Шахов

Cергій Шахов закликає боротись за підтримку мешканців Донбасу, а не лише повернення окупованих територій

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) зазначає, що не треба тішитися ілюзіями щодо швидкого повернення Донбасу. “Щодо повернення Донбасу – є світові приклади: Придністров’я чи Абхазія. Тож не треба тішитися надією, що фактично завтра Донбас повернеться. Зараз головне – там немає пекла, хоча щодня вбивають українських військових”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

“Я зі свого боку докладаю максимально зусиль, аби повернути Донбас. Але нам потрібні не тільки території, котрі ми ніби втратили. Треба повертати душі і мізки людей”, – наголосив політик. 

Законодавчо захистити бізнес від свавілля силовиків потрібно було вже давно – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає, що прийнятий законопроект №7275 (щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування), який захищатиме бізнес від свавілля силовиків, був потрібен давно. «Дійсно, силові структури часто не наводять порядок у країні, а набивають собі кишені грошима”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Розгляд законопроекту про деокупацію Донбасу в другому читанні фактично блокують численними правками – Сергій Шахов

Чисельними правками до законопроектів окремі парламентарі просто маніпулюють. Зокрема, це стосується важливого законопроекту щодо деокупації Донбасу. Про це заявив народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “ZIK”.

“Прийняття рішення затягується правками, що обговорюються інколи до 15-20 хвилин одна. Народні депутати готові прийняти цей законопроект, тому що він важливий. І люди чекають цього законопроекту. Тим паче, що там прописано, що ті території на сході - окуповані”, – зазначив політик. 

«Воля народу» наполягає захистити децентралізацію в проекті бюджету та навести порядок у Сєвєродонецьку – Сергій Шахов

На засіданні Погоджувальної ради народний депутат Сергій Шахов назвав правки, котрі терміново пропонує внести депутатська група “Воля народу”. 

“Якщо ми хочемо поховати ідею децентралізації, то з даним бюджетом ми це і зробимо. “Воля народу” наполягає на перегляді запропонованого алгоритму розрахунку реверсної дотації, який нищить доходну частину бюджетів міст. А ще не враховує фактичну кількість мешканців з урахуванням переселенців”, – зауважив він. 

Сергій Шахов оголосив винагороду у 100 тисяч гривень за інформацію про вбивство Сергія Самарського та вимагає створення ТСК

Фонд народного депутата із групи "Воля народу" Сергія Шахова оголосив винагороду у 100 тисяч гривень за інформацію про вбивство голови фракції "Блоку Петра Порошенка" в Сєвєродонецькій міській раді Сергія Самарського. Про це повідомила у Facebook начальник відділу зі зв'язків Нацполіціі в Луганській області Тетяна Погукай.

"Народний депутат Сергій Шахов готовий винагородити будь-кого, хто зможе надати повноцінну і правдиву інформацію стосовно вбивства Сергія Самарського сумою у 100 тисяч гривень", - написала Погукай.

Миротворці потрібні на кордоні між Україною і РФ – Сергій Шахов

Населенню Донбасу потрібен мир, наголошує народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). На його переконання, це можна досягти шляхом виводу російських військ. 

“Населення Донбасу благає про мир. А для цього, як мінімум, згідно з Мінськими угодами, повинні прибратися всі російські війська. І хай ставлять миротворців на кордоні з Україною і РФ контролює, щоб до неї ніхто не тікав”, – заявив політик в ефірі телеканалу “ZIK”.

Сергій Шахов не бачить успішного політичного майбутнього у Міхеїла Саакашвілі

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) висловив сумнів стосовно успішного політичного майбутнього Міхеїла Саакашвілі в Україні. 

“На жаль, сьогодні серед політиків не тільки України, а й всього світу, домінує популізм.  На мій погляд, пану Саакашвілі потрібно сховати свій популізм і займатися реальними діями”, – зауважив парламентарій в ефірі телеканалу “Еспресо”.

Люди виступають проти продажу землі, тому що бояться обману – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) заявив, що громадяни бояться зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення через страх бути ошуканими. 

«Земля – це чи не єдине богатство нашої держави. Ми аграрна країна. Сьогодні виходимо на передові ринки. Я неодноразово спілкувався на цю тему зі своїми виборцями – люди проти продажу. Вони бояться, що їх знову ошукають і залишать без землі», – зазначив він в ефірі телеканалу “ZIK”.

«Не маємо права зазіхати на земельну реформу доти, поки олігархи можуть її скуповувати», - переконаний політик. 

Українців позбавляють земельних паїв на прикордонній території - Сергій Шахов

Народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Шахов вимагає захисти права українських громадян, які втратили земельні паї, розміщені у прикордонній зоні з РФ. Про це він заявив в ефірі радіостанції “Ера”.

Сергій Шахов прозвітував про роботу в прикордонних областях

Народний депутат Сергій Шахов (група “Воля народу”) взяв участь у прес-конференції, на якій повідомив про результати свого відвідування прикордонних областей. Влітку за власної ініціативи у складі робочої групи народних депутатів він побував у дев’яти регіонах, які є прикордонними і межують з прифронтовою територією. По закінченню поїздки Сергій Шахов напрацював з колегами низку законопроектів і подань, про які розповів журналістам у прес-центрі “Укрінформ”. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов