В.Тимошенко

Звіт щодо реалізації спільної ініціативи депутатів ДГ «СЄУ» - «Збережи життя солдату»

«Збережи життя солдату» - спільна ініціатива народних депутатів України фракції «Суверенна європейська Україна». Основне завдання ініціативи - забезпечити наших військових модернізованими засобами персонального захисту задля безпечного виконання завдань під час служби і успішного повернення додому.  Це не перша ініціатива представників "Суверенної європейської України" стосовно допомоги армії.

Віктор Тимошенко: "Військовий податок" в 1,5% від зарплати буде діяти до завершення АТО"

"Військовий податок" в 1,5% від зарплати буде діяти до завершення АТО. Про це в ефірі "112 Україна" заявив народний депутат від фракції "Суверенна європейська Україна" Віктор Тимошенко. 

Віктор Тимошенко допоміг відновити військову техніку, що побувала в зоні АТО

Щодня у зону АТО відправляються військові автомобілі з боєприпасами, пальним, водою, продуктами харчування. Без функціонування цієї  «дороги життя» ефективна антитерористична операція була б неможливою. Важливість її для АТО важко переоцінити.

"Суверенна європейська Україна" пропонує зобов'язати нардепів і високопосадовців оприлюднювати декларації про доходи

Народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" пропонують зобов'язати парламентаріїв і високопосадовців оприлюднювати декларації про доходи. Відповідний законопроект №4378а зареєстровано у Верховній Раді, повідомив нардеп Сергій Лабазюк на своїй сторінці у facebook.

Разом із Сергієм Лабазюком ініціаторами виступили Володимир Литвин, Віктор Тимошенко, Ігор Єремеєв, Валерій Мошенський, Степан Івахів, Сергій Мартиняк і Микола Баграєв.

Віктор Тимошенко: "Президент повинен якомога швидше ввести на Сході України воєнний стан"

Президент повинен якомога швидше ввести на Сході України воєнний стан. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Віктор Тимошенко. 

Батальйон «Черкаси» подякував Віктору Тимошенку за якісні бронежилети, тепловізори та одяг

Народний депутат Віктор Тимошенко (група «Суверенна європейська Україна»)  відвідав батальйон територіальної оборони «Черкаси», що захищає кордон у одній із південних областей України.  Військовим було передано вантаж, який вони замовили депутату напередодні: два тепловізори,  бронежилети, камуфляж, спальні мішки, футболки з коротким та довгим рукавом, шкарпетки,  більше чотирьох тон мінеральної води, продукти харчування.
 

О.Доній і В.Тимошенко вимагають відкликати О.Калетник зі складу делегації ПА ОБСЄ через дискредитацію України

Народні депутати Олесь Доній і Віктор Тимошенко (депутатська група "Суверенна європейська Україна") звернулись до Голови Верховної Ради Олександра Турчинова з вимогою відкликати нардепа Оксану Калетник зі складу Постійної делегації у Парламентській асамблеї ОБСЄ. Парламентарів обурило негативне голосування делегата під час прийняття на 23-тій сесії ПА ОБСЄ декрарації щодо засудження дій РФ за анексію Криму і сприяння конфлікту на Сході.

Віктор Тимошенко: "Небезпечно приймати зміни до Конституції таким поспіхом"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Віктор Тимошенко вважає небезпечим приймати зміни до Конституції поспіхом. Про це він заявив у кулуарах парламенту.

За його словами, у депутатської групи є дуже багато зауважень до проекту змін до Основного закону, поданого Президентом. "Ми прийняли рішення включити його до порядку денного а далі вносити зміни", - повідомив політик.

Народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" є ефективними мажоритарниками, - дослідження

Народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" стали одними із найбільш ефективних парламентаріїв, обраних на мажоритарних округах. Про це йдеться у дослідженні британського фонду Transition Democracy Fund «2014: виклики для виборчого права України».

Віктор Тимошенко: "Путін не зупиниться, поки ми його не зупинимо"

Народний депутат Віктор Тимошенко (група "Суверенна європейська Україна") вважає, що у Росії не змінилися плани щодо нашої держави, які полягають у повній дестабілізації. Про це він заявив на телеканалі Рада.

"РФ сьогодні вигідна дестабілізація не тільки на Донбасі, а й на всій території України. Ми маємо прозахідне керівництво нашої держави, котре їм невигідне. Їх клептократична влада буде робити все для того, щоб українці були виснажені. Те, що Путін відвів війська, не означає, що він перестав наповнювати територистами Донбас", - сказав парламентарій.

Сторінки

Підписатися на RSS - В.Тимошенко