Шахов

“Воля народу” наполягає на аудиті діяльності “Нафтогазу України”

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) під час засідання Погоджувальної ради закликав не допустити збільшення ціни на газ для населення з травня. Також він висловив вимогу групи провести аудит діяльності “Нафтогазу України”.

Сергій Шахов засуджує провокативні сутички під час проведення будь-яких мітингів

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) засуджує будь-які сутички, що виникають під час проведення мирних акцій чи протестів. І застерігає, що під час нестабільної ситуації в країні та напередодні виборів вони можут вирости до нечуваних масштабів. 

Політик припускає, що за допомогою провокацій та гучних справ стосунки з’ясовують олігархічні клани.

Демократичність і прозорість виборчого процесу залежить від людей – Сергій Шахов

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає, що в Україні поки неможливо проводити чесні і прозорі вибори - зі здоровою агітацією, без маніпуляцій і порушень. На його думку, про чистоту виборів мають подбати, в першу чергу, люди. Про це він заявив в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

“Люди хочуть прозорості. Люди хочуть демократичних виборів. Чесних виборів. Але політики, на жаль, ні. У нас 44 кандидата у президенти. Я передбачав 100, але так і було подано документи від 98. Та зареєстрували 44. Це вже є політична корупція”, – вважає парламентарій. 

Сергій Шахов: «Поки ми самі не змінимо країну, ніхто її не змінить»

Розбудовувати країну зсередини, контролювати використання зовнішньої допомоги, боротися з корупцією – тільки таким чином українці самі змінять свою державу. У цьому переконаний народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”).

“Треба вирішувати питання саме тут, всередині. Будувати і розбудовувати державу. Повертати українців з-за кордону. Давати можливість побудувати дороги і мости без крадіжки коштів”, – зазначив він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Ветеранам війни та їхнім сім'ям пропонують відновити низку соціальних пільг

У Верховній Раді зареєстровано проект закону 9499, яким пропонується внести зміни до державного бюджету, аби забезпечити соціальний захист ветеранам війни та членам їхніх сімей. Серед авторів народний депутат Сергій Шахов (депгрупа «Воля народу»). 

Соціальні проблеми переселенців спроможна вирішити Верховна Рада – Сергій Шахов

Законопроекти щодо надання соціальної підтримки переселенцям непопулярні у Верховній Раді. Тож вирішення більшості їхніх проблем, у тому числі працевлаштування й житла, затягується роками. На  цьому наголошує народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). 

“Чому не голосуються ці законопроекти? Тому що на це саме уряд впливає з коаліцією”, – заявив він в ефірі телеканалу “Рада”.

Парламентарі не мають права прогулювати і тим самим провалювати прийняття законів – Сергій Шахов

Відповідальність за провал законопроекту щодо приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS) цілком несе Верховна Рада. Тому що парламентарі регулярно не з’являються на своїх робочих місцях. Про це заявив народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “Рада”. 

“Усі, хто були в парламенті, підтримали цю угоду, підтримали молодь, підтримали спорт. Але не вистачило голосів. У залі було 190 народних депутатів, а має бути 421”, – зазначив політик. 

Сергій Шахов не виключає сотні кандидатів у президенти і пропонує перевірити їх на детекторі брехні

Велика кількість кандидатів на посаду Президента України свідчить не про сильну конкуренцію, а про певну технологію. Так вважає народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). 

“Я вважаю, що це не конкуренція, а це є певна технологія”, – зазначив політик в ефірі телеканалу “Наш”.

І припускає, що кількість кандидатів цілком може зрости: “Буде ще більше. Може бути до 100 кандидатів. Це технологія, яка відтягне голоси. Це не на користь Україні”.

Сергій Шахов пропонує запровадити фрі зону на території Донецької та Луганської областей

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа «Воля народу») закликав підняти економіку Донбасу шляхом запровадження вільної митної зони. Про це політик заявив в ефірі телеканалу “News One”.

“Під час цієї війни ми повинні підняти економіку. Я саме зареєстрував законопроект про фрі зону Луганської та Донецької областей. Як тільки одна транснаціональна корпорація, котра може дати економічний розвиток, зайде на ті території, жоден танк з Росії чи Європи не зайде в Україну”, – заявив він.

Ринок землі повинен бути – Сергій Шахов

Рішення щодо подовження мораторію на продаж землі не має політичного підґрунтя. Так вважає народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). 

“Це рішення було людське. Ринок землі може і повинен бути”, – заявив він в ефірі телеканалу “Рада”. 

“Подивіться, хто сьогодні хоче скупити нашу землю – латифундисти, які мають тисячі гектарів української землі. Тому потрібно робити регулювання ринку землі”, – вважає політик. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Шахов