Зарубінський

Олег Зарубінський: "Вводячи санкції проти агресора уряду потрібно бути готовим до дзеркальних дій"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський під час засідання ВР наголосив, що, вводячи санкції проти агресора, уряду потрібно бути готовим до дзеркальних дій.

Олег Зарубінський вимагає оприлюднити кількість і склад мобілізованих громадян

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський вимагає оприлюднити кількість і склад мобілізованих громадян. Про це політик заявив на пленарному засіданні Верховної Ради. 

"Ми нарешті маємо знати, а скільки на сьогоднішній день мобілізовано наших громадян. Які соціальні категорії підпали під мобілізацію? Чи потрапили туди діти найвищих посадовців?", - сказав він.

На думку О.Зарубінського, цю інформацію міг би надати Верховний головнокомандувач. 

Олег Зарубінський пропонує ВР 24 липня скасувати пенсійну і медичну реформи

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський закликав завтра, 24 липня, на пленарному засіданні парламенту поставити на голосування і підтримати законопроекти про скасування пенсійної і медичної реформ. Про це політик заявив під час пленарного засідання ВР.

Олег Зарубінський закликає уряд подати у ВР комплексну програму реформування економіки

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський закликає уряд подати у ВР комплексну програму реформування економіки України. Про це він заявив сьогодні на засіданні парламенту.

Олег Зарубінський закликає нинішній склад ВР повернутися до проблеми хворих раком молочної залози

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський анонсував у найближчому майбутньому внесення до парламенту системного законопроекту "Про профілактику, діагностику та лікування передраку і раку молочної залози", який стосується багатьох аспектів зазначеної теми.

"До мене звернулись представники асоціації людей, хворих на рак молочної залози. Результатом нашої співпраці став законопроект, який стосується багатьох аспектів цієї надзвичайно важливої теми", - сказав народний депутат з трибуни ВР.

Парламент підтримав у першому читанні проект закону Олега Зарубінського щодо захисту прав дітей

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект народного депутата Олега Зарубінського ("Суверенна європейська Україна") щодо невідворотності обов'язку утримувати дитину особами, які позбавлені батьківських прав (№2548).

За відповідне рішення проголосувало 256 обранців.

Олег Зарубінський: "Соцзахист сиріт для Верховної Ради менш важливий, ніж питання біорізноманіття"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський розкритикував підхід до формування денного ВР, через що можна зробити висновок, що соціальний захист сиріт для парламенту менш важливий, ніж питання біорізноманіття.

Олег Зарубінський: "Досить займатись імітацією, потрібне повне оновлення ВР"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський вимагає не імітувати оновлення ВР, а зробити повне перезавантаження парламенту. Про це він заявив з трибуни парламенту.

"Для того, щоб позбутися цього надриву, зайвих емоцій, я пропоную зафіксувати 5 дуже важливих речей. Як раз від того, як будуть сприйняті ці 5 речей, можна буде визначити, чим мотивуються ці розмови", - заявив політик.

О.Зарубінський озвучив низку ініціатив, які мають кардинально реформувати законодавчий орган.

О.Зарубінський пропонує провести слухання у ВР для аналізу наслідків ваучерної приватизації 90-их

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський пропонує провести парламентські слухання, під час яких провести аналіз наслідків та усунення негативів ваучерної приватизації 1990-их років, через що утворилася "прірва між багатствоми і злиденністю". Про це він заявив на засіданні ВР.

"Якщо дивитися у корінь, то наслідок сьогоднішньої соціальної напруги значною мірою пов'язаний з причиною - з тим, що величезна частина суспільного багатства перейшла до рук дуже малої частини людей. Яким чином? Через ваучерну приватизацію", - сказав він.

Олег Зарубінський: "Захищати виборчі права громадян потрібно комплексно"

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський вважає запізнілим розгляд законопроекту про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян) (№4741) за декілька днів до президентських виборів. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.

"Якщо ми його сьогодні приймемо, підпише О.Турчинов, то до виборів залишається декілька днів. А медійний сигнал до виборця дійде за 10-14 днів, а іноді і за три тижні", - сказав парламентарій.

Сторінки

Підписатися на RSS - Зарубінський