Шахов

На Луганщині ціле місто позбавляють життя - Сергій Шахов

У Луганській області відбувся мітинг проти закриття найбільшого підприємства в регіоні. Про це повідомив народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Шахов.

ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» стоїть на межі закриття. З 13 тисяч робочих залишилося 4 тисячі. А заборгованість по зарплаті становить 160 мільйонів гривень, розповів нардеп.

«Саме після розвалу СРСР чиновники стали розвалювати і різати все на метал. Зараз завод «Азот» було приватизовано незрозуміло ким», – зазначив Шахов.

Політик зазначає, що всьому місту потрібно виступити на захист заводу.

На державній службі чиновник має спілкуватися українською мовою - Сергій Шахов

На державній службі чиновник має спілкуватися українською мовою. На цьому наголосив народний депутат із групи "Воля народу" Сергій Шахов, коментуючи законопроект 5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної.

В ефірі телеканалу Zik політик наголосив, що сьогодні діти по всій Україні, у дитсадках, школах і вишах спілкуються українською мовою. «Для них проблем немає. Інша справа для наших батьків, які живуть на Луганщині. Увесь час радянська влада викорінювала українську мову. 

Прийняття закону щодо зовнішньополітичного курсу України є правильним рішенням – Сергій Шахов

Членство в НАТО є найперспективнішим напрямком для України сьогодні. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Шахов, коментуючи прийняття Верховною Радою законопроекту №6470 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зовнішньополітичного курсу України, який визначає членство в НАТО як стратегічний зовнішньополітичний пріоритет держави.

Сергій Шахов провів прийом громадян у Верховній Раді

Народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Шахов провів прийом громадян у Верховній Раді. Серед питань, що найбільше турбували громадян, – матеріальні складнощі у зв’язку з необхідністю лікування, житлові проблеми, потреба у юридичній допомозі. 

Мовна проблема є надуманою - Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) заявив, що цілком підтримує закон щодо введення мовних квот в українському телебаченні. А проблему з мовою вважає надуманою. “У житті мовної проблеми не існує. Це політики зіштовхують людей на цій темі”, – сказав він в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

Соцмережі потрібно використовувати з вигодою для країни – Сергій Шахов

Треба було використовувати заборонені нині соцмережі на свою користь. Так вважає народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). “Півтора мільйони переселенців продовжили б підтримувати зв’язок зі своїми рідними, які лишилися у так званих ЛНР та ДНР. І переконувати їх в бік великої України”, – сказав він в ефірі телеканалу “ZIK”.

Місцеві чиновники перекладають свою роботу на народних депутатів – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) обурений небажанням чиновників працювати на місцях – їхня робота переадресовується на парламентаріїв. “Народні депутати мають приймати закони для людей і нашої країни, а не занурюватися у комунальну діяльність”, – заявив він в ефірі Луганського обласного телебачення. 

Переселенці помилково вважають, що позбавлені права голосувати на виборах – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) висловив занепокоєння тим, що переселенці не знають своїх прав щодо участі у виборах. Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Ирта”.

“На жаль, сьогодні переселенці лишилися на вторинних позиціях. У тому числі щодо голосування на виборах. Люди вважають, що не можуть обирати і що їхні конституційні права порушені. Мова йде про 1, 7 млн зареєстрованих переселенців”, – сказав політик. 

Без перевиборів прифронтовий Сєвєродонецьк залишиться деморалізованим – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) наголошує, що без перевиборів Сєвєродонецьк Луганської області залишиться деморалізованим через бездіяльність міської ради. 

“Велика проблема з депутатським корпусом у Сєвєродонецьку – не хочуть працювати. Нічого не робиться у господарчій сфері. Це дестабілізація і деморалізація міста”, – сказав він в ефірі Луганського обласного телебачення.

Янукович відповість перед законом - Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) застерігає від перетворення суду в справі Януковича на піар-акцію. “Це покарання повинно відбутися. Але не заради піару, а заради справедливості”, – заявив він в ефірі телеканалу “ZIK”.

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов