Ващук

Катерина Ващук: "Треба розширити можливості місцевого саморядування"

Верховна Рада підтримала в цілому законопроект № 4756 "Про співробітництво територіальних громад". За відповідне рішення проголосували 274 нардепи.

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Катерина Ващук під час обговорення законопроекту підкреслила, що ініціатива дозволить розширити можливості місцевого саморядування. "Це дуже важливо, враховуючи настрої на місцях", - наголосила вона.

Катерина Ващук спростувала свою участь у депутатській групі Арбузова-Клименка

Народний депутат України Катерина Ващук заявила, що не є членом міжфракційного об’єднання «За мир і стабільність». Про це Катерина Ващук заявила у коментарі ВолиньPost’у.

Катерина Ващук ініціюватиме створення ТСК щодо виділення у Чорнобильській зоні місця для радіоактивного могильника

Інтерв’ю Дискусійного клубу Самміт з народним депутатом України Катериною Ващук (депутатська група «Суверенна європейська Україна»).

Нещодавно Ви під час традиційної щоп’ятничної «години уряду» у парламенті порушили питання про неоприлюднену постанову Кабінету міністрів щодо виділення у Чорнобильській зоні місця для накопичення радіоактивних відходів. Чи Ви можете розповісти про це детальніше?

Катерина Ващук вимагає від уряду підтвердити або спростувати чутки про плани створити ядерний могильник у Чорнобилі

Під час години запитань до уряду народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Катерина Ващук поставила вимогу  підтвердити або спростувати чутки про існування неоприлюденної постанови КМУ про виділення 45 Га землі у Чорнобильській зоні для будівництва могильника ядерних відходів з України та країн ЄС.

"Чи це може нинішній уряд закласти таку страшну міну сповільненої дії під життя і здоров'я нинішнього і майбутніх поколінь?", - зауважила К.Ващук.

Катерина Ващук: "Завод за десятиліття старіє, а земля є вічною годувальницею народу"

Влада не має права допустити бездумного розбазарювання землі. Про це на засіданні ВР заявила народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Катерина Ващук.

За її словами, сьогодні чи не найбільшим багатством України є її земля. "У противагу приватизації за майновими сертифікатами, за якими ми позбулися більшої частини національного багатства у вигляді промислових підприємств, заводів і фабрик, ми не маємо права допустити бездумного розбазарювання найбільшого багатства. Бо завод за десятиліття старіє, а земля є вічною годувальницею народу", - сказала вона.

Катерина Ващук: "Досі не вирішена проблема із розмитненням гуманітарної допомоги"

Необхідно якнайшвидше розблокувати надходження гуманітарної допомоги до людей, які її потребують. На цьому наголосила народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Катерина Ващук під час розгляду законопроекту про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо діяльності Комісії з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України".

"Дуже просто зламати систему, яка ефективно працює. І якщо не створити нову - більш ефективну, то які одразу виникають проблеми. Прикладом цього є ситуація з розмитненням гуманітарної допомоги", - сказала вона.

Підписатися на RSS - Ващук