Шахов

Сергій Шахов не підтримує зняття мораторію на продаж землі через вимоги МВФ

Народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Шахов виступає проти зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарської землі на вимогу МВФ. “Я не буду сьогодні голосувати за продаж землі”, - сказав він в ефірі телеканалу “ZIK”.

За його словами, в Україні відсутня необхідна нормативна база для ефективної роботи земельного ринку, зокрема не захищені права селян. 

Сергій Шахов закликає повернути Україні кошти, конфісковані у Юрія Іванющенка в Латвії

Народний депутат Сергій Шахов (група “Воля народу”) закликає повернути Україні $26 млн, конфісковані у Юрія Іванющенка латвійським апеляційним судом, який залишив в силі рішення суду першої інстанції. 

“Гроші повинні повернутися до України. Я як народний депутат зроблю максимум, щоб не тільки ці 26 млн повернули, а й усі, які були розкрадені”, - заявив він в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Блокада не зупинила контрабанду – Сергій Шахов

Народний депутат від Луганщини Сергій Шахов (група «Воля народу») наголошує, що блокада не вплинула на контрабанду з окупованих територій. 

“Контрабанда йде буквально по всім пропускним пунктам. Мої виборці мені повідомляють, де і коли проїжджають вантажівки без номерів. Якщо блокадники хочуть знайти контрабанду, то її потрібно шукати”, - заявив він в ефірі Луганської ТРК. 

У парламенті вимагають відновити в повному обсязі державну субвенцію на освіту і охорону здоров’я

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №6108 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо освітньої та медичної субвенцій, ініціаторами якого виступили народні депутати із групи "Воля народу" Володимир Литвин, Сергій Шахов, Сергій Мельничук і Володимир Бандуров та представники інших сил. Парламентарії вимагають відновити в повному обсязі державну субвенцію на зазначені сфери, зокрема для оплати праці технічних працівників, а також комунальних послуг і енергоносіїв.

Сергій Шахов закликав депутатів проголосувати за вирішення проблем Луганщини

Виступаючи на пленарному засіданні ВР, Сергій Шахов (група “Воля народу”) звернувся до колег з проханням об’єднатися і проголосувати за ряд надважливих питань. 

“Енергетична блокада для Донбасу – це справжня катастрофа. Сьогодні люди мерзнуть не тільки через те, що їм не дають світла, а через політичну кризу, яка сьогодні склалася між нами у парламенті. Нам потрібно об’єднатися і вирішити термінові питання”, - заявив він.

Сергій Шахов приєднався до депутатської групи "Воля народу"

Народний депутат Сергій Шахов увійшов до складу депутатської групи "Воля народу". Відповідне оголошення на пленарному засіданні зробив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Відповідно до ст.13 ЗУ "Про статус народного депутата України" та ст.60 Регламенту Верховної Ради України повідомляю про входження народного депутата України Шахова Сергія Володимировича до складу депутатської групи "Воля народу", - заявив спікер.

Таким чином, до складу депгрупи "Воля народу" входить 19 народних обранців.

Підписатися на RSS - Шахов