Шахов

“Воля народу” вимагає інтенсивної роботи парламенту в останній пленарний тиждень

Депутатська група “Воля народу” застерігає від бажання під різними приводами заблокувати роботу парламенту і наполягає підтримати заплановані до розгляду аграрні, екологічні та інші законопроекти. Про це заявив представник групи, народний депутат Сергій Шахов під час пленарного засідання Верховної Ради.

«Воля народу» закликає парламент підтримати законопроекти з аграрного блоку та екології

На порядку денному парламенту стоять законодавчі блоки аграрного сектору, екології та чорнобильської катастрофи, які нині потребують негайного прийняття. На цьому наголосив представник групи “Воля народу”, народний депутат Сергій Шахов під час засідання погоджувальної ради. 

За його словами саме аграрії є сьогодні економічною складовою, яка приносить до 18 млрд доларів, що становить 42% від загального експорту товарів. Ось чому саме їх потрібно обов’язково підтримати і дати можливість розвиватися. 

Премії “Нафтогазу” могли б “погасити” борги перед шахтарями та чорнобильцями – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) запропонував направити премії правлінню НАК «Нафтогаз України» на погашення боргів перед шахтарями, афганцями та чорнобильцями. 

Зі створенням Вищого антикорупційного суду має запрацювати і вся антикорупційна система – Сергій Шахов

Народний депутат (група "Воля народу") Сергій Шахов вважає, що очікуваного результату від працюючих вже понад два роки антикорупційних органів немає. Але він сподівається на кардинальні зміни – адже своїм рішенням щодо створення Вищого антикорупційного суду Верховна Рада завершила заснування відповідної законодавчої бази.

“Повністю закладено фундамент. Побудована вся система – САП, ДБР, НАБУ, Антикорупційний суд. Тепер є все для того, аби почати працювати”, – сказав політик в ефірі телеканалу “News One”. 

Треба голосувати за Антикорупційний суд без зовнішнього тиску – Сергій Шахов

Яким бути Вищому антикорупційному суду вирішує Верховна Рада. І зовнішнього тиску у цьому питанні бути не повинно. Так вважає народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). 

“Моя позиція – голосувати за Антикорупційний суд. Але щоб не було зовнішнього тиску. Сьогодні на нас тисне Європа, яка ніби-то говорить, що вона повністю допомагає Україні”, – заявив політик в ефірі телеканалу “News One”. 

Аби зменшити цей вплив, на думку політика, країні потрібно швидше розібратися із зовнішніми боргами: “Наші діти і діти наших дітей будуть віддавати їх”.

Сергій Шахов вимагає розібратися з вакцинами проти кору та з отруєнням дітей у Черкасах

На годині запитань до уряду народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) звернувся до прем’єр-міністра з проханням доручити Міністерству охорони здоров’я якнайшвидше розібратися із забезпеченням вакцин проти кору. Політик нагадав, що за цей рік на кір захворіло 15 тисяч українців. Минулого року цей показник був вчетверо меншим. На його думку, епідемія розповсюджується. 

Також Сергій Шахов наполіг, аби нарешті з’ясували всі обставини отруєння двох десятків дітей та вчителів в одній із шкіл міста Черкаси. Адже досі невідомо, якою речовиною сталося отруєння.  

Україна має бути готова відповідати на виклики у зв'язку зі змінами клімату - Воля народу

Зміна клімату і збереження довкілля є планетарною проблемою, а не лише викликом для України. На цьому наголосив народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Шахов під час розгляду проекту постанови 6129 про проведення парламентських слухань щодо реалізації в Україні міжнародних документів про запобігання антропогенним змінам клімату. 

“Що ми залишимо дітям у спадок? А ми повинні залишити зелені гаї, озера, нормальне повітря і чисту воду. Раніше купували молоко, а тепер купуємо воду! Довкілля – це головна світова проблема”, – наголосив він.

Операція об’єднаних сил має допомогти встановленню миру на Донбасі – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгурпа “Воля народу”) переконаний, що Операція об’єднаних сил стане тим кроком, що сприятиме вирішенню конфлікту на Донбасі. 

“Зміна формату АТО на Операцію об’єднаних сил лякає людей з обох боків окупованої території. Бо люди хочуть миру і спокою. Я це знаю точно, бо міг округ знаходиться на кордоні з Росією. Але треба визнати, що Мінські домовленості вже свої терміни відбули. Росія їх не виконала. Але ми все ж таки чекаємо миротворчої місії”, – заявив він в ефірі телеканалу “Еспресо”.

В Україні можуть посилити відповідальність для боржників зі сплати аліментів

У парламенті зареєстровано законопроект 8296 щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання. Серед авторів документу - народні депутати групи «Воля народу» Євген Рибчинський, Сергій Шахов, Степан Івахів та Сергій Мартиняк.

Однією з найбільш нагальних проблем у сфері захисту прав дітей є їхнє належне матеріальне забезпечення. Найбільш гостро вона стоїть для тих, хто виховується у неповних сім’ях. Тож автори пропонують удосконалити та узгодити між собою відповідні положення законів. 

НАБУ не доводить розпочаті справи до кінця – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) запевняє, що хоч НАБУ і має довіру в населення, але сам політик за три роки діяльності цього органу реальних дій не побачив.

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов