поїздку Сходом України народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). “Повірте, люди вимагали і просили надати їм робочі місця. Адже потребу у їжі, роботі і медичному обслуговуванні ніхто не відміняв. Гуманітарна політика – це лише один пазл від загальної картини потреб Сходу”, – сказав політик в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Народні депутати обговорили перспективи розвитку Бахмута

31 липня Бахмут (Донецька обл.) відвідала група народних депутатів України, зокрема і представник "Волі народу" Сергій Шахов. Депутати зустрілися з керівництвом міста, переселенцями з непідконтрольних територій, оглянули інфраструктурні об'єкти.
 
Під час зустрічі з міською адміністрацією парламентарі обговорили перспективи розвитку Бахмута і питання децентралізації. На зустрічі з переселенцями піднімалися питання забезпечення житлом, працевлаштування та фінансового забезпечення.
 

Сергій Шахов: «Шахтарям пообіцяли погасити заборгованість із зарплати за два з половиною роки»

Більше тижня на шахті ім. Капустіна у Лисичанську, що на Луганщині, триває акція протесту – таким чином гірники вимагають погасити заборгованість по зарплаті за останні два з половиною роки.

У Києві відбулися перемовини між активістами-шахтарями з міністром енергетики та вугільної промисловості. Про результати перемовин доповів народний депутат Сергій Шахов (депгрупа «Воля народу»), який всебічно допомогав і підтримував делегацію шахтарів.

Темою НАТО маніпулюють уже 25 років – Сергій Шахов

В Україні уже 25 років говорять про те, що країна має визначитися щодо НАТО. Однак увесь цей час замість дій – лише розмови та залякування людей, вважає народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”).

“НАТО стало “страшилкою”, за допомогою якої «зіштовхують» людей. Невже комусь буде погано, якщо країна стане міцнішою? Чи коли весь світ допомагатиме Україні? Думаю, що ні”, – зазначив політик в ефірі телеканалу “Рада”.

Недоторканність не є панацеєю – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) наголошує на тому, що депутатська недоторканність не є панацеєю. І на його думку, події останнього пленарного тижня прекрасно це доводять.

“Так, через недоторканність не можуть взяти і заарештувати. Є імунітет. Водночас є 80 стаття Конституції, яка чітко прописує, що тільки за поданням депутатів Верховної Ради можна заарештувати того чи іншого парламентаря. І далі це дає можливість розслідувати справу. Тож, недоторканність не є панацеєю”, – підкреслив політик в ефірі телеканалу “ZIK”.

Роботу регламентного комітету перетворили на шоу – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа «Воля народу») заявив, що з роботи регламентного комітету, до якого останнім часом прикута увага, зробили шоу. «Сьогодні з регламентного комітету зробили шоу. Нас є одинадцять представників всіх фракцій і позафракційних. Ніхто між собою не домовляється, бо всі працюють відповідно закону. Якщо ми хочемо жити у правовій державі, потрібно дотримуватися закону. І брати на себе відповідальність, роблячи щось. А перетворювати це на шоу і цирк ми не маємо права», – сказав він в ефірі телеканалу «News One». 

Регламентний комітет приймає рішення відповідно закону – Сергій Шахов

Регламентний комітет ВР виносить висновок, але не рішення про зняття недоторканості з народного депутата. Про це заявив народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”), роз'яснюючи права і повноваження відповідного комітету, членом якого він є. 

“Комітет направляє цей документ до Верховної Ради, де спікер ставить це на голосування власним рішенням. Тобто питання зняття недоторканності вирішує парламент”, – підкреслив він в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Судова система потребує змін – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає, що судова система потребує змін. Адже саме через суддівську корумпованість та політичну залежність в країні  продовжується судове свавілля. Про це парламентар заявив в ефірі телеканалу “ZIK”.

“У країні йде війна, всі розповідають про політичні репресії, а те що через суди неможливо добитися мінімальної істини – не кажуть”, - відзначив політик. 

Місцеве самоврядування створює «європейський комфорт» - Сергій Шахов

Саме місцеве самоврядування створює те, що українці звикли вважати «європейським комфортом»: чисті вулиці, підсвічування клумб і фонтанів, забезпечення локальних соціальних програм.

Таку думку висловив народний депутат («Воля народу») Сергій Шахов, коментуючи рішення Асоціації міст Канади виділити 19 мільйонів канадських доларів на розвиток місцевого самоврядування в Україні

Сергій Шахов назвав два варіанти завершення війни на сході України

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “ZIK” заявив, що вбачає два варіанти завершення війни на сході України.

“Питання завершення війни, як два боки однієї медалі. Перший шлях – це політико-дипломатичний. Адже у кабінетах починаються війни і у кабінетах війни закінчуються. Другий – вирішення військовим шляхом. Як це була операція “Буря” за хорватським сценарієм”, – сказав політик. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов