Шаповалов

За ініціативи Юрія Шаповалова відбувся суботник, який увійшов до Книги рекордів України

У Кременчуці, у міському Палаці культури, підбили підсумки традиційного загальноміського суботника, який пройшов учора, 8 жовтня, з ініціативи народного депутата із групи "Воля народу" Юрія Шаповалова.

Представник «Книги рекордів України» Ігор Підчібій зафіксував чотири рекорди, які встановили кременчужани під час суботника: найбільша кількість дворів (1 523), в яких пройшов суботник; найбільша кількість висаджених дерев (1 783); більше семи тонн приготовленого кулешу, а також — з найбільшої кількості скуштованих солодощів (7 100 кг).

"Не може бути й мови про скасування стипендій" - Юрій Шаповалов

Народний депутат із групи "Воля народу" Юрій Шаповалов вважає неприпустимою ідею щодо скасування студентських стипендій, що пропонує Міністерство фінансів України.

"Це неприпустимо! Не може бути й мови про скасування стипендій. Залишити допомогу лише для пільговиків це означає залишити без засобів існування велику кількість обдарованих юнаків та дівчат, які навчаються в інших містах, і батьки яких не мають достатніх коштів для того, щоб допомогти їм", - наголосив політик.

Верховна Рада може збільшити видатки працівникам зони відчуження – «Воля народу»

Бюджетний комітет парламенту підтримав проект закону щодо збільшення видатків на надання медичної допомоги працівникам зони відчуження. Про це повідомив член комітету та співавтор законопроекту, народний депутат від групи «Воля народу» Ігор Молоток. 

Депутати пропонують законодавчо забезпечити індивідуальний облік газу

У Верховній Раді зареєстровано проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо встановлення індивідуальних лічильників газу у багатоквартирних будинках». Автором законопроекту є народний депутат, член групи «Воля народу» Юрій Шаповалов.

За ініціативи Юрія Шаповалова у Кременчуці відбувся суботник

23 квітня у Кременчуці, що на Полтавщині, відбувся традиційний міський суботник, який охопив понад 1200 дворів. Суботник проводився за ініціативи народного депутата із групи "Воля народу" Юрія Шаповалова. 

Депутати пропонують створити Національне агентство з питань організації та безпеки дорожнього руху

В Україні може бути створене Національне агентство з питань організації та безпеки дорожнього руху. Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи державного управління у сфері організації та безпеки дорожнього руху» зареєстровано у Верховній Раді України. Серед авторів проекту – народний депутат групи «Воля народу», член парламентського комітету з питань транспорту Юрій Шаповалов. 

Юрій Шаповалов про основи бюджетної політики: "Суцільна невизначеність"

У проекті основних напрямків бюджетної політики на 2016 рік немає жодної цифри, яка б чітко дозволяла визначити основні соціальні стандарти, зокрема мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум, без чого неможливо сформувати бюджетну та соціальну політику в наступному році. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат із групи "Воля народу" Юрій Шаповалов.

Юрій Шаповалов звернув увагу Міноборони на складну ситуацію із військовою частиною "Кремінь"

Сьогодні, 24 квітня, народний депутат із групи "Воля народу" Юрій Шаповалов з трибуни парламенту звернув увагу Міноборони на складну ситуацію із військовою частиною "Кремінь".

Юрій Шаповалов допомагає кременчуцьким волонтерам вивозити людей з Дебальцево

Кременчуцькі волонтери Ірина Митрофанова та Іван Балацький, представники громадської організації «Штаб підтримки армії» за підтримки народного депутата України, члена депутатської групи «Воля народу» Юрія Шаповалова, відправилися  в місто Артемівськ, щоб забрати біженців з Дебальцево та прилеглих регіонів.

Юрій Шаповалов: "Перед тим, як економити на громадянах, уряд мав би ліквідувати корупційні схеми"

Народний депутат Юрій Шаповалов (депутатська група "Воля народу") не проголосував 2 грудня за новий уряд (проект Постанови про формування складу Кабміну № 1008). Він віддав свій голос лише за кандидатури міністра оборони Полторака та міністра закордонних справ Клімкіна. Усіх інших міністрів кременчуцький нардеп не підтримав.

11 грудня Юрій Шаповалов не проголосував за Програму діяльності нового Кабміну (проект Постанови № 1330). Тобто, він не підтримав і програму діяльності новообраного уряду.

Сторінки

Підписатися на RSS - Шаповалов